Návrhy a připomínky

Návody, pravidla, návrhy a připomínky k provozu fóra

Re: Návrhy a připomínky

Příspěvekod Eiffa » ned 25. dub 2010 13:00:45

Ještě mě napadlo.. Byla by možná i anglická verze fora? Nebo v nějakém jiném jazyce? Všimla jsem si toho u francouzek, jenže aj mi u nich nastavit nejde..
Uživatelský avatar
Eiffa
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 938
Registrován: čtv 11. čer 2009 18:58:21

Re: Návrhy a připomínky

Příspěvekod gianelle » ned 25. dub 2010 14:33:02

angličtina lze nastavit v uživatelském panelu, další jazykové verze by se zřejmě musely nainstalovat.
Tak jako tak by se jiné jazykové nastavení týkalo jen "ovládacích prvků" fóra, nikoliv příspěvků
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Návrhy a připomínky

Příspěvekod Eiffa » ned 25. dub 2010 16:39:57

gianelle píše:angličtina lze nastavit v uživatelském panelu, další jazykové verze by se zřejmě musely nainstalovat.
Tak jako tak by se jiné jazykové nastavení týkalo jen "ovládacích prvků" fóra, nikoliv příspěvků


Aha, tak toho jsem si nevšimla ;)
Uživatelský avatar
Eiffa
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 938
Registrován: čtv 11. čer 2009 18:58:21

Re: Návrhy a připomínky

Příspěvekod vejinka » stř 22. zář 2010 18:09:05

dobrý den, chci se zeptat jakto,že mi nejde vložit do fOra jediný příspěvek, vkládám i bez obrázků a bez vebových stránek,ale ani s nimy to nejde. Můžete mi poradit co dělat? děkuji
vejinka
 
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 02. zář 2010 13:26:57

Re: Návrhy a připomínky

Příspěvekod gianelle » stř 22. zář 2010 18:39:17

tak jaktože tento příspěvek šel vložit? Prosím o přesnější popis problému ;)
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Návrhy a připomínky

Příspěvekod Gwen » stř 15. pro 2010 21:24:36

Dá se někde nastavit (myšleno, jestli si to můžu někde nastavit já), aby se odkaz, který si tu rozkliknu, otevíral automaticky do nového okna? Nebo se s tím mám smířit tak jak to je, a klikat dál pravým?
Uživatelský avatar
Gwen
 
Příspěvky: 120
Registrován: pon 25. led 2010 19:41:07

Re: Návrhy a připomínky

Příspěvekod gianelle » čtv 16. pro 2010 0:14:23

Ne, takové nastavení na fóru neexistuje. Dost možná by bylo možné to přidat hromadně, ale to by bylo poněkud kontraproduktivní. Možná existuje nějaký plugin do prohlížeče, který by něco takového umožnil. Já osobně to řeším klikáním prostředním tlačítkem(kolečkem) ;)
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Návrhy a připomínky

Příspěvekod Gwen » čtv 16. pro 2010 7:33:34

gianelle píše:Ne, takové nastavení na fóru neexistuje. Dost možná by bylo možné to přidat hromadně, ale to by bylo poněkud kontraproduktivní. Možná existuje nějaký plugin do prohlížeče, který by něco takového umožnil. Já osobně to řeším klikáním prostředním tlačítkem(kolečkem) ;)


Tak to kliknutí kolečkem jsem neznala, su lama. Dík za radu, tohle mi stačí *thup* , hlavně když je to na jedno kliknutí *jump*
Uživatelský avatar
Gwen
 
Příspěvky: 120
Registrován: pon 25. led 2010 19:41:07

Re: Návrhy a připomínky

Příspěvekod gianelle » ned 26. pro 2010 13:47:17

Navrhuju rozdělení sekce s šitýma návodama do několika subfór - prozatím mě napadá
1) dělení podle stehů (peyote, herringbone, síťový steh, brick ... ) - podobně to mají francouzky na HDPS
nebo
2) dělení podle druhu výrobku (dutinky a kulaté šňůry, ploché šňůry, ploché tvary, 3D tvary ...)
s tím že přímo v obecném šicím tématu by se nechaly jenom dotazy nevztahující se k nějaké konkrétní technice či druhu výrobku.
Která z těchto variant se vám líbí víc?
Jo, přinese to určité komplikace v případě že nevíte kam dané téma vložit, ale na druhou stranu to dost zpřehlední procházení fóra, když tak mimoděk hledáte nějaké návody, co byste chtěli vyzkoušet.
Samozřejmě nejsem proti udělat podobné dělení v jakékoliv další sekci fóra ;)
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Návrhy a připomínky

Příspěvekod Sigel » ned 26. pro 2010 22:02:59

gianelle píše:Navrhuju rozdělení sekce s šitýma návodama do několika subfór - prozatím mě napadá
1) dělení podle stehů (peyote, herringbone, síťový steh, brick ... ) - podobně to mají francouzky na HDPS
nebo
2) dělení podle druhu výrobku (dutinky a kulaté šňůry, ploché šňůry, ploché tvary, 3D tvary ...)
s tím že přímo v obecném šicím tématu by se nechaly jenom dotazy nevztahující se k nějaké konkrétní technice či druhu výrobku.
Která z těchto variant se vám líbí víc?
Jo, přinese to určité komplikace v případě že nevíte kam dané téma vložit, ale na druhou stranu to dost zpřehlední procházení fóra, když tak mimoděk hledáte nějaké návody, co byste chtěli vyzkoušet.
Samozřejmě nejsem proti udělat podobné dělení v jakékoliv další sekci fóra ;)


Mně osobně by se asi líbily ty stehy, ale zas spousta lidí asi spíš bude hledat prostě spirálu, než to, jakým stehem je ušitá, takže bych hlasovala pro 2).
Pokud se budete na mínusy ve svém životě dívat přes vztyčený prostředníček, budou vypadat jako plusy.
Můj blog: http://sungardenkoralky.blogspot.com/
Pinterest: http://www.pinterest.com/sungardenmk/my-bead-creations/
Uživatelský avatar
Sigel
Borkyně měsíce ||||
 
Příspěvky: 1842
Registrován: stř 07. říj 2009 19:19:21
Bydliště: střídavě Praha a Plzeň
Úroveň: Věčný student

Re: Návrhy a připomínky

Příspěvekod gianelle » ned 26. pro 2010 22:31:30

proč já blb neudělám anketu, že jo :D
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Návrhy a připomínky - hlasování!

Příspěvekod renda » pon 27. pro 2010 18:00:58

Dělení podle druhu výrobku napadá mě dát obšívání dohromady (kuličky + šutérky), krajka + korál, a tak, pro přehlednost, ať není podsekcí moc, ale napaá mě, kam třeba s ogalalou? A u některých šňůr začátečník netuší, jestli je to dutinka či co, takže všechny šňůry k sobě, kroucený i placatý a Petersburg a cellini a...., no asi jsem to moc nedomyslela, přemejšlím ze svýho začátečnickýho pohledu, zděšená, jak tady budu hledat :o
A ogalala asi bude krajka, stejně jako hurikán? mě se to asi nakonec líbí, jak to je.
Uživatelský avatar
renda
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 692
Registrován: ned 14. úno 2010 9:22:08
Bydliště: Brandýs nad Labem
Úroveň: pomalu se učím a vítám rady i kritiky

Re: Návrhy a připomínky - hlasování!

Příspěvekod gianelle » pon 27. pro 2010 19:18:36

ty Rendo já ti nevím, ale to tvoje mi připadá spíš jako kombinace dělení podle stehu a techniky dohromady (ale neber to jako kritiku, jsem ráda za názor ;) ).
Sekcí nemusí být moc, ale měly by odpovídat skutečným potřebám tady na fóru, třeba sekce na korál a krajky by se tu moc nenaplnila, na druhou stranu sekce na "všechny šňůry" by se brzo přeplnila tak jak šití teďka, a taky .. kde končí krajka (síťový steh) a začíná šňůra? V šicí sekci je návodů víc než kdekoliv jinde a spoustě lidí se při hledání návodu nemusí chtít prokliknout na další stránky aby našli to co chtějí a tak založí téma že hledají návod na něco, co tu leží skoro rok.
Toho že by byl problém s odlišením kulaté a ploché šňůry se nebojím.
A hlavně nováčci kolikrát neví jak se ta daná věc jmenuje, třeba chce takové to kolečko (šité brickem), tak si klikne na šité -> geometrické útvary ploché -> a pak prochází jedno téma po druhém. Najde to podstatně rychleji než když bude procházet jedno téma po druhém v netříděném šití.

Zatím to teda vypadá na třídění podle druhu výrobku, takže navrhuju podsekce:

Kulaté šňůry, dutinky, spirály (tady by byl cellini, herinkové dutinky ...)
Plošné stehy , ploché šňůry (plochý peyot, herring, síťový steh, Petěrburg ... )
Geometrické útvary ploché (trojúhelníky, hvězdičky, brick kolečka)
Geometrické útvary prostorové (mořské hvězdice, 3D trojůhelníky)
Obšívání kamenů, korálková výšivka (kabošony, obšívání, našívání na filc)
Obrázky, inspirace, hotové šperky (ne vlastní práce - soustředit tam ty obrázky bez návodu co se tam povalujou)

A nezařaditelný zbytek by se nechával přímo sekcí "šití"
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Návrhy a připomínky - hlasování!

Příspěvekod renda » pon 27. pro 2010 19:51:08

No, já jsem právě ten nováček, který neví coby, nenajde to v OBI, a fórum budu milovat, ať ho uděláš jakkoliv *jump* , zdá se, že mě korálky jen tak nepustěj, fórum začíná být závislost, přijedu o půlnoci z práce a jdu kouknout, co sem kdo zase dal a pak jdu teprve spát *rofl1* , možná až to roztřídíš, začnu se učit systematičtěji :lol:, jsi mnohem zkušenější korálkářka, ale asi tě čeká dost práce s přešupováním špatně umístěných příspěvků po telátkách jako jsem já ;)
Uživatelský avatar
renda
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 692
Registrován: ned 14. úno 2010 9:22:08
Bydliště: Brandýs nad Labem
Úroveň: pomalu se učím a vítám rady i kritiky

Re: Návrhy a připomínky - hlasování!

Příspěvekod Martina » stř 05. led 2011 20:02:56

Sice jsem to psala Gi do SZ, ale odkázala mě sem, tak to napíšu pro všechny...
myslím si, že by se mohlo chytit i podtéma pro nákupy a to nákupy neúspěšné :evil: , mohly bychom se upozorňovat na ne moc vydařené nákupy materiálu, kdo kde byl čím a proč zklamaný :cry: , na co si dát pozor :!: a pod. Dneska mi zrovna došel balíček a jsem docela vytočená :evil: :evil: :evil: . Byla by škoda, aby někdo udělal stejnou zkušenost... ;)
Lidé začnou jednat rozumně teprve tehdy, když už vyčerpali všechny ostatní možnosti.
Uživatelský avatar
Martina
 
Příspěvky: 233
Registrován: sob 25. pro 2010 21:55:07
Bydliště: Žulová, okr. Jeseník

Re: Návrhy a připomínky - hlasování!

Příspěvekod Sigel » stř 05. led 2011 20:13:43

Martina píše:Sice jsem to psala Gi do SZ, ale odkázala mě sem, tak to napíšu pro všechny...
myslím si, že by se mohlo chytit i podtéma pro nákupy a to nákupy neúspěšné :evil: , mohly bychom se upozorňovat na ne moc vydařené nákupy materiálu, kdo kde byl čím a proč zklamaný :cry: , na co si dát pozor :!: a pod. Dneska mi zrovna došel balíček a jsem docela vytočená :evil: :evil: :evil: . Byla by škoda, aby někdo udělal stejnou zkušenost... ;)


To zní jako užitečná věc...
Pokud se budete na mínusy ve svém životě dívat přes vztyčený prostředníček, budou vypadat jako plusy.
Můj blog: http://sungardenkoralky.blogspot.com/
Pinterest: http://www.pinterest.com/sungardenmk/my-bead-creations/
Uživatelský avatar
Sigel
Borkyně měsíce ||||
 
Příspěvky: 1842
Registrován: stř 07. říj 2009 19:19:21
Bydliště: střídavě Praha a Plzeň
Úroveň: Věčný student

Re: Návrhy a připomínky - hlasování!

Příspěvekod gianelle » sob 08. led 2011 20:04:11

ta "černá kronika" je samozřejmě dobrej nápad, snad každý má nějakou špatnou zkušenost, ale
1) občas stačí zásilku reklamovat, věřím tomu že spousta prodejců občas "zmrví" objednávku, ale není to úmyslně a navíc jsou ochotni svou chybu napravit a přišlo by mi nefér, kdyby tu na ně v případě obyčejného omylu někdo házel špínu (zejména pokud se sám nepokusil se nějak domluvit na nápravě)
2) případně by se mohli proti takovému nařčení bránit sami prodejci - už vidím ty několikastránkové hádky
3) nenahrávalo by to konkurenčnímu boji? Jo, znám prodejce, kteří mají koule na to, aby se přiznali k tomu že mají mezeru v sortimentu a zároveň doporučili konkurenci, která je daným artiklem lépe zásobená, ale ruku na srdce, takováto sekce by byla skvěle zneužitelná k plivání na konkurenci. Šlo by to omezit, ale to by znamenalo posilu do moderátorského týmu.
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Návrhy a připomínky - hlasování!

Příspěvekod Petulienka » čtv 13. led 2011 8:00:58

Ahoj Gi, prosím Tě nemám ani tak návrh nebo připomínku, ale vytáčí mě strašně jedna věc a nejspíš je to jen můj problém, ale netuším co jsem mohla pos... Takže možní nejsem ani v prázdném tématu, ale klidně můžeš můj příspěvěk smazat, jestli to vyřešíme.

V tématu "Návod, pravidla a organizační věci" je téma "Nefunkční odkazy a obrázky co se nezobrazují", když se podívám ve výpisu témat "Návod, pravidla a organizační věci" tak tam vidím, že poslední příspěvěk by měl být od Tebe z 2. ledna, když téma rozkliknu tak tam ten Tvůj příspěvěk není a to co mě štve je, že mi to téma zůstává pořád obarveno červeno barvou jako, že je tam nový příspěvěk a přitom tam nic není.

To stejné mi dělá téma "Chlubící zóna" a "Barunky chlubící, nákupní,...téma". Ale tam vím, že jsem ten Tvůj příspěvěk byl, že jsem ho četla a pak zmizel.

Dá se to nějak vyřešit?
Má-li problém řešení nemá smysl dělat si starosti, nemá-li řešení starosti Ti nepomohou.
Petulienka
 
Příspěvky: 73
Registrován: sob 30. led 2010 12:18:32
Bydliště: Ostrava
Úroveň: Věčný začátečník, kritiku vítám :)

Re: Návrhy a připomínky - hlasování!

Příspěvekod gianelle » čtv 13. led 2011 9:17:37

áha, toto je nějaká "záhada", zkusím to nějak vyřešit
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Návrhy a připomínky - hlasování!

Příspěvekod gianelle » čtv 13. led 2011 9:24:30

vyřešeno, zřejmě další "civilní oběti" toho problému s databází viewtopic.php?f=8&t=3806&p=40649#p40649
Kdyby se to dělo ještě někde, reportujte, opravím
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Návrhy a připomínky - hlasování!

Příspěvekod Jezevčice » stř 26. led 2011 13:49:31

Ahoj holky.
Ocitla jsem se tu po několika měsících - před porodem byla spousta času, ovšem teď se tu dostat je hotové umění :cry:
Musím se bohužel vyjádřit negativně - je tu toho sice hodně k vidění i čtení, ale najít tady něco co jsem tu viděla dřív, to se prostě nedá (viz. množící se příspěvky typu - viděla jsem to tu - nevíte kde to je?)

Navrhuji vytvořit tzv. strom celého fóra. Po přeorganizování celého fóra by měl být tento strom zveřejněn hned na začátku, aby si ho nově příchozí členové přečetli a zorientovali se. Autorka fóra by díky tomu měla mít minimum starostí.

Určitě bude na mou zprávu spousta možná i negativních reakcí, ale zkusme se zapojit a vymyslet něco, abychom se tu vyznaly.
Máme největší korálkové fórum, tak si toho važme.
Uživatelský avatar
Jezevčice
 
Příspěvky: 6
Registrován: stř 13. led 2010 22:03:33
Bydliště: Odry

Re: Návrhy a připomínky - hlasování!

Příspěvekod gianelle » stř 26. led 2011 14:04:08

nevím jak přesně to myslíš - určitě můžeme něco takového vymyslet, ale prosím, zkus to víc rozvést.
Jestli myslíš něco ve stylu "co kam patří", tak to tady máme -
viewtopic.php?f=8&t=9
je pravda že to není dokonalé, ale právě na to aby to dokonalé bylo bych potřebovala nějakou zpětnou vazbu od uživatelů. Pokud máš návrh jak to upravit, tak sem s tím, já budu jenom ráda.
Pokud ale myslíš nějaké komplikovanější indexování všech příspěvků nebo tak něco, tak si nedokážu představit jak by se to dělalo.
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Návrhy a připomínky - hlasování!

Příspěvekod renda » ned 30. led 2011 19:00:46

Jezevčice a ostatní možná hledají některé ty "civilní oběti " stěhování, stejně jako teď já. Hledám zoufale :( :o , obšívání kabošonů tuším herinkem, nebo jak, do takové jakoby kytiky, paprsky směrem ke tředu, ptala se myslím Noon (přes její příspěvky jsem to ale nenašla), někdo jí napsal odkaz, myslí Gi, ta se ptala, že jí to neukazuje kabošon a kdosi odpovídal, že u ní se blog posouvá, takže přesnou stránku musí najít, já jsem jí našla a odpovídala, že momentálně strana myslím 64 (dotaz na str 64 tu taky nic nenašel), tak je to asi oběť čistícího masakru. Jinak já myslím, že je to tu přehledný, třídění už nutné bylo. Možná, kdyby se dala nějaká výzva, mnoho z nás by své příspěvky zkontrolovalo a mrsklo odkazy znova (já ten kabošon fakt potřebuju *rofl1* )
Uživatelský avatar
renda
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 692
Registrován: ned 14. úno 2010 9:22:08
Bydliště: Brandýs nad Labem
Úroveň: pomalu se učím a vítám rady i kritiky

Re: Návrhy a připomínky - hlasování!

Příspěvekod gianelle » ned 30. led 2011 19:34:03

Myslím že Jezevčici nejde o civilní oběti ;)

Ano, je mi jasné že jsme o nějaká data přišli, ale to bohužel neopravím.
A že třeba když tu člověk našel něco zajímavého, tak na to mohl ztratit odkaz - to já beru, je tu hodně věcí. Někomu by se možná líbil nástroj "přidat téma do záložek", je to dole u každého tématu, aby si tak mohl každý poznačit co se mu líbí.
Ta výzva k "aktualizaci" příspěvků je hezká věc, ale zkušenosti tvrdí, že by to asi neprošlo. Vždyť ani v bazárku není hromada lidí schopná označit téma jako "vyřešené" abych to mohla promáznout.
Druhá věc je ta, že spousta lidí už ani neví co všechno sem vkládali a už v žádném případě si nemůžou pamatovat, který jejich příspěvek se při jakém stěhování ztratil.

BTW právě obnovuju vyhledávací index, zdá se že pracuje až s příspěvky přidanými po stěhování, tak proto možná hledání zatím nefungovalo tak jak by mělo

EDIT: kabošon nalezen:
viewtopic.php?f=13&t=4630&hilit=vyolina
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Návrhy a připomínky - hlasování!

Příspěvekod renda » ned 30. led 2011 19:56:34

Díky, díky díky, to je super, já měla violinu v oblíbených položkách a po přeinstalaci compu bohužel. Myslela jsem, že je to oběť, a ono jen nefungovalo vyhledávání, jsem na počítače blbá :roll:
Uživatelský avatar
renda
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 692
Registrován: ned 14. úno 2010 9:22:08
Bydliště: Brandýs nad Labem
Úroveň: pomalu se učím a vítám rady i kritiky

Re: Návrhy a připomínky - hlasování!

Příspěvekod renda » čtv 26. kvě 2011 20:32:02

Ahoj, dala by se vložit funkce na neposouvání vlastních příspěvků nahoru? Myslím to tak, že je neslušný nepoděkovat za chválu a rady, a je mi blbý posunout tím svoje téma na první příčku. No, možná moc řešim kraviny, třeba to ostatním je fuk :oops:
Uživatelský avatar
renda
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 692
Registrován: ned 14. úno 2010 9:22:08
Bydliště: Brandýs nad Labem
Úroveň: pomalu se učím a vítám rady i kritiky

Re: Návrhy a připomínky - hlasování!

Příspěvekod gianelle » čtv 26. kvě 2011 21:43:02

o takové funkci nevím, ale mrknu na to
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Návrhy a připomínky - hlasování!

Příspěvekod Sigel » pát 27. kvě 2011 10:32:15

renda píše:Ahoj, dala by se vložit funkce na neposouvání vlastních příspěvků nahoru? Myslím to tak, že je neslušný nepoděkovat za chválu a rady, a je mi blbý posunout tím svoje téma na první příčku. No, možná moc řešim kraviny, třeba to ostatním je fuk :oops:

To by se mi taky líbilo
Pokud se budete na mínusy ve svém životě dívat přes vztyčený prostředníček, budou vypadat jako plusy.
Můj blog: http://sungardenkoralky.blogspot.com/
Pinterest: http://www.pinterest.com/sungardenmk/my-bead-creations/
Uživatelský avatar
Sigel
Borkyně měsíce ||||
 
Příspěvky: 1842
Registrován: stř 07. říj 2009 19:19:21
Bydliště: střídavě Praha a Plzeň
Úroveň: Věčný student

Re: Návrhy a připomínky - hlasování!

Příspěvekod Bajkiii » sob 28. kvě 2011 16:34:56

Mě se tenhle návrh nelíbí, protože ne vždy se třeba jedná pouze o poděkování za komentáře ale také třeba odpovědi na různé otázky, nákup materiálu, typ stehu a další a když by se to neposunulo nahoru, tak třeba já už se k tomu tématu nevrátím, ale kdyby bylo nahoře, tak se podívám...Navíc často autoři neodpovídají hned, ale podle toho, jak mají čas, může to být klidně týden a kdyby po tom týdnu odpověděli, ale téma už bylo někde dole, tak si toho stejně nikdo nevšimne.Toť můj názor *wave*
Uživatelský avatar
Bajkiii
 
Příspěvky: 149
Registrován: pát 31. črc 2009 22:12:55
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Návrhy a připomínky - hlasování!

Příspěvekod gianelle » sob 28. kvě 2011 20:01:06

no uvidíme, třeba to půjde přidat jako možnost, že si odpovídající bude moct zvolit, zda chce téma posunout nebo nee ... ale pokud to vůbec bude možné, tak to určitě moc nepřidá na přehlednosti.
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

PředchozíDalší

Zpět na Návod, pravidla a organizační věci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron