Kde skladujete korálky?

Obecná diskuze o korálcích a korálkování

Re: Kde skladujete korálky?

Příspěvekod Eiffa » úte 16. čer 2009 19:09:53

gianelle píše:Usuzuju že fotit moje zásoby nemá cenu, páč by se vešly tak do poloviny místa pod stolem :mrgreen:


Ano, to mě tak nejlíp vystihuje:D
Skoro všechno mám v zavíracích pytlíčcích, po letech jsem to vybrala jako nejlepší řešení. Tubičky se občas rozevřou či rozbijou a je z toho bordel:( 1 velkou krabici z Rooyi mám na mačkaný, šutříky a plast atd, druhou na barevnýrokajl a 3. poloviční na černou a bílou.. pak krabice od zmrzliny, kde mám ohňovky, podobná krabička nakleště a komponenty, krabička od tatranek na navlíkací matroš a pidi krabička na dřevěný.. + pár krabiček od Toffife na směsky + kupy návodů a výrobky :lol: možná přidám časem i fotky:)
Uživatelský avatar
Eiffa
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 938
Registrován: čtv 11. čer 2009 18:58:21

Re: Kde skladujete korálky?

Příspěvekod KatkaB » stř 17. čer 2009 12:10:30

Sněhurko, tak to je nádhera.... padla mi čelist na klávesnici... Hned jsem si to vytiskla a večer ukážu manželovi, tohle taky chci!!!!! Ještě že už mám slíbený pořádný koutek v baráčku, teď už se v 1+KK nemůžu roztahovat, ale pak to rozjedu ;) - budu se inspirovat právě v tvé organizaci *applause* ... a úklidu... *thup*
Uživatelský avatar
KatkaB
 
Příspěvky: 107
Registrován: stř 10. čer 2009 9:08:55

Re: Kde skladujete korálky?

Příspěvekod Terezka » stř 17. čer 2009 19:28:05

Sněhurka píše:Můj korálkovej koutek vypadá takhle (samozřejmě po velkém úklidu, jinak bych se asi styděla ty fotky sem dát :lol: )
Obrázek

na stole
Obrázek

velká výhoda stolu je, že má hromadu místa pod sebou :-)
Obrázek

co korálky, ale Sponge a Patrik, ty sou na tom nejlepší *jump*
Uživatelský avatar
Terezka
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 243
Registrován: úte 09. čer 2009 19:34:03

Re: Kde skladujete korálky?

Příspěvekod Sněhurka » stř 17. čer 2009 20:16:53

U smilegirl se mi líbí ty kleštičky na skříni *thup* Pověsíš a máš je pořád při ruce...
No jo, Spongebob a Patrick... To jsou moji pomocníci při tvoření :mrgreen:
Sněhurka
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 66
Registrován: ned 14. čer 2009 9:36:54
Bydliště: Rumburk

Re: Kde skladujete korálky?

Příspěvekod pomeranca » čtv 18. čer 2009 19:21:27

Teda Sněhurko, nepokrytě závidím :o to je něco.... úplný profi koutek... neřkuli království.
Smilegirl: to s těma kleštičkama na skříni je super....
Já se moc s korálkama roztahovat nemůžu, mám jen jednu plechovou skříňku na šroubky se šuplíčkama:
Foto je starší, skříňka už stojí na mém stole, stůl se přestěhoval spolu se mnou do nového bytu... a je plnější :-)
Obrázek
korálky forever
Uživatelský avatar
pomeranca
 
Příspěvky: 175
Registrován: čtv 18. čer 2009 7:25:34

Re: Kde skladujete korálky?

Příspěvekod Barb » čtv 18. čer 2009 19:33:27

Skladuji v červené šuplíčkové skříni, která už má na sobě další nástavec (na fotce není), a další přihrádkové krabičky všeho druhu zabírají polovinu skříně, na které stojí šuplíkovka.
Obrázek
Uživatelský avatar
Barb
 
Příspěvky: 122
Registrován: čtv 18. čer 2009 13:51:36

Re: Kde skladujete korálky?

Příspěvekod regi.m » sob 27. čer 2009 10:02:24

Teorie organizovaného chaosu :D. Nejlevnější řešení - krabice od Marlenky (kamarádka dělá v kavárně) a samolepící tapeta. Krabice dle druhů - komponenty a návlekový materiál, mačkanice, rokajly, poklady a ostatní.

Obrázek

Obrázek
regi.m
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte 09. čer 2009 15:50:59
Bydliště: Valašsko

Re: Kde skladujete korálky?

Příspěvekod ichtik... » sob 11. črc 2009 12:18:27

já to mám taky po krabicích v zip sáčcích ale je nto hrozně nepraktický...než najdu to co potřebuju tak zapomenu co vlastně hledám :D přemýšlím o podobných šuplíčcích jako ukazovala lenika na starým foru...
Uživatelský avatar
ichtik...
 
Příspěvky: 33
Registrován: ned 14. čer 2009 13:05:16

Re: Kde skladujete korálky?

Příspěvekod Sagarmatha » sob 11. črc 2009 14:55:24

KatkaB a Sněhurka: Tak tomu říkám zásoby. :lol: Holky, máte to parádní. *thup*

Já skladuju většinu korálků v zip sáčcích a ty mám podle druhu rozdělené v krabičkách na šroubky - mačkané, ohňovky, voskovky, zvláštnosti. Stejně tak komponenty, ty jsou rozdělené podle pokovu. Pak mám jeden větší kufřík, kde jsou směsky a rokajl. Minerály a perleť mám v menších krabičkách. Kleště, další nářadí, vlasce a lanka mám v kufříku na nářadí a ostatní navlékový materiál mám v plastové krabičce s víkem.
Dřív jsme vše měla pod postelí, teď to mám ve skříni a kdo ví, kam to šoupnu po rekonstrukci bytu. :D
Uživatelský avatar
Sagarmatha
 
Příspěvky: 145
Registrován: pát 19. čer 2009 11:55:01
Bydliště: Brno

Re: Kde skladujete korálky?

Příspěvekod Perutynka » sob 11. črc 2009 23:58:00

Aničko, to není koutek, to je království!! :-))))))))))))))) a úžasný *applause*

já skladuju v průhledných krabičkách od nás z železářství a v dřevěných komodách z Ikea (ty po 9 šuplíčkách jsou plné rokajlu v zipsáčcích, v jednom velkém pak mám lanka a vlasce, v druhém komponenty....)

Obrázek
Uživatelský avatar
Perutynka
 
Příspěvky: 38
Registrován: úte 30. čer 2009 15:37:52

Re: Kde skladujete korálky?

Příspěvekod desejka » ned 12. črc 2009 20:51:40

Perutynko tak to už je spíš malý obchod *rofl1*
Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem život. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij!
Uživatelský avatar
desejka
 
Příspěvky: 259
Registrován: úte 09. čer 2009 15:00:02
Bydliště: Brno, občas Postřelmov...

Re: Kde skladujete korálky?

Příspěvekod Iacek » pon 13. črc 2009 12:32:04

barunka00 píše:*BUM* to ukážu našim až zas budou kroutit hlavou že sem si zas objednala korálky :D


Přesně :) už jsem s vyčítavým pohledem udělala totéž :-D
Uživatelský avatar
Iacek
 
Příspěvky: 39
Registrován: stř 08. črc 2009 11:53:37
Bydliště: Nový Jičín

Re: Kde skladujete korálky?

Příspěvekod Klára » pon 13. črc 2009 21:15:27

ahojky, jak tak tady na to koukám spíš my to u některých přijde jako hotová fabrika na bižu (tiše zavidím ;) ). Máte tam třeba tucet těch krabiček z OBI a podobných hobby marketů, a já mám takovou jednu a ještě poloprázdnou. Těch pár krabiček, mám poskladný u psacího stolu kde mám pc, jsem zvyklá u tvoření mít ho zaplý. :( ale moc se mi to libí jak to tu máte holky, takhle si představuju ráj. To svůj miniráj sem vyblejskla a přikládám pár foto.

Můj hlavní kufřík, kupovali sme si s manželem každý jeden asi za 150,- v Lidlu. Má hlavní vrchní odkládací část tam mám navlekový materiál, nýty a ket.jehli a jiné věci a pak jsou tam čtyři vyndavací krabicky, viz foto dvě a tam mám svůj milovaný rokajl tak nějak poskladaný podle barev.
Obrázek
Obrázek
oboustraná krabice, už nevím od kud, tam mám pyramidky, lístky a pár ohňovek a jiné mačkanice
Obrázek
Obrázek
v papírové krabičce větší rokajl a cihličky,
Obrázek
troška mých komponentů v malé plastové krabičce
Obrázek
Uživatelský avatar
Klára
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 788
Registrován: čtv 09. črc 2009 6:56:37
Bydliště: mostecko

Re: Kde skladujete korálky?

Příspěvekod desejka » úte 14. črc 2009 7:37:07

kufřík je parádní *applause*
Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem život. Pláčeš? I v slzách je síla, tak jdi a žij!
Uživatelský avatar
desejka
 
Příspěvky: 259
Registrován: úte 09. čer 2009 15:00:02
Bydliště: Brno, občas Postřelmov...

Re: Kde skladujete korálky?

Příspěvekod AMCaDesign » stř 15. črc 2009 11:53:28

barunka00 píše:*BUM* to ukážu našim až zas budou kroutit hlavou že sem si zas objednala korálky :D

taky taky :D a nebo az mi zas budou rikat ze sem magor :D
Uživatelský avatar
AMCaDesign
 
Příspěvky: 60
Registrován: stř 08. črc 2009 11:00:40
Bydliště: Nymburk

Re: Kde skladujete korálky?

Příspěvekod AMCaDesign » sob 18. črc 2009 14:44:49

devcatka pozor! nez se podivate na fotku . . . upozornuji ze ty krabice (2 prouzkovane a 2 kostickovane) a skrinka se suplikama nejsou plne koralku :roll: bohuzel :(
koralky mam pouze v tech krabickach od DOVE . . .
v te tmave mensi mam par casopisu koralki, svuj sesitek s napadama a sanon s fakturami :D
v te vrchni prouzkovane mam par krabicek, zkumavek, nejake haraburdi co se koralků tyce :D
koralky mam roztridene podle druhu . . . rokajl, mackane, voskove . . .
a v tech zelenych mam komponenty, navlekovy material a kleste s deckami.
Obrázek
a do jedne zlute odkladam rozdelane a rozbite sperky, ale i ty ktere se mi uz nelibi.
Obrázek
Uživatelský avatar
AMCaDesign
 
Příspěvky: 60
Registrován: stř 08. črc 2009 11:00:40
Bydliště: Nymburk

Re: Kde skladujete korálky?

Příspěvekod Hellsinki » pát 21. srp 2009 11:52:03

Jsem tu jako chudá příbuzná se svými dvěma krabicemi od bot - v jedné korálky a ve druhé kovové komponenty, kleště, pravítko, vlasce atd. A jen tiše závidím Sněhurce :oops: :(
Hellsinki
 
Příspěvky: 70
Registrován: úte 21. črc 2009 13:01:10
Bydliště: Most

Re: Kde skladujete korálky?

Příspěvekod Meslinn » pát 21. srp 2009 14:31:05

:shock: Sněhu, ty se máš :D Závidím ti tvé zásoby. I když já jich mám o dost míň, stejně už je pomalu nemám kam dávat. Skladuju to především v prázdných krabičkách od krémů, filmů a podobných věcí, ale krabičky přicházejí pomaleji než korálky :D
Lidé zapomenou, co jste řekli. Lidé zapomenou, co jste udělali. Ale nikdy nezapomenou, jak se vedle vás cítili.

Pokud existuje alespoň jeden anděl, pak je to anděl hudby.
Uživatelský avatar
Meslinn
 
Příspěvky: 84
Registrován: pon 10. srp 2009 9:42:44
Bydliště: Velké Losiny

Re: Kde skladujete korálky?

Příspěvekod Meslinn » pát 21. srp 2009 14:35:35

Tak jsem se na to koukla pozororněji a zjistila jsem, že to, co vlastní Sněhurka nebo Klára odpovídá zhruba třetině až polovině korálkovýho obchodu v Šumperku :D
Lidé zapomenou, co jste řekli. Lidé zapomenou, co jste udělali. Ale nikdy nezapomenou, jak se vedle vás cítili.

Pokud existuje alespoň jeden anděl, pak je to anděl hudby.
Uživatelský avatar
Meslinn
 
Příspěvky: 84
Registrován: pon 10. srp 2009 9:42:44
Bydliště: Velké Losiny

Re: Kde skladujete korálky?

Příspěvekod gianelle » pát 21. srp 2009 15:43:44

Meslinn píše:Tak jsem se na to koukla pozororněji a zjistila jsem, že to, co vlastní Sněhurka nebo Klára odpovídá zhruba třetině až polovině korálkovýho obchodu v Šumperku :D

No, nic proti našim místním prodejcům, jsme rádi že je máme, ale řekla bych že toho je víc než polovina :lol:
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Kde skladujete korálky?

Příspěvekod Meslinn » pát 21. srp 2009 16:18:26

No, dlouho jsem tam nebyla, možná máš pravdu :D To je pro mě jeden z mála důvodů, proč litovat, že nežiju ve velkým městě.
Lidé zapomenou, co jste řekli. Lidé zapomenou, co jste udělali. Ale nikdy nezapomenou, jak se vedle vás cítili.

Pokud existuje alespoň jeden anděl, pak je to anděl hudby.
Uživatelský avatar
Meslinn
 
Příspěvky: 84
Registrován: pon 10. srp 2009 9:42:44
Bydliště: Velké Losiny

Re: Kde skladujete korálky?

Příspěvekod gianelle » pát 21. srp 2009 17:00:31

Meslinn: Kdybys potřebovala něco sehnat v Brně, tak písni SZ a domluvíme se ;)
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Kde skladujete korálky?

Příspěvekod Winterie » pát 21. srp 2009 20:29:22

Já o tom psala v časopise Korálki, jak mi moje zásoby přerůstaj přes hlavu, a mohu vás ujistit, že bydlet v Praze je utrpení pro mojí peněženku. Sice jsem před rokem tvrdila že žádný korálky už nekoupim protože mi to hypotéka nedovolí, ale jak jsem se mílila. Mám 7 dřevěnejch plnejch skříněk z IKEA, spoustu bordelu na stole (mám stejnej jako Sněhurka jen obráceně otočenej) přes kerej na tom stole občas není vidět na monitor a těšim se až ke mě přijde krabice s výměnou korálků, donutí mě to uklidit. Jinak mám od Zlatovlásky nějaký zkumavky, kulatý krabičky z ROOYA, krabičky z rybářskejch potřeb kde mám pohotovostní zásobu komponentů na cesty a bez nich nevyjedu (jasně že na každou barvu komponentů jinou krabičku). Ve stole nemám korálky, spí tam kočka a kocour, knihy a komp, taky tam strkám nohy když je chci mít vejš aby mi neotekly z věčnýho dřěpění na zadku. Včera sem jen tak jela okolo obchodu a hned to stálo 500,- minulej tejden 1200,- a místo abych vydělávala prachy na kurzu, vechny sem je utratila a ještě musela přidat.
Jsem závislá!!!
Už se to nebojím přiznat. Měla bych se léčit. Je to vážné. Jenže kde? V Bohnicích maj jako terapii korálky. Pomooooooooooooooooc je to začarovanej kruh.
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Jan Werich
Uživatelský avatar
Winterie
 
Příspěvky: 495
Registrován: ned 14. čer 2009 20:21:44
Bydliště: Praha
Úroveň: ta co nic neumí ale do všeho kecá

Re: Kde skladujete korálky?

Příspěvekod jekaterinka » ned 23. srp 2009 18:19:56

v Ikea mají docela praktický set 3 krabiček za 69,-, buď bílá, modrá, zelená, nebo něco s růžovou a oranžovou mám pocit...
jekaterinka
 
Příspěvky: 14
Registrován: pon 10. srp 2009 9:14:21

Re: Kde skladujete korálky?

Příspěvekod Petulinka » ned 23. srp 2009 18:53:08

jekaterinka píše:v Ikea mají docela praktický set 3 krabiček za 69,-, buď bílá, modrá, zelená, nebo něco s růžovou a oranžovou mám pocit...


Díky za informaci, něco podobného scháním *applause* ;)
konečně snad stránky na delší dobu :) :
http://nujeglo.rajce.idnes.cz/
http://beelimebeed.blogspot.cz/
http://nujeglo.deviantart.com/
Žij pro to, co je teď, ne pro minulost.

V životě nevěř tomu, kdo tě klame, ale nezklam toho, kdo ti věří.
Uživatelský avatar
Petulinka
 
Příspěvky: 52
Registrován: ned 26. črc 2009 19:17:20
Bydliště: Praha
Úroveň: pokročilý, prosím o kritiku :)

Re: Kde skladujete korálky?

Příspěvekod jekaterinka » ned 23. srp 2009 20:53:17

zítra sem hodím foto, přišly mi hodně praktický, jen se musím přinutit udělat si pořádek v šuplíku:D
jekaterinka
 
Příspěvky: 14
Registrován: pon 10. srp 2009 9:14:21

Re: Kde skladujete korálky?

Příspěvekod Petulinka » ned 23. srp 2009 22:13:24

jekaterinka píše:zítra sem hodím foto, přišly mi hodně praktický, jen se musím přinutit udělat si pořádek v šuplíku:D


Viděla jsem je na stránkách ikey, kdyz jsme zadala "krabice" do vyhledavání a pak seřadila podle ceny :) ;)
konečně snad stránky na delší dobu :) :
http://nujeglo.rajce.idnes.cz/
http://beelimebeed.blogspot.cz/
http://nujeglo.deviantart.com/
Žij pro to, co je teď, ne pro minulost.

V životě nevěř tomu, kdo tě klame, ale nezklam toho, kdo ti věří.
Uživatelský avatar
Petulinka
 
Příspěvky: 52
Registrován: ned 26. črc 2009 19:17:20
Bydliště: Praha
Úroveň: pokročilý, prosím o kritiku :)

Re: Kde skladujete korálky?

Příspěvekod jekaterinka » pon 24. srp 2009 8:33:49

*applause* tjo... holka šikovná :lol:
jekaterinka
 
Příspěvky: 14
Registrován: pon 10. srp 2009 9:14:21

Re: Kde skladujete korálky?

Příspěvekod Petulinka » pon 24. srp 2009 11:00:58

jekaterinka píše:*applause* tjo... holka šikovná :lol:


Díky :)Stránky Ikey navštěvuju v poslední době často, scháním různý doplňky do pokoje, mimojiné i "něco" na ukládání korálků :))
konečně snad stránky na delší dobu :) :
http://nujeglo.rajce.idnes.cz/
http://beelimebeed.blogspot.cz/
http://nujeglo.deviantart.com/
Žij pro to, co je teď, ne pro minulost.

V životě nevěř tomu, kdo tě klame, ale nezklam toho, kdo ti věří.
Uživatelský avatar
Petulinka
 
Příspěvky: 52
Registrován: ned 26. črc 2009 19:17:20
Bydliště: Praha
Úroveň: pokročilý, prosím o kritiku :)

Re: Kde skladujete korálky?

Příspěvekod jekaterinka » pon 24. srp 2009 19:39:58

já tam byla po hoodně dlouhý době s kamarádkou a tyhle krabičky mi okamžitě padly do oka. Mimochodem, ve víčku maj takový jako kulatý prohlubeninky, takže když je postavíš na sebe, tak to krásně drží, protože tam zapadnou nožičky tý horní. Ještě přemýšlím, že si nechám přivézt tu druhou barevnou variantu *jump*
jekaterinka
 
Příspěvky: 14
Registrován: pon 10. srp 2009 9:14:21

PředchozíDalší

Zpět na Korálky obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron