Jak zpracovat pandory do šitého šperku?

Ingredience: jehla, nit, rokajl a spousta trpělivosti
Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
Své téma umístěte do vhodného subfóra. Pokud pro své téma nemůžete najít vhodné subfórum a nebo si nejste jistí kam jej umístit, umístěte jej přímo sem.

Jak zpracovat pandory do šitého šperku?

Příspěvekod Ledni-medvidek » ned 27. úno 2011 15:15:28

Nevím, zda jsem ve správném oddělení, ale zkusim :-)

Potřebovala bych popostrčit, neb mě nějak nic nenapadá.. mám korálky pandora a obšívané koule, potřebuji z toho udělat náhrdelník, ale nechce se mi to "jen" navléknout. Ráda bych to zakombinovala do šitého šperku, ale nenapadá me vubec nic kromě herinku, ten už mám skoro všude :roll: šlo by zašít do nějaké jiné dutinky, roury? napadla me peyot dutinka, ale to bych musela ušít malé kousky, cellinku asi také né a jiné už neznam
moc děkuju za jakoukoliv insporaci *wave*
Ledni-medvidek
 
Příspěvky: 470
Registrován: ned 14. čer 2009 10:24:14

Re: Nic mě nenapadá, tak zkouším zde

Příspěvekod Rella » ned 27. úno 2011 17:36:04

Pandora korálky jsou samy o sobě dost výrazné, nevím, jestli to s těmi obšitými koulemi nebude už moc. K pandorám, případně i kulím by se ten herinek dost hodil, nevadí, že ho máš všude. Nebo kdybys udělala peyotovou trubku z pidi korálků, protáhla pandorami, které by tvořily střed, k okrajům šlauchu kaplíky a přiketlovat ty kule? No a pak zase peyot.
Rella
 
Příspěvky: 18
Registrován: úte 09. čer 2009 20:56:50

Re: Nic mě nenapadá, tak zkouším zde

Příspěvekod Ledni-medvidek » ned 27. úno 2011 17:49:45

to zní velice zajimave :-) popřemýšlím o tom, děkuju *thup*
Ledni-medvidek
 
Příspěvky: 470
Registrován: ned 14. čer 2009 10:24:14

Re: Nic mě nenapadá, tak zkouším zde

Příspěvekod gianelle » ned 27. úno 2011 20:43:05

ach jo ... //zde bylo brblání nad umístěním příspěvku a nehorázném nadpisu tématu ;)

No a abych jenom nenadávala - asi bych ten návlek nezatracovala, zkusila bych to navléct nějak prokládaně, jak s těma kulema tak s dalšíma korálkama , asi takhle:
velká obšitá kule, malý mačkaný, pandora, malý mačkaný, menší obšitá kule, malý mačkaný, pandora ...
to vše na 1mm lanko a třeba pak ukončit a došít herinka, nebo pak navlíkat jenom mačkanice ...
nebo ušít tenkého herinka místo toho pandorkového řetízku
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!


Zpět na Šití z korálků, šitý šperk

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků