FIMO náramek - jaká je to technika?

Fimo a jiné "polymery", keramika, samotvrdnoucí hmoty, Art-Clay a jiné

FIMO náramek - jaká je to technika?

Příspěvekod Anisalah » pon 13. čer 2011 18:34:30

Ahojda tvořilky, chtěla jsem šikovné Fimařky poprosit o radu ;-) přeci jen dělám FIMO jen svátečně, takže jsem jaksi samouk. Chtěla jsem se vás zeptat jestli nevíte, jak z fima udělat tyhle přechody http://www.fler.cz/zbozi/naramek-pro-zasnenou-1744311 jako má autorka, paní/slečna Dione. Možná se to bude nějak překládat, ale nevím jak toho docílit.

děkuju moc za jakoukoliv radu :-)
Anisalah
 
Příspěvky: 105
Registrován: pon 29. čer 2009 9:39:37

Re: FIMO náramek - jaká je to technika?

Příspěvekod Jytka » pon 13. čer 2011 19:56:46

Uživatelský avatar
Jytka
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 175
Registrován: stř 17. čer 2009 20:46:03
Bydliště: Kladno

Re: FIMO náramek - jaká je to technika?

Příspěvekod Anisalah » pon 13. čer 2011 20:18:39



děkuju děkuju, to vypadá že je to přesně ono... jen moc nevím u toto druhého odkazu, tomu kroku co je po rozčtvrcení té smotané tyčky... jak se ze čtvrtinek dostanu do té žíhané cihličky :-)
ale já to udělám pokus omyl, hlavně když se mám od čeho odpíchnout... ještě jednou moc díky.. zejtra vyzkouším :-) *jump*
Anisalah
 
Příspěvky: 105
Registrován: pon 29. čer 2009 9:39:37

Re: FIMO náramek - jaká je to technika?

Příspěvekod Jytka » stř 15. čer 2011 7:25:52

Anisalah píše: ... jen moc nevím u toto druhého odkazu, tomu kroku co je po rozčtvrcení té smotané tyčky... jak se ze čtvrtinek dostanu do té žíhané cihličky :-)
ale já to udělám pokus omyl, hlavně když se mám od čeho odpíchnout...


Ty čtvrtky se podélně splácnou a spojí se vedle sebe. Pak se to celé hňahňá, aby se to prodloužilo (stejně jako třeba špalíčky s kytičkami, aby se zmenšily a prodloužily). Když je to dost dlouhé, nakrájí se na kousky, které se zase spojí vedle sebe. Nevím ale, jestli se to dá z mého popisu pochopit... :|
Uživatelský avatar
Jytka
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 175
Registrován: stř 17. čer 2009 20:46:03
Bydliště: Kladno

Re: FIMO náramek - jaká je to technika?

Příspěvekod Anisalah » stř 15. čer 2011 10:38:50

Jytka píše:
Anisalah píše: ... jen moc nevím u toto druhého odkazu, tomu kroku co je po rozčtvrcení té smotané tyčky... jak se ze čtvrtinek dostanu do té žíhané cihličky :-)
ale já to udělám pokus omyl, hlavně když se mám od čeho odpíchnout...


Ty čtvrtky se podélně splácnou a spojí se vedle sebe. Pak se to celé hňahňá, aby se to prodloužilo (stejně jako třeba špalíčky s kytičkami, aby se zmenšily a prodloužily). Když je to dost dlouhé, nakrájí se na kousky, které se zase spojí vedle sebe. Nevím ale, jestli se to dá z mého popisu pochopit... :|


perfektní!! moc děkuju za radu *applause*
Anisalah
 
Příspěvky: 105
Registrován: pon 29. čer 2009 9:39:37


Zpět na Fimo a jiné modelování

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron