Obchod v Jihlavě?

Kamenné i internetové obchody v ČR
Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
Tato sekce je určena pro nestrannou a nezávislou diskuzi zákazníků - spotřebitelů, kteří si zde mohou vyměňovat rady a tipy na nákup materiálu Je dovoleno sem vkládat odkazy na obchody.

Majitelé a zástupci obchodů s korálky zde mohou přispívat pouze, pokud mají podnětný příspěvek k tématu, nadměrná propagace vlastního obchodu je nepřípustná. Pokud chcete propagovat svůj obchod, nepoužívejte tuto sekci, ale Komerční zónu viewforum.php?f=25

Obchod v Jihlavě?

Příspěvekod Kriss » ned 15. kvě 2011 20:08:15

Bydlím ve Žďáře nad Sázavou a není tu obchod zaměřený na korálky, občas ale jezdíme do Jihlavy, ale moc to tam neznám, mohla by mi nějaká Jihlavská korálkařka poradit obchůdek, který by stál za to? Byla bych vám moc vděčná. Nakupuju po internetu, ale vybrat si nějaké kousky na živo by se mi líbilo *angel* Děkuji
Kriss
 
Příspěvky: 395
Registrován: ned 08. kvě 2011 11:31:24
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Úroveň: začátečník - internetový samouk

Re: Obchod v Jihlavě?

Příspěvekod gianelle » ned 15. kvě 2011 21:32:17

přesunuto ;)
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Obchod v Jihlavě?

Příspěvekod TRZ04 » pon 16. kvě 2011 11:12:43

Jsem původně taky za Žďáru *wave* Momentálně už teda bydlím v Hlinsku. Ve Žďáře jsem chodívala pro rokajl na Pěší zónu do té bižuterie, ale pytlík stával 29 Kč, takže jsem si radši nakoupila hodně v Jablonci. Jinak korálky ve Žďáře nic moc. V Jihlavě to neznám, ale ze ZR je to kousek do Chotěboře a tam je super obchůdek. Autobusové spojení tam je, tak to někdy zkus. Jsou tam i v sobotu a dávala jsem tu i odkaz http://koralkykomponenty.eshop-zdarma.cz/
TRZ04
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 525
Registrován: stř 10. čer 2009 10:44:58
Bydliště: Žďár nad Sázavou/Hlinsko v Čechách

Re: Obchod v Jihlavě?

Příspěvekod Kriss » pon 16. kvě 2011 12:03:51

Děkuji, přes Chotěboř jezdíme k příbuzným do Kolína, tak se tam někdy určitě zastavím *applause*
Kriss
 
Příspěvky: 395
Registrován: ned 08. kvě 2011 11:31:24
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Úroveň: začátečník - internetový samouk

Re: Obchod v Jihlavě?

Příspěvekod machichi » pon 16. kvě 2011 17:35:21

no, tak v Jihlavě je to velká bída.....korálkářskej obchod tu momentálně žádnej není, jen takovej dost ubohej s výtvarnejma potřebama ve Farní ulici (kousek od náměstí)....pak sem tam asi něco v galanterii apod....já jezdím do Pelhřimova do http://www.koralek-obchod.cz/ nebo objednávám po netu

jsem teď mrkla na stránky těch výtv. potřeb http://www.cfahobby.cz/ a třeba už je to lepší....nějaký korálky jsou na fotkách a maji fimo za 49,- to neni špatný :)
Uživatelský avatar
machichi
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 761
Registrován: úte 09. čer 2009 18:01:00
Bydliště: Jihlava

Re: Obchod v Jihlavě?

Příspěvekod Dragonela » stř 22. čer 2011 8:26:51

Jihlava je zabitá :cry: Tam nenajdeš absolutně nic.

Taky jezdím do Pelhřimova a jsem moc spokojená. Slečna prodavačka je moc milá a ochotná, stejně jako pan majitel. Když něco vyhlídneš na netu a oni to nemaj
v prodejně, tak ti pro to skočej. Mají sklad blízko.
Mají tam fajn výběr všeho. Nedávno rozjeli Swarowski ve velkym - mají i rivolky, ale bohužel max 14 mm (já bych radši 16 nebo 18), ale zas hodně barev a taky mají mykui delica, pěkně pravidelný - asi moje nová závislost :lol:

Řekla bych, že na Vysočině je jen tento obchůdek, nikde jsem na nic nenarazila. A to korálkuju a nakupuju už dobrejch 10 let.

Taky mám radši výběr osobní a tak čas o od času (cca jednou za půl roku) naplánuju výlet do Prahy a objedu 3 - 4 obchody a užívám si :P
Uživatelský avatar
Dragonela
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 819
Registrován: sob 01. srp 2009 10:25:52

Re: Obchod v Jihlavě?

Příspěvekod zzezule95 » ned 18. bře 2012 14:15:00

Konečně je obchod s korálkama přímo v Jihlavě. Je to tam super, za dobrý ceny, velkej výběr i příjemná obsluha. Odkaz na ně je: www.orivyko.cz
zzezule95
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 18. bře 2012 14:05:11
Úroveň: začátečník


Zpět na ... v ČR

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků