Nosíte své šperky?

Obecná diskuze o korálcích a korálkování

Nosíte své šperky?

Příspěvekod Elissa » pon 04. črc 2011 10:27:29

zajímalo by mě, jestli nosíte svoje šperky. Já jsem jejich hrdá nositelka a bez náhrdelníku,náramku a náušnic mezi lidi nejdu, ale setkala jsem se už s několika korálkářkami, které šperky vyrábí, ale sami je nenosí. Jak jste na tom vy?
Uživatelský avatar
Elissa
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1154
Registrován: pon 12. črc 2010 19:47:22
Bydliště: Nehvizdy
Úroveň: řekla bych že pokročilý, stále se učím a mám co dohánět

Re: Nosíte své šperky?

Příspěvekod Skippka » pon 04. črc 2011 10:35:26

Já jsou dlouuuuho svoje šperky nenosila, pak jsem postupně začala a teď nevyjdu minimálně bez naušnic, ale na krku nosím svůj stříbrný řetízek ;) Už jsem asi prostě dospěla k tomu benefitu udělat si co se mi zrovna hodí *thup*
I pád na držku je pohyb vpřed...
Uživatelský avatar
Skippka
Moderátor
 
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 23. črc 2009 17:41:58
Bydliště: Litoměřice/Brno
Úroveň: malý břídil

Re: Nosíte své šperky?

Příspěvekod Morgainne » pon 04. črc 2011 10:51:22

Já svoje šperky nosím, primárně vyrábím hlavně pro sebe *jump* Mně naopak nejde na rozum, jak někdo může korálkovat a pak ty věci nenosit. Jsem ten případ, že pro někoho něco vyrobím a pak mám chuť si to nechat :oops: Bez náušnic ven nevyjdu (jedno jestli koupených nebo vlastních) a pak buď náramek nebo něco na krk.
Uživatelský avatar
Morgainne
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1141
Registrován: pát 20. lis 2009 8:21:41
Bydliště: Brno

Re: Nosíte své šperky?

Příspěvekod Klára » pon 04. črc 2011 11:05:59

Já se přiznám že jsem spíš na stříbro. Možná kdybych nebydlela na vesnici a nechodila max na baráček k rodičům s prckem, tak bych nosila svou bižu častěji, než ted. Ted si ji vemu max, když jedeme někam dál na výlet, nebo když se dostanu na ples, nebo nějakou akci, což je minimálně, docela se těším až budu chodit do práce, což bude tak za 4 roky :( ... bižu jsem začala dělat těšně před nástupem do na MD takže mám vyloženě meziobdobí že se nikam nevyvenčím :((
Uživatelský avatar
Klára
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 788
Registrován: čtv 09. črc 2009 6:56:37
Bydliště: mostecko

Re: Nosíte své šperky?

Příspěvekod Anisalah » pon 04. črc 2011 15:53:40

Já vyrábím bižuterku hlavně pro sebe, takže mám doma skoro 90 párů naušnic, které mám ráda a nosím je. Já náhrdelníková moc nejsem, to spíš jen jednoduché přívěšky na krk s prvky co mám na daných naušnicí, ale nějaké takové velké projekty jsou moc nepraktické pro mě. Jinak bez naušnic neodejdu z domu a když náhodou vyletím, tak si pak celej den příjdu jako nahá *rofl1* *rofl1*
Anisalah
 
Příspěvky: 105
Registrován: pon 29. čer 2009 9:39:37

Re: Nosíte své šperky?

Příspěvekod Gedzitka.. » pon 04. črc 2011 15:59:54

Tak já jsem spíš nenositelka *rofl1* , nosím jen náušnice, teď semtam i do práce k náušnicím náhrdelník, náramky vůbec ne-e :lol:
Nevím proč to tak mám, baví mě to vyrábět, nebaví mě to nosit, mám to takhle od začátku co vyrábím a že už je to tak 10 let. Na druhou stranu to máme my korálkářky dobrý, že můžeme být vždycky sladěný, protože když nemám náušnice k nějakýmu triku tak si je vyrobím :P
Uživatelský avatar
Gedzitka..
 
Příspěvky: 112
Registrován: čtv 11. čer 2009 19:03:56
Bydliště: Litoměřice

Re: Nosíte své šperky?

Příspěvekod Miss Tattooo » pon 04. črc 2011 17:51:06

Já teda bez náušnic nedám ani ránu, miluju náramky - ale takové ty cinkací kroužky, těch někdy mám 30 (ano, najednou) a na krku nosím šály, ale už se mi rýsuje vhodný šutřík :)
Uživatelský avatar
Miss Tattooo
Borkyně měsíce |||
 
Příspěvky: 1975
Registrován: čtv 12. srp 2010 9:56:07
Bydliště: Plzen
Úroveň: Lehce pokročilá přátelská osoba nesnášející nevyžádané rady :o)

Re: Nosíte své šperky?

Příspěvekod Ála » pon 04. črc 2011 19:08:22

já se moc, moc snažím moje výtvory nosit.... ne že bych je nosit nechtěla (jsem sysel, ničeho se dobrovolně nezbavuju :twisted: ), ale většinou po ránu, když letím do práce nemám nějak zrovna tu správnou náladu vybírat bižu...ale snažím se... vždycky aspoň náuše se snažím nějaké vybrat - mám jich děsně moc, a náramky - to mám taky pár mých "favoritů"...
Uživatelský avatar
Ála
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1303
Registrován: stř 10. čer 2009 8:14:31
Bydliště: Ústí nad Labem
Úroveň: Pokročilý, stále se učící a žasnoucí

Re: Nosíte své šperky?

Příspěvekod setapouch » pon 04. črc 2011 19:45:28

Já jsem ukázkový nenosič :oops: ...zamlada jsem se zdobila, to jo, ale teď už vycházím jenom u nás na dědině 2x do týdne pro poživatiny, mezitím tak akorát k doktorům ( a to nemám chuť se krášlit) a poslední dobou jsem nějak přecitlivělá na cokoliv, co se mi šmejká někde kolem krku a obličeje. Takže vyrábím imrvére, hnána nějakým puzením, ale na sklad :mrgreen: ...sem tam snachy pár náušnic , starší vnučky něco gothic a ty menší na řetízku nějaký přívěšek...
Furt se něco děje...
http://www.vrbabinka.cz
setapouch
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 2004
Registrován: stř 08. črc 2009 22:21:14
Bydliště: Vrchy
Úroveň: pokročilý student, dobře míněné rady a kritiky se přijímají

Re: Nosíte své šperky?

Příspěvekod TRZ04 » pon 04. črc 2011 20:10:46

Já zásadně jedu na náušnice - něco vlastní a něco koupené, řekla bych tak půl na půl. Kamarádky se mi smějí, že tu bižu vyrábím a pak mám na sobě koupené. Jednou za uherský rok si pověsím něco na krk. Náramky nenosím vůbec. Ale taky byly doby, kdy jsem jela na náramkách a po náušnicích ani nevzdechla. :D Moje maminka je nenasytná odběratelka...cokoliv vyrobím, všechno se jí líbí a potřebuje to. Mamka jede na náhrdelníkách a náramkách. Tak to máme pěkně rozdělený :D
TRZ04
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 525
Registrován: stř 10. čer 2009 10:44:58
Bydliště: Žďár nad Sázavou/Hlinsko v Čechách

Re: Nosíte své šperky?

Příspěvekod ecica » pon 04. črc 2011 20:24:14

setapouch píše:Já jsem ukázkový nenosič :oops: ...zamlada jsem se zdobila, to jo, ale teď už vycházím jenom u nás na dědině 2x do týdne pro poživatiny, mezitím tak akorát k doktorům ( a to nemám chuť se krášlit) a poslední dobou jsem nějak přecitlivělá na cokoliv, co se mi šmejká někde kolem krku a obličeje. Takže vyrábím imrvére, hnána nějakým puzením, ale na sklad :mrgreen: ...sem tam snachy pár náušnic , starší vnučky něco gothic a ty menší na řetízku nějaký přívěšek...


Tos vystihla úplně přesně *jump* . Já zásobuji všechny kamarádky a hlavně svojí sestru. Zrovna dneska jsem darovala náhrdelník a náramek. Ale vzít si něco z toho na sebe je pro mě nadlidský výkon.
ecica
 
Příspěvky: 195
Registrován: čtv 09. pro 2010 15:57:01

Re: Nosíte své šperky?

Příspěvekod Skippka » pon 04. črc 2011 21:24:32

Jojo, též mám maminku nosičku :D Vždycky si koupím nějaký matroš a ona přijde a : " Jé to je moje na náhdrelník, to je moje na náramek." :) Nemám moc odběratelů a dělá mi to velikánskou radost, když se to mamce líbí, takže tak *thup* *thup*
I pád na držku je pohyb vpřed...
Uživatelský avatar
Skippka
Moderátor
 
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 23. črc 2009 17:41:58
Bydliště: Litoměřice/Brno
Úroveň: malý břídil

Re: Nosíte své šperky?

Příspěvekod Mayim » pon 04. črc 2011 21:26:55

svoje věci skoro nenosím - bižu náušnice mi začaly vadit (a kupovat stříbrné nebo ocelové háčky se mi nechce; možná zkusím osteofix), takže to jistí stříbrné náušnice zděděné po mamince nebo zlaté s perlou, které jsem dostala k patnáctinám a na kterých skoro není vidět, že se jedná o zlato; na krku dva řetízky s přívěsky (nesundávám je, jeden nosím skoro osm a půl roku, druhý tři nebo tak nějak), náramky nenosím (překážely mi i hodinky), a prstýnky dva na jednom prstu (takže to vypadá, jako bych byla zasloužile vdaná, což ovšem nejsem)
Jestliže já nejsem pro sebe, kdo je pro mě? A když jsem jenom pro sebe, co jsem? A jestliže ne nyní, pak kdy?
Uživatelský avatar
Mayim
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 504
Registrován: stř 10. čer 2009 13:55:09
Úroveň: věčný mírně pokročilý... kritika vítána :-)

Re: Nosíte své šperky?

Příspěvekod Sigel » pon 04. črc 2011 23:04:33

Tak já jsem teda nosič na entou... Nosím v podstatě výhradně svoje věci (stala se mi z toho doslova věc osobní cti), nebo aspoň kombinace - teď jsem dostala od maminky spoustu krásných náušek a dva prstýnky (za přijímačky na zemědělku), tak si k nim dělám náhrdelníky. Bez svých věcí ven nevyjdu a nosím je i doma, jen tak, zvlášť když něco zrovna dotvořím, to to pak nemůžu skoro sundat ani do sprchy *rofl1* . Mám hlaně náhrdelníky a k nim sladěné náušnice, náramky se mi sice strašně líbí, ale nějak jsem si ještě žádný nevyrobila... Ale mám v hlavě pár nápadů (škoda, že se inspirace nedá poslat třeba přes SZ, spousta a vás tu pláče, že nemá nápady, a já bych zas potřebovala, aby mi múza dala chvíli pokoj, mám totiž před sebou ještě jedny přijímačky...) *jump*
Pokud se budete na mínusy ve svém životě dívat přes vztyčený prostředníček, budou vypadat jako plusy.
Můj blog: http://sungardenkoralky.blogspot.com/
Pinterest: http://www.pinterest.com/sungardenmk/my-bead-creations/
Uživatelský avatar
Sigel
Borkyně měsíce ||||
 
Příspěvky: 1842
Registrován: stř 07. říj 2009 19:19:21
Bydliště: střídavě Praha a Plzeň
Úroveň: Věčný student

Re: Nosíte své šperky?

Příspěvekod Stepule » úte 05. črc 2011 0:05:50

Musím s pravdou ven: jsem notorický nosič!
Chodím ověšená denně, protože moje nynější práce to umožňuje.
Večer si připravím šperky a ráno k nim dolaďuji oděvy. Když odkončím novou bižu, manželovi je jasné, že budu shánět po městě barevně ladící oděvy (mám naštěstí několik černých halenek, které nakonec vyhrají).
Ještě mám dvě kolegyně notorické zdobilky, které mají odvahu nosit nezvyklosti a moje matka je náušnicofil.
Sestra se, bohužel, nevydařila, ta má vrozený odpor ke korálkům, knoflíkům a klíčům - jak na ně sáhne, musí si jít vydrbat ruce :(
Uživatelský avatar
Stepule
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 639
Registrován: sob 18. črc 2009 6:32:56

Re: Nosíte své šperky?

Příspěvekod Elissa » úte 05. črc 2011 4:27:35

Sigel píše:Tak já jsem teda nosič na entou... Nosím v podstatě výhradně svoje věci (stala se mi z toho doslova věc osobní cti), nebo aspoň kombinace - teď jsem dostala od maminky spoustu krásných náušek a dva prstýnky (za přijímačky na zemědělku), tak si k nim dělám náhrdelníky. Bez svých věcí ven nevyjdu a nosím je i doma, jen tak, zvlášť když něco zrovna dotvořím, to to pak nemůžu skoro sundat ani do sprchy *rofl1* . Mám hlaně náhrdelníky a k nim sladěné náušnice, náramky se mi sice strašně líbí, ale nějak jsem si ještě žádný nevyrobila... Ale mám v hlavě pár nápadů (škoda, že se inspirace nedá poslat třeba přes SZ, spousta a vás tu pláče, že nemá nápady, a já bych zas potřebovala, aby mi múza dala chvíli pokoj, mám totiž před sebou ještě jedny přijímačky...) *jump*


Sigel, ty jdeš na zemědělku? Na jakou fakultu?
Uživatelský avatar
Elissa
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1154
Registrován: pon 12. črc 2010 19:47:22
Bydliště: Nehvizdy
Úroveň: řekla bych že pokročilý, stále se učím a mám co dohánět

Re: Nosíte své šperky?

Příspěvekod Sigel » úte 05. črc 2011 22:50:26

Elissa píše:
Sigel píše:Tak já jsem teda nosič na entou... Nosím v podstatě výhradně svoje věci (stala se mi z toho doslova věc osobní cti), nebo aspoň kombinace - teď jsem dostala od maminky spoustu krásných náušek a dva prstýnky (za přijímačky na zemědělku), tak si k nim dělám náhrdelníky. Bez svých věcí ven nevyjdu a nosím je i doma, jen tak, zvlášť když něco zrovna dotvořím, to to pak nemůžu skoro sundat ani do sprchy *rofl1* . Mám hlaně náhrdelníky a k nim sladěné náušnice, náramky se mi sice strašně líbí, ale nějak jsem si ještě žádný nevyrobila... Ale mám v hlavě pár nápadů (škoda, že se inspirace nedá poslat třeba přes SZ, spousta a vás tu pláče, že nemá nápady, a já bych zas potřebovala, aby mi múza dala chvíli pokoj, mám totiž před sebou ještě jedny přijímačky...) *jump*


Sigel, ty jdeš na zemědělku? Na jakou fakultu?


Ještě mám jedny přijímačky, teprv až je budu mít za sebou, tak se začnu rozhodovat. Pokud by to byla ta zemědělka, tak půjdu na IVP na poradenství v odborném vzdělávání. To je v Malý Chuchli, na Suchdol bych se moc nedostala...
Pokud se budete na mínusy ve svém životě dívat přes vztyčený prostředníček, budou vypadat jako plusy.
Můj blog: http://sungardenkoralky.blogspot.com/
Pinterest: http://www.pinterest.com/sungardenmk/my-bead-creations/
Uživatelský avatar
Sigel
Borkyně měsíce ||||
 
Příspěvky: 1842
Registrován: stř 07. říj 2009 19:19:21
Bydliště: střídavě Praha a Plzeň
Úroveň: Věčný student

Re: Nosíte své šperky?

Příspěvekod barunka00 » sob 09. črc 2011 9:11:50

tak já se hlásím k těm, co bez naušnic nevyjdou...ať už mnou vyrobených nebo koupených...ale kupuju jen to, co sama neudělám :-)...na krk nosím spíš dlouhé šňůry nebo přívěsky na dlouhém řetízku a ty mam spíš kupované...ale jak vykoukne slunko a nosí se šaty a tílka tak taham svojí bižu :-)....když něco udělám na prodej a líbí se mi to, tak to vezmu tak dvakrát na sebe, to mě uspokojí a můžu to poslat dál :-D...jinak sem ráda že nejsem jediná kdo má hodně i kupovaných věcí, někdy mi příde že víc věcí ode mě nosí tety :-D...a je straaaašně moc příjemný potkat někoho cizího ve městě s mým výrobkem :-)
Uživatelský avatar
barunka00
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 642
Registrován: úte 09. čer 2009 16:16:42
Bydliště: Blatná/Hradec Králové

Re: Nosíte své šperky?

Příspěvekod jilinka » sob 09. črc 2011 10:46:07

nosím výhradně svoje šperky, kromě prstýnků, protože ty mám stříbrné a zatím jsem se ke stříbru nedostala.. /ne, že bych neměla koupenou hmotu :)
bez náhrdelníku vyjedu jen v případě, že jedu na kolo. Náušnice mě poslední dobou nějak rozčilují, jak bimbají kolem ucha, tak si asi udělám nějaké puzetky. Takže náušnice svoje nenosím, už i proto, že mi to připadá nehygienické, kdybych je pak chtěla prodat, ale náhrdelník mám jednou, dvakrát, tam mi to nevadí. A jinak nosím věci, co nemám na prodej, např. dlouhé šňůry z plasťáků Obrázek
jilinka
 

Re: Nosíte své šperky?

Příspěvekod Anavi » sob 09. črc 2011 17:50:53

nosím svoje výtvory, náušnice hlavně, občas náhrdelníky a prstýnky, náramky jen minimálně
jediné, co nosím a nevytvořila jsem si, je snubní prstýnek
moje výtvory nosí i moje maminka, babička, sestra, kamarádky a známé....

jinak jsem se chtěla zeptat, děláte opravy šperků, které jste nevytvořily? já ano, ale někdy bych radši nedělala
Uživatelský avatar
Anavi
 
Příspěvky: 229
Registrován: pon 27. čer 2011 13:11:34
Bydliště: Oslavany
Úroveň: začátečník, přijímám konstruktivní kritiku i pochválení

Re: Nosíte své šperky?

Příspěvekod gianelle » sob 09. črc 2011 18:50:59

Nosím, pokud to situace dovolí. Když jdu mezi lidi, vždycky na sebe aspoň nějaký "obšišutr" či ještě lépe freečko hodím a většinou na sebe vezmu každý náhrdelník předtím, než ho pošlu dál (v rámci zátežového testu v běžném provozu - radši ať se rozsype mě na krku než aby ho někdo reklamoval) Náušnice obvykle nosím taky, a čím větší, tím lepší, občas asymetrické, akorát alergie na kov mi trochu pije krev, tak musí po celkem krátké době dolů a do ucha musí stříbro nebo aspoň osteofix. Náramky nenosím, mám svůj ocelový, který skoro nesundávám, a prstýnky mám ze stříbra.
No a maminka je taky "nosička" či spíše sysel, má plnou krabici vlastních a k tomu mi taky dělá "zátěžové testy" novinek, no a pomalu na to nošení začínám dostávat i babičku, které sice táhne na 80 a nikdy se moc nezdobila, ale v poslední době zatoužila po nějakém pořádném vlastním obšišutru.

K těm opravám - ono si to skoro říká o vlastní nové téma, ale když už jsme u toho: nedělám to zrovna ráda, ale nebráním se tomu, občas se tam člověk setká se zajímavými, skoro starožitnými kousky, které je celkem výzva uvést do původního stavu a je krásné dát těm věcem nový život, občas narazím na lidi, kteří by si to sami vážně neopravili a ráda vidím tu radost, když mají oblíbený kousek znovu k dispozici- občas se ale setkávám taky se zákazníky typu "brouk Pytlík", kteří tomu "rozumí" a mají nereálné požadavky a ještě mají pocit, že by to všechno měli dostat zadarmo.
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Nosíte své šperky?

Příspěvekod Anavi » ned 10. črc 2011 10:38:24

gianelle píše:
K těm opravám - ono si to skoro říká o vlastní nové téma, ale když už jsme u toho: nedělám to zrovna ráda, ale nebráním se tomu, občas se tam člověk setká se zajímavými, skoro starožitnými kousky, které je celkem výzva uvést do původního stavu a je krásné dát těm věcem nový život, občas narazím na lidi, kteří by si to sami vážně neopravili a ráda vidím tu radost, když mají oblíbený kousek znovu k dispozici- občas se ale setkávám taky se zákazníky typu "brouk Pytlík", kteří tomu "rozumí" a mají nereálné požadavky a ještě mají pocit, že by to všechno měli dostat zadarmo.


jj všechno je asi o lidech...
Uživatelský avatar
Anavi
 
Příspěvky: 229
Registrován: pon 27. čer 2011 13:11:34
Bydliště: Oslavany
Úroveň: začátečník, přijímám konstruktivní kritiku i pochválení

Re: Nosíte své šperky?

Příspěvekod Kerolajna » ned 10. črc 2011 17:44:12

Kromě zátěžových testů nenosím svoje šperky vůbec... a vlastně kromě stříbrných náušnic, šňůry perel a stříbrného medailonku po prababičce nenosím prakticky nic. Je to zvláštní, protože jsem s korálkováním začla právě proto, že jsem chtěla vyrábět hlavně pro sebe a takhle to dopadlo. Čím jsem pokročilejší, tím míň se zdobím. :D Ale kvůli alergii to mám taky ztížené a pěkně mě to rozčiluje, hlavně kvůli prstýnkům... přece jen kupovat si každej módní výstřelek ve zlatě/stříbře se dost prodraží a zrovna ty prstýnky se svépomocí vyrábí snad nejhůř.
Uživatelský avatar
Kerolajna
 
Příspěvky: 182
Registrován: pon 09. srp 2010 9:26:24
Bydliště: Brno
Úroveň: Středně pokročilá, konstruktivní kritika vítána :)

Re: Nosíte své šperky?

Příspěvekod missladies » stř 27. črc 2011 12:43:31

Hrdě své výrobky nosím. Teda spíš hlavně náušnice, bez těch bych nevyšla snad ani s košem *rofl1* . Náhrdelníky vlastní výroby mám jen 2, jinak nosím stříbro a náramky taky jenom stříbrné. Jinak hlavně zásobuji mamku, tetu, její kamarádky. Mamka říká, že mi přece musí dělat reklamu :) .
Uživatelský avatar
missladies
 
Příspěvky: 158
Registrován: pát 25. pro 2009 13:52:33
Bydliště: Pardubice
Úroveň: Myslím si, že pokročilá. Master ze mne nejspíš nebude, takže rady a konstruktivní kritiku beru

Re: Nosíte své šperky?

Příspěvekod myška331 » pát 29. črc 2011 20:00:55

taky bez šperků nevýjdu, je to má poslední záliba je vyrábět a jestli budete mít chuť mrknite se zde je vystavují, ale nejen je
odkaz http://rukodelnost-33.mypage.cz/menu/o-me
Uživatelský avatar
myška331
 
Příspěvky: 7
Registrován: pát 29. črc 2011 19:48:10
Úroveň: pokročilý

Re: Nosíte své šperky?

Příspěvekod gianelle » pát 29. črc 2011 22:13:02

myško331, vítej ;) se svými výrobky se můžeš pochlubit v galerii a máme tu i sekci na vkládání odkazů na weby členů fóra, více zde : viewtopic.php?f=8&t=3806&p=48653#p48653
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Nosíte své šperky?

Příspěvekod atayela » sob 30. črc 2011 7:14:31

Nosím téměř výhradně svoje věci, bez náušnic jak tu už jedna z vás psala, nevyjdu ven, mám ke každému tričku či halence náušnice případně i nakombinované náhrdelníky, náramky. Když zaspím do práce a náušnice si nedám, taky si připadám jako nahá :D :D :D . Prostě bez svých korálků nemůžu být. *rofl1*
Mitakyue oyasin.
Uživatelský avatar
atayela
 
Příspěvky: 58
Registrován: sob 13. čer 2009 8:24:12
Bydliště: Zlín


Zpět na Korálky obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron