Korálky v ...

Kamenné i internetové obchody v ČR
Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
Tato sekce je určena pro nestrannou a nezávislou diskuzi zákazníků - spotřebitelů, kteří si zde mohou vyměňovat rady a tipy na nákup materiálu Je dovoleno sem vkládat odkazy na obchody.

Majitelé a zástupci obchodů s korálky zde mohou přispívat pouze, pokud mají podnětný příspěvek k tématu, nadměrná propagace vlastního obchodu je nepřípustná. Pokud chcete propagovat svůj obchod, nepoužívejte tuto sekci, ale Komerční zónu viewforum.php?f=25

Re: Korálky v ...

Příspěvekod raficka » úte 16. úno 2010 22:09:16

Neznáte to někdo ve Svitavách ? Sice jsem se ptala po krámcích,ale nikdo nevěděl,posílali mě do infor.centra,tam ale shazovali sníh ze střechy,tak bylo zavřeno...
Uživatelský avatar
raficka
 
Příspěvky: 355
Registrován: pát 14. srp 2009 21:34:27
Bydliště: Pustá Kamenice,10km od Hlinska,16km od Poličky

Re: Korálky v ...

Příspěvekod Petulienka » stř 17. úno 2010 9:04:32

jaspinn píše:V Ostravě byl zrušen obchod Qítko na Slezské, a v Porubě na Hlavní třídě jsem měla minulý týden šok - nedávno otevřený obchůdek zel prázdnotou, že prý se změnil majitel, zboží 3 krabice převážně rokajlu, drahý, ale prý mají podtupně obnovovat sortiment - z Jablonce.
Tak nevím, ale v Ostravě to jde hodně dolů :( :(



Pokud myslíš obchůdek nedávno otevřený u Alšova náměstí, který byl součástí nějaké prodejny se sponkama apod. či co to bylo, tak jsem tam byla asi před měsícem a paní říkala, že se stěhují. Měli by být na hlavní třídě v některém podloubí místo trafiky, ale jsem momentálně mimo Ostravu tak jsem ještě neměla čas to prozkoumat, kde přesně to je.

My máme v Ostravě kamenou pobočku http://www.koralky.net?
Má-li problém řešení nemá smysl dělat si starosti, nemá-li řešení starosti Ti nepomohou.
Petulienka
 
Příspěvky: 73
Registrován: sob 30. led 2010 12:18:32
Bydliště: Ostrava
Úroveň: Věčný začátečník, kritiku vítám :)

Re: Korálky v ...

Příspěvekod jaspinn » stř 17. úno 2010 15:37:05

aha, tak nějaký poutač jsem u trafiky viděla, ale myslela jsem, že to je na ten kde mají i ty sponky.....¨
Jj, kamenná pobočka korálků.net je v Mariánkách u kostela v ateliéru Stojan, našla jsem to naprosto bez problémů, je to výrazný rohový obchůdek. I když dnes jsem zaslechla, že jsou tam korálky drahé, ale já nemám ten pocit. Pytlík 20 gr stojí 15,- Kč, jinde jsou dražší nebo stejná cena za 10 gr.
Jistě, hledáním na netu by se našly daleko levnější, ale s poštovným to vyjde nastejno. A do Jablonce, kde jsou korálky nejlevnější je to přece jenom z Ostravy daleko :)
Sice nemají moc komponentů, nějaké jehly, řetízků a kroužků poskrovnu, ale korálků celkem dost. Teda na tu ostravskou bídu :)
jaspinn
 
Příspěvky: 91
Registrován: úte 21. črc 2009 18:39:10
Bydliště: Ostrava
Úroveň: pokročilý začátečník - jak jenom to napsat jinak....něco umím, něco zkouším a pořád a pořád se učím

Re: Korálky v ...

Příspěvekod Petulienka » stř 17. úno 2010 16:40:01

Tak v ateliéru Stojan jsem byla, jen jsem nevedela ze to patri ke koralky.net. Neprislo mi to az tak drahe a sehnala jsem i veci, ktere jinde v Ostravě k sehnání nejsou. Mají tam toho spoustu a mají to tam moc hezké...
Má-li problém řešení nemá smysl dělat si starosti, nemá-li řešení starosti Ti nepomohou.
Petulienka
 
Příspěvky: 73
Registrován: sob 30. led 2010 12:18:32
Bydliště: Ostrava
Úroveň: Věčný začátečník, kritiku vítám :)

Re: Korálky v ...

Příspěvekod jaspinn » sob 20. úno 2010 21:19:56

Tak jsem se v rámci pracovní cesty dostala do Valmezu do Hobby Jana - musím přiznat, že tak bohatě zásobený obchůdek s korálky jsem ještě neviděla :-D
Před 3 lety jsem jezdila do Valmezu do Rooyi - zásobování vázlo. Ostravská pobočka byla naprosto zoufalá, ale tohle - to byl pro mně balzám na duši korálkářky :D
Bohužel jsem s tak dokonalým zásobováním nepočítala, takže moje hotovost byla velmi skromná a karty neberou. Ale už mám domluveno s manžou, že na moje narozeniny chci jenom jedno - nájezd na tuhle prodejnu *applause* *thup* *thup*
jaspinn
 
Příspěvky: 91
Registrován: úte 21. črc 2009 18:39:10
Bydliště: Ostrava
Úroveň: pokročilý začátečník - jak jenom to napsat jinak....něco umím, něco zkouším a pořád a pořád se učím

Re: Korálky v ...

Příspěvekod Petulienka » úte 23. úno 2010 9:10:34

Holky co takhle korálky v Bratislavě? Vzhledem k tomu, že se Bratislava asi na dosti dlouhou dobu stane mym druhym domovem tak by mě zajímalo, jestli i tady najdu nějaké pěkné obchůdky buď přímo korálkové nebo aspoň nějaké hobby nebo vytvárné potřeby...
Má-li problém řešení nemá smysl dělat si starosti, nemá-li řešení starosti Ti nepomohou.
Petulienka
 
Příspěvky: 73
Registrován: sob 30. led 2010 12:18:32
Bydliště: Ostrava
Úroveň: Věčný začátečník, kritiku vítám :)

Re: Korálky v ...

Příspěvekod regi.m » úte 23. úno 2010 14:46:14

jaspinn píše:Tak jsem se v rámci pracovní cesty dostala do Valmezu do Hobby Jana - musím přiznat, že tak bohatě zásobený obchůdek s korálky jsem ještě neviděla :-D
Před 3 lety jsem jezdila do Valmezu do Rooyi - zásobování vázlo. Ostravská pobočka byla naprosto zoufalá, ale tohle - to byl pro mně balzám na duši korálkářky :D
Bohužel jsem s tak dokonalým zásobováním nepočítala, takže moje hotovost byla velmi skromná a karty neberou. Ale už mám domluveno s manžou, že na moje narozeniny chci jenom jedno - nájezd na tuhle prodejnu *applause* *thup* *thup*


Jupíí, to nás tady na Valašsku těší *thup* . Tak příště dej vědět, uspořádáme sraz ;) *thup*
regi.m
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte 09. čer 2009 15:50:59
Bydliště: Valašsko

Re: Korálky v ...

Příspěvekod jaspinn » úte 23. úno 2010 17:39:05

No proč ne *jump* - stejně mi připadá, že je nás tu ostravaček dost málo - nebo se schovávají za bukem :D - tak proč se nespojit, že jo? :)
jaspinn
 
Příspěvky: 91
Registrován: úte 21. črc 2009 18:39:10
Bydliště: Ostrava
Úroveň: pokročilý začátečník - jak jenom to napsat jinak....něco umím, něco zkouším a pořád a pořád se učím

Re: Korálky v ...

Příspěvekod renda » sob 10. dub 2010 19:46:26

Hurá, jedem na dovču k Valmezu, neměli by jste adresu Hobby Jana? Já si vyfňukám zadání do navigace, tak snad zbydou peníze i na vstupný do hradů a na výlety *rofl1* . Jinak jsem 15 km od Prahy.
Uživatelský avatar
renda
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 692
Registrován: ned 14. úno 2010 9:22:08
Bydliště: Brandýs nad Labem
Úroveň: pomalu se učím a vítám rady i kritiky

Re: Korálky v ...

Příspěvekod Petulienka » ned 11. dub 2010 7:51:20

Minulý týden jsem se vydala konečně do obchůdku na Hlavní třídě v Ostravě, který měl být součástí trafiky u Uni Credit bank a našla jsem jen prázdnou místnost :cry: Paní co tam má tu trafiku říkala, že přijel chlapík, kterému to patří během hodiny naházel všechno do auta a zavřel to. Bylo to tam snad měsíc víc ne :| Nicméně se vrátily korálky alespoň do toho obchodu ze sponkama, nemají jich tam moc, ale některé jsou krásné a zajimavé... Tak snad nám zase v Ostravě něco časem přibyde...
Má-li problém řešení nemá smysl dělat si starosti, nemá-li řešení starosti Ti nepomohou.
Petulienka
 
Příspěvky: 73
Registrován: sob 30. led 2010 12:18:32
Bydliště: Ostrava
Úroveň: Věčný začátečník, kritiku vítám :)

Re: Korálky v ...

Příspěvekod regi.m » ned 11. dub 2010 12:35:21

renda píše:Hurá, jedem na dovču k Valmezu, neměli by jste adresu Hobby Jana? Já si vyfňukám zadání do navigace, tak snad zbydou peníze i na vstupný do hradů a na výlety *rofl1* . Jinak jsem 15 km od Prahy.


Hobby Jana je na náměstí, adresa netřeba, náměstí je ve Valmezu jen jedno. A na náměstí to najdeš, vedle komerční banky.
regi.m
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte 09. čer 2009 15:50:59
Bydliště: Valašsko

Re: Korálky v ...

Příspěvekod renda » pon 12. dub 2010 21:47:05

děkuju
Uživatelský avatar
renda
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 692
Registrován: ned 14. úno 2010 9:22:08
Bydliště: Brandýs nad Labem
Úroveň: pomalu se učím a vítám rady i kritiky

Re: Korálky v ...

Příspěvekod regi.m » stř 14. dub 2010 6:21:19

renda píše:děkuju


Když tak dej pak vědět *thup*
regi.m
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte 09. čer 2009 15:50:59
Bydliště: Valašsko

Re: Korálky v ...

Příspěvekod Denčí » ned 30. kvě 2010 8:23:39

ahojky holky a nevite náhodou o nějakém obchudku v Blansku a okoli?
Denčí
 
Příspěvky: 411
Registrován: pát 03. črc 2009 7:02:02
Bydliště: Příbram
Úroveň: mírně pokročilá pořád je se čemu učit krytiku příjmám

Re: Korálky v ...

Příspěvekod jusnina » ned 30. kvě 2010 18:01:54

Nevím jak je to z Blanska daleko, ale zajímavé korálky se mi povedlo koupit v Boskovicích. Jsou tam dvě galanterie skoro proti sobě.
jusnina
 
Příspěvky: 151
Registrován: pon 13. črc 2009 9:43:44
Bydliště: Plzeň

Re: Korálky v ...

Příspěvekod renda » sob 17. črc 2010 16:24:01

Právě jsem se vrátila z dovolené, nemám ještě vybaleno a už léčím korálkový absťák :lol: , musím vám napsat, že jsem byla ve Valmezu v Hobby Jana: je super, paní je milá, příjemná, poradí, mají velký výběr, hodně hrabárny - mísy podle barev a druhů, příjemné ceny. Obchod je momentálně v patře staveniště a ke 30.7 se stěhuje. Mám slíbeno, že nám na tohle fórum písnou novou adresu. Děkuji za radu, nebo vlastně ne ;) jsem kvůli vám utrácela *rofl1*
Uživatelský avatar
renda
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 692
Registrován: ned 14. úno 2010 9:22:08
Bydliště: Brandýs nad Labem
Úroveň: pomalu se učím a vítám rady i kritiky

Re: Korálky v ...

Příspěvekod pavhave » sob 19. úno 2011 18:56:29

Jičín (Královéhradecký kraj)
Na náměstí v Jičíně se v sobotu dopoledne pravidelně konají trhy a často je zde také starší pán, který prodává korálky a komponenty, především pak skleněné voskové perle. Vždy si u něj nějaké koupím. Má poměrně široký výběr a bezkonkurenční ceny. Zipo sáček o rozměrech 5,5 x 7,5cm plný voskovek prodává za 20 Kč. Přestože už od něj mám slušnou zásobu, neodolám :D
pavhave
 
Příspěvky: 35
Registrován: ned 19. črc 2009 14:04:30
Bydliště: Hradec Králové

Re: Korálky v ...

Příspěvekod Gabina » stř 20. dub 2011 11:59:17

Ahojte, neviete o dakom dobrom obchode v Olomouci v piatok 22.4.2011 ideme cez a chcem to vyuzit, vopred velká vďaka *wave*
Obrázek
Uživatelský avatar
Gabina
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 821
Registrován: stř 02. úno 2011 13:35:36
Bydliště: Piešťany - Slovensko
Úroveň: pokročilá , stále skúšam niečo nové

Re: Korálky v ...

Příspěvekod Likra » stř 20. dub 2011 16:07:36

gianelle píše:Šumperk

Rozmanitosti - prodejna dárkového zboží a výtvarných potřeb
Web ve výstavbě: http://rozmanitosti.eu/

Gen. Svobody 2
Šumperk, 787 01
navigace pro místní: na Točáku, v průchodu naproti Schillerovi

Otvírací doba:
Po - Pá 9:00 - 17:30
So 9:00 - 12:00

Prodejna má dvě patra, v přízemí mají svíčky, přírodní kosmetiku atd, v patře jsou sušené květiny, aranžerské potřeby, bytové doplňky, "umělecké potřeby" a u pokladny korálky. Celkem solidní výběr a rozumné ceny.


Krámek (Kozí krámek, u Kozy ...) - výtvarné potřeby a dárkové zboží

Starobranská 2
Šumperk, 787 01
navigace pro místní: kousek pod radnicí

Otvírací doba:
Po - Pá 10:00 - 18:00
So 9:00 - 12:00

Rozlehlá prodejna výtvarných potřeb a dárkového zboží - ať si vzpomenete na jakoukoliv techniku, určitě k tomu budou něco mít. Mají i solidní výběr korálků i komponentů, ale za poměrně vysoké ceny.
Pokud u pultu potkáte starší, krátkovlasou paní, buďte tvrdí *rofl1* paní je velice iniciativní a bude se snažit prodat za každou cenu, ale pokud budete chodit častěji a občas se pochlubíte s výrobky, bude vás pravidelně informovat o novém zboží a na požádání se vám pokusí sehnat co jenom půjde.
Jo, nelekněte se jejího psa - zřejmě středoasijský pastevecký, většinou sice chrní pod pultem a zákazníků si nevšímá, jinak je velice přátelský (nebo spíš strašnej flegmatik :D ), ale věci neznalého člověka by takovéto tele mohlo celkem vyděsit ;)

Gi, prosím Tě, mohla bys doplnit údaje u Nového Jičína? Navrhovala bych název "NovýJičín - Valašské Meziříčí", protože v daném vlákně jsou odkazy právě na Valmez. Díky LiKra
Uživatelský avatar
Likra
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 1424
Registrován: úte 09. čer 2009 17:32:01
Bydliště: Valašské Meziříčí
Úroveň: nenechám ruce v klidu

Re: Korálky v ...

Příspěvekod martinadk » stř 14. zář 2011 12:04:21

holky mám v hradci králové hodinu čas při přestupu . dá se stihnout některý obchůdek? koukala jsem , že ta galantérka na čelakovského by šla a při použítí taxíku rooya nebo české korálky taky. ale jen jeden ze všech :cry: a bude to fofr ;) poraďte kterej je nejlepší- asi na rokail, vinutky, broušený voskovky? korálků mám dost ( a to vlastně všeho , ale jsem syslík a musím mít hooodně na výběr ) 8-)
"neexistuje ideální manžel. ideální manžel je svobodný"
http://martinakotlasova.webnode.cz/
http://www.fler.cz/martinadk
Uživatelský avatar
martinadk
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 616
Registrován: ned 01. kvě 2011 14:40:22
Bydliště: havl.brod
Úroveň: pokročilý? něco umím spoustu ne ;-)

Re: Korálky v ...

Příspěvekod Hroška » stř 14. zář 2011 17:26:57

martinadk píše:holky mám v hradci králové hodinu čas při přestupu . dá se stihnout některý obchůdek? koukala jsem , že ta galantérka na čelakovského by šla a při použítí taxíku rooya nebo české korálky taky. ale jen jeden ze všech :cry: a bude to fofr ;) poraďte kterej je nejlepší- asi na rokail, vinutky, broušený voskovky? korálků mám dost ( a to vlastně všeho , ale jsem syslík a musím mít hooodně na výběr ) 8-)


no rekla bych ze galanterka na celakovskeho by se dala stihnout... ale chce to rychle nohy a rozumnou trasu.. co se tyce rooyi a ceskejch koralku tam uz to nevidim moc ruzove.. je to jeste o poradny kus dal na namesti.. a rooya az vlastne nakonci..

co se tyce vyberu tak galanterka ma hlavne rokajl.. celkem slusny vyber preciosy/jablonex (myslim) pytlik tak 50g asi za 28,- jinak tam maji nejaky skleneny mixy, ale neni to zas az tak zajimave.. a neco plastu.. drevene koralky by celkem sly.. ale nejcasteji tam chodim na rokajl, protoze je lepsi nez v rooye a levnejsi nez v ceskejch koralcich..
vinutky jsou v hradci celkem problem.. neco malo rooya i ck .. ale zadny velky zazrak.. to uz je pak lepsi se podivat na web ck a objednat si tam..
v rooye to je podle toho co privezou.. byla sem tam pred par dny a trochu sw ale uz bohuzel prebrany (uz je tam meli dyl), rokail spis cina... no rooya sortiment ;)
ck celkem vyber slusny ohnovky, rokajl.. mackane taky..
premejslim kde maji voskovky a to je asi taky problem trosku... v rooye maj myslim skleneny perle .. par barev ale zas vetsinou ruzne velikosti, coz je prijemne.. ale s voskovkama uz si nejsem tak jista..

mno tot muj nazor ;)
Uživatelský avatar
Hroška
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 591
Registrován: úte 30. čer 2009 17:45:13
Bydliště: Praha/Albr. n. Orl. (u HK)

Re: Korálky v ...

Příspěvekod martinadk » čtv 15. zář 2011 11:12:59

díky za komentář, myslím že zkusím tu galantérku, rokailu není nikdy dost. Sice jedu do liberce, ale při těch kursech to na jablonec moc nevypadá :lol:
"neexistuje ideální manžel. ideální manžel je svobodný"
http://martinakotlasova.webnode.cz/
http://www.fler.cz/martinadk
Uživatelský avatar
martinadk
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 616
Registrován: ned 01. kvě 2011 14:40:22
Bydliště: havl.brod
Úroveň: pokročilý? něco umím spoustu ne ;-)

Re: Korálky v ...

Příspěvekod kiwika » čtv 15. zář 2011 12:35:11

Uvítala bych nějaké korálky v Kladně.
Docela dost mě štvě, že člověk musí furt do Prahy. V galanterkách jsou šílený ceny a minimum materiálu.
Huja je taky pěkně drahej a jsou to spíš výtvarné potřeby.
Nějaký pokus o krámek s korálky jsem zaznamenala, ale když jsem šla okolo, zdálo se to zavřené.
Výzva pro obchodníky, nechcete si někdo udělat malinkatou pobočku v KLadně? :D :D
Uživatelský avatar
kiwika
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 362
Registrován: pon 29. čer 2009 18:53:31
Bydliště: Kladno
Úroveň: mírně pokročilá a přijímám kritiku a dobré rady!

Re: Korálky v ...

Příspěvekod Hroška » čtv 15. zář 2011 12:59:02

martinadk píše:díky za komentář, myslím že zkusím tu galantérku, rokailu není nikdy dost. Sice jedu do liberce, ale při těch kursech to na jablonec moc nevypadá :lol:


neni zac ;) ale rikam ze to je muj nazor no.. a nemam moc rovnani treba s prahou protoze tam sem zatim byla jednou pred lety v rooye a jeste nekde ale jinak me to ceka az ted co budu na vejsce..
Uživatelský avatar
Hroška
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 591
Registrován: úte 30. čer 2009 17:45:13
Bydliště: Praha/Albr. n. Orl. (u HK)

Re: Korálky v ...

Příspěvekod gianelle » čtv 15. zář 2011 14:28:53

Marti, co se Liberce týče, tak když už by nezbyl čas na nic, tak aspoň bez nedělní návštěvy Bijoux Nonstop neodjíždím a nejspíš nás bude víc ;)
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Korálky v ...

Příspěvekod Bedromilka » úte 07. úno 2012 7:57:23

Velké Meziříčí
Prodejny:
SPEKTRUM - výtvarné a školní potřeby, dárky, Komenského 5/12, 594 01 Velké Meziříč ( u náměstí)

Petra Svobodová Hornoměstská 395/36, 594 01 Velké Meziříčí
Třeba se to někomu bude hodit ;)
Uživatelský avatar
Bedromilka
 
Příspěvky: 59
Registrován: pát 03. úno 2012 20:56:40
Bydliště: Vel. Mez.
Úroveň: Začátečník - samouk

Re: Korálky v ...

Příspěvekod kiwika » sob 18. úno 2012 12:18:29

Od února máme na hlavní třídě v Kladně www.idea-creative.cz
korálky, komponenty, fimo, pryskyřice, dráty, hobby, pro děti......
Uživatelský avatar
kiwika
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 362
Registrován: pon 29. čer 2009 18:53:31
Bydliště: Kladno
Úroveň: mírně pokročilá a přijímám kritiku a dobré rady!

Re: Korálky v ...

Příspěvekod Winniie » čtv 01. bře 2012 0:00:56

v Ostravě
Asi už zhruba rok je úžasný obchod u rondlu v Porubě. Jmenuje se Fajnekorale (www.fajnekorale.cz) a výběr mají opravdu velký ;o)
Navíc pořádají i kurzy korálkování a majitelé jsou velmi milí ;o)
Uživatelský avatar
Winniie
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 29. úno 2012 23:57:36
Bydliště: Ostrava
Úroveň: začátečník/mírně pokročilý

Re: Korálky v ...

Příspěvekod TRZ04 » čtv 01. bře 2012 7:21:04

Korálky v Chotěboři jsou zrušené :( Škoda jich.
TRZ04
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 525
Registrován: stř 10. čer 2009 10:44:58
Bydliště: Žďár nad Sázavou/Hlinsko v Čechách

Re: Korálky v ...

Příspěvekod bezvanausnice » ned 11. bře 2012 22:01:23

kiwika píše:Uvítala bych nějaké korálky v Kladně.
Docela dost mě štvě, že člověk musí furt do Prahy. V galanterkách jsou šílený ceny a minimum materiálu.
Huja je taky pěkně drahej a jsou to spíš výtvarné potřeby.
Nějaký pokus o krámek s korálky jsem zaznamenala, ale když jsem šla okolo, zdálo se to zavřené.
Výzva pro obchodníky, nechcete si někdo udělat malinkatou pobočku v KLadně? :D :D


Malinko se stalo, tak se mrkněte co nabízíme:-) Bezvanáušnice.cz
Jarda
bezvanausnice
 
Příspěvky: 23
Registrován: ned 11. bře 2012 21:22:13

PředchozíDalší

Zpět na ... v ČR

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron