Taky máte rozdělaných víc věcí najednou?

Obecná diskuze o korálcích a korálkování

Taky máte rozdělaných víc věcí najednou?

Příspěvekod Sigel » pát 07. říj 2011 19:04:59

Zajímalo by mě, jestli máte rozdělaných víc korálkových prací naráz, nebo jestli pěkně spořádaně uděláte jedno, pak až další. Já jsem dospěla k mnohočetné korálkové schizofrenii a momentálně mám rozešito 8 věcí. Je tu ještě někdo s podobnou chorobou?
Pokud se budete na mínusy ve svém životě dívat přes vztyčený prostředníček, budou vypadat jako plusy.
Můj blog: http://sungardenkoralky.blogspot.com/
Pinterest: http://www.pinterest.com/sungardenmk/my-bead-creations/
Uživatelský avatar
Sigel
Borkyně měsíce ||||
 
Příspěvky: 1842
Registrován: stř 07. říj 2009 19:19:21
Bydliště: střídavě Praha a Plzeň
Úroveň: Věčný student

Re: Taky máte rozdělaných víc věcí najednou?

Příspěvekod mifulinka » pát 07. říj 2011 19:08:36

Myslím, že nás bude víc :D Tohle je u mě naprosto normální, momentálně mám rozdělané 4 náhrdelníky a 1 náramek. :) Z toho ten jeden náhrdelník leží už půl roku v krabičce a nějak se nemám k jeho dodělání. :roll:
Uživatelský avatar
mifulinka
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 412
Registrován: pon 30. srp 2010 12:21:05
Bydliště: přechodně Jihlava
Úroveň: Příjímám veškerou upřímnou kritiku

Re: Taky máte rozdělaných víc věcí najednou?

Příspěvekod Roza » pát 07. říj 2011 19:42:02

Bohužel také patřím ke stejně "postiženým" :roll: Začalo to nenápadně dvěma rozdělanými výrobky a teď už jsem na nějakých pěti. No asi bych to měla zredukovat :mrgreen:
Roza
 
Příspěvky: 459
Registrován: pon 15. čer 2009 21:12:32
Bydliště: Jarošov
Úroveň: snažím se být pokročilá, ale drhne to :-)

Re: Taky máte rozdělaných víc věcí najednou?

Příspěvekod jilinka » pát 07. říj 2011 19:53:03

nechápu, jak někdo může jednu věc začít a pak ji rovnou dodělat aniž by začal něco jiného :D
mám průběžně rozdělaných x věcí, kousek spirály, kousek obšité šutry, nejlépe k sobě se nehodící...
spoustu hotových neobšitých fimošonů, nějaké obšité kuličky... V podstatě vyrábím polotovary, když mě nic nenapadá a když mě něco napadne, teprve dělám celou věc. Někdy pak můžu použít něco z už navyráběných polotovarů. Nebo taky třeba na cestách si vezmu jen šutr a obšívám a už nešiju dutinku, nebo naopak mám jen jeden druh korálků, tak šiju dutinku a nic na ni... atd.
A nebo, když potřebuju nějakou novinku na fler, sáhnu do polotovarů a dodělám k tomu něco... Poslední dobou nebyl čas, takže polotovary prořídly. Budu muset přivyrobit.
Další rozptylovači jsou objednávky na zakázku, ty mám teď rozdělané dvě... do toho nějaké dárky na přání pro rodinku k narozeninám,... pořád něco. Nemám šanci dělat jen na jednom kousku
jilinka
 

Re: Taky máte rozdělaných víc věcí najednou?

Příspěvekod gianelle » pát 07. říj 2011 21:18:35

Tak na toto nemám ;) V momentě kdy bych měla rozdělaných víc věcí než dvě, tři, tak bych asi v životě nic nedokončila, no a jenom při zmínce o jillinčině krabici polotovarů mi hrůzou běhá mráz po zádech, bych z toho asi zešílela :D
pokud mám "rozkorálkováno", tak se fakt snažím dokončovat co nejdřív a leda když mě daný projekt vskutku nebaví nebo mi přijde pod ruku zajímavější nápad, matroš nebo zakázka, položím to k ledu - a k tomu ještě občas mívám rozdělaný nějaký "cestovní" projekt - strašně nesnáším cestování vlakem, tak většinou šiju šlauchy - k těm se vždycky dá něco rychle dodělat, nebo při cestování dokončuju nějaké zdlouhavé otravnosti typu oglala a cellini.
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Taky máte rozdělaných víc věcí najednou?

Příspěvekod haany » pát 07. říj 2011 21:31:21

Skvela tema, Sigel! *thup*
Nuz, ja to mam teraz asi takto... Mam jeden obsity kamen, ktory nie a nie zavesit, podobne ako do "hrusky" spojene brickove slniecka. Potom mam jeden rozrobeny nahrdelnik s perletou a teraz vo velkom trenujem obsivanie guliciek, uz sa mi ich tu vala zo 10, z toho na 5 som celkom pysna :mrgreen: a tie planujem pouzit na jeden projektik... Pomedzi to tvorim, co mi napadne... Predvcerom som spichla jednu 5minutovu zalezitost, pretoze som potrebovala vypnut z dlheho skolskeho dna... Zajtra skusim nafotit *rofl1*

A este som zabudla, pred par mesiacmi som zacala robit na jednom nahrdelniku... uz je rozparany, pretoze sa mi ani trochu nepacil...
Uživatelský avatar
haany
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 1448
Registrován: čtv 20. led 2011 22:30:50
Bydliště: Žilina - Slovensko
Úroveň: Postupne sa rozhliadajúci začiatočník.

Re: Taky máte rozdělaných víc věcí najednou?

Příspěvekod kiwika » pát 07. říj 2011 21:55:22

No jéje, 3-4 úplně běžně, to ani jinak nejde :D
Uživatelský avatar
kiwika
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 362
Registrován: pon 29. čer 2009 18:53:31
Bydliště: Kladno
Úroveň: mírně pokročilá a přijímám kritiku a dobré rady!

Re: Taky máte rozdělaných víc věcí najednou?

Příspěvekod jilinka » pát 07. říj 2011 22:05:18

u mě je největší problém s náušnicema, jednu udělám a do druhé se mi nechce...
ale momentálně mám rozdělanej jeden náhrdelník na zakázku, kterému už chybí jen zapínání - asi už 14 dní. Ale mám dělat ještě druhej, takže to bude zároveň pak dokončeno,
z polotovarů by se našlo např.:
peyotem obšitej donut, nezavěšenej
jedna ježkovitá kulička na náušnici
jedna malá kulička z kulatých korálků - na náušnice
několik herinkových šlauchů v různých k sobě se nehodících barvách
brickem obšitý šutr
nějaké ty obšité kuličky v různých barvách a peytové trubičky
nějaké vážky nezpracované
peyotový obdélníček se vzorem kočky (ten už mám snad 2 roky :) )
možná by se někde ještě něco našlo, ale tohle mám zrovna na očích
jilinka
 

Re: Taky máte rozdělaných víc věcí najednou?

Příspěvekod Nady » pát 07. říj 2011 22:53:20

Pěkná sbírka, Biji :))

Já teda moc nešiju, to už jste si asi všimli. Úplně rozdělaných věcí moc nemívám, ale mívám na stole nachystáno na několikeré věci, teď minimálně na čtyři. Pokud je to z drátů, tak ještě míám hromádku polotovarů. Dvě z těch čtyř věcí už tu stojí slušnou dobu a pořád se jim vyhýbám a mezitím dělám jiné věci. Jako například teď :)) (Stejně mi to vždycky nejvíc nabourá nějaká soutěž ]:-> )
Vstupte: Obrázek
Uživatelský avatar
Nady
 
Příspěvky: 169
Registrován: pon 29. srp 2011 21:41:47
Úroveň: V šití looser, v drátování pokročilý, fimem netktnutá, autorka nadyrhaní, jakákoli kritika vítána

Re: Taky máte rozdělaných víc věcí najednou?

Příspěvekod renda » sob 08. říj 2011 7:55:42

Tak to já mám na stole kombinaci všeho, nedodělaný, nezapošitý, bez zapínání, teď např rozdělanou celini bez šutru, šutr v jiné barvě, 3 obšitý rivole z kterých čouhaj nitě, krabičku s polotovary a věcmi do kterých se mi nechce a hotový mobiláky bez šňůrek. Mám taky, pytlík s cestovní háčkovanou šňůrou, uháčkovanou z půlky, šlauch u kterýho jsem našla chybu a nechce se mi do párání... No na to, že jsem ve znamení panny slušnej bordel, dám všechno aspoň do krabičky, ať mi to nedrásá nervičky *rofl1*
Uživatelský avatar
renda
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 692
Registrován: ned 14. úno 2010 9:22:08
Bydliště: Brandýs nad Labem
Úroveň: pomalu se učím a vítám rady i kritiky

Re: Taky máte rozdělaných víc věcí najednou?

Příspěvekod Dragonela » sob 08. říj 2011 8:14:54

:D úplně jsi mi vzala téma. Přesně to jsem se chtěla taky zeptat, protože patřím k těm z vás, co mají rozděláno moc věcí najednou. A začíná mě to zlobit.
Radši to nebudu počítat, ale odhaduji to tak na 10 kousků a více. A to většinou z důvodu, že se mi nápad líbí, ale výsledek nevypadá hezky, tak to odložím.
Anebo (a to v horším případě) se mi to moc líbí, ale dojdou mi mršky korálky a tak čekám, kdy si je dokoupím. A vzhledem k nepoužitým zásobám se snažím dost krotit, tak se mi ty projekty kupí :( Ale mám pocit, že zákon schválnosti fakt funguje, protože to, co se mi nelíbí, bych mohla ušít klidně ještě jednou, a u těch, co mi přijdou pěkný, ten matroš prostě dojde *uaaa*
Uživatelský avatar
Dragonela
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 819
Registrován: sob 01. srp 2009 10:25:52

Re: Taky máte rozdělaných víc věcí najednou?

Příspěvekod Elissa » sob 08. říj 2011 8:21:22

Já jak mám rozdělaných víc věcí na jednou, tak je jasné, že jednu věc nedodělám. Popravdě to úplně nesnáším. Řídím se heslem, že prvně musím dodělat jedno, abych mohla začít dělat další
Uživatelský avatar
Elissa
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1154
Registrován: pon 12. črc 2010 19:47:22
Bydliště: Nehvizdy
Úroveň: řekla bych že pokročilý, stále se učím a mám co dohánět

Re: Taky máte rozdělaných víc věcí najednou?

Příspěvekod Mayim » sob 08. říj 2011 10:14:42

tak, momentálně se mi na stole válí tři náramky, u kterých chybí zapínání - ale už jsou aspoň zapošité :-) a jedna falešná turecká spirála (ať žije rovný herinek, háčkovat se mi totiž nechce), která není ani zapošitá *rofl1*
A pokud šiju "monument", tak k němu ze zásady šiju ještě tak tři další věci, protože square stitch strašně rychle leze na mozek a nevydržím ho šít víc jak hodinu v kuse, a pro rozptýlení prostě potřebuju něco jiného...
Jestliže já nejsem pro sebe, kdo je pro mě? A když jsem jenom pro sebe, co jsem? A jestliže ne nyní, pak kdy?
Uživatelský avatar
Mayim
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 504
Registrován: stř 10. čer 2009 13:55:09
Úroveň: věčný mírně pokročilý... kritika vítána :-)

Re: Taky máte rozdělaných víc věcí najednou?

Příspěvekod machichi » sob 08. říj 2011 12:25:35

No, Jilinku asi nepřekonám *wave* , ale rozpracovanost mám taky docela velkou. Většinou mám rozdělaný tak 2 - 4 větší věci....některý i měsíce. A pak různý obšitý šutry, fimošony bez zavěšení.....šitý polotovary....o připraveném fimu na obšití se asi nemusím zmiňovat. Problém z náušnicema dobře znám. Někdy je fakt hrozná otrava udělat druhou. Zakázky si taky ráda prokládám něčím záživnějším.
Uživatelský avatar
machichi
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 761
Registrován: úte 09. čer 2009 18:01:00
Bydliště: Jihlava

Re: Taky máte rozdělaných víc věcí najednou?

Příspěvekod Sigel » sob 08. říj 2011 15:19:21

Tak připravený fimo k obšití ani nepočítám, mám ho totiž cca 300 ks... *rofl1*
Nejhorší je na tom ta plíživost, člověk si řekne, že si dá od toho konkrétního kousku oddech, tak rozdělá druhý, myslí si, bůhvíjak to nemá na háku, a pak už to jede, že ani nestíhá mrkat... :shock:
Pokud se budete na mínusy ve svém životě dívat přes vztyčený prostředníček, budou vypadat jako plusy.
Můj blog: http://sungardenkoralky.blogspot.com/
Pinterest: http://www.pinterest.com/sungardenmk/my-bead-creations/
Uživatelský avatar
Sigel
Borkyně měsíce ||||
 
Příspěvky: 1842
Registrován: stř 07. říj 2009 19:19:21
Bydliště: střídavě Praha a Plzeň
Úroveň: Věčný student

Re: Taky máte rozdělaných víc věcí najednou?

Příspěvekod Stepule » sob 08. říj 2011 21:11:32

Já jsem na tom někde mezi Jilinkou a Gi mívám období...
Uživatelský avatar
Stepule
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 639
Registrován: sob 18. črc 2009 6:32:56

Re: Taky máte rozdělaných víc věcí najednou?

Příspěvekod medvedice » ned 09. říj 2011 7:56:07

tak tohle já nemám :) vždycky tvořím jen jeden kus a když ho vypiplám ke své spokojenosti a prohlásim za hotový,tak začínám nový. :)
Uživatelský avatar
medvedice
Borkyně měsíce ||||| ||
 
Příspěvky: 758
Registrován: stř 10. čer 2009 7:20:14
Úroveň: medvěd huňáč, mechem potažený a rosou slabě navlhlý

Re: Taky máte rozdělaných víc věcí najednou?

Příspěvekod setapouch » ned 09. říj 2011 10:54:31

To mám neustále...odložené k dodělání, protože se nemůžu hned rozhodnout, která z variant dodělávky je ta pravá...odložené k pozdějšímu rozebrání, když to nevypadá, jak jsem si představovala...do toho seskládané různé materiály, jak mě zrovna při tvoření napadne, co bych mohla pak ( většinou než se k tomu "pak" dostanu, už nevím, co byla ta původní myšlenka, tak to zase vracím do šuplíčků a pytlíčků)...mnohdy mám představu, CO by to mělo být, ale při šití najednou přicházejí nové, jiné nápady, takže měním průběžně ty připravené korálky (šutry...) a konečný výsledek je úplně jiný (případně poodložený na pozdější "ten pravý" nápad)...občas jsem velmi chaotická Obrázek
Furt se něco děje...
http://www.vrbabinka.cz
setapouch
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 2004
Registrován: stř 08. črc 2009 22:21:14
Bydliště: Vrchy
Úroveň: pokročilý student, dobře míněné rady a kritiky se přijímají

Re: Taky máte rozdělaných víc věcí najednou?

Příspěvekod Anavi » ned 09. říj 2011 12:05:42

no tak já nejradši dělám na jedné, maximálně dvou věcech. i když občas se mi to taky sejde.. a pak se mi nechce k rozdělaným vracet... je to boj, třeba když přijde mamča, zkouknout, co mám novýho a řekne, že chce prstýnek a náuše, jaký mi visí vlevo... a ono je to wirewrappingový a zabere mi to celé odpoledne (cca 3 hodiny), protože mamka večer odjíždí, tak musím rozdělané nechat rozdělané a udělat, co se po mě žádá ;).. ale dělám to opravdu nerada... a docela nerada dělám více stejných kusů. jako byly ty koníkový náušničky.. těch jsem dělala snad 10 párů a už mi lezly krkem...
Uživatelský avatar
Anavi
 
Příspěvky: 229
Registrován: pon 27. čer 2011 13:11:34
Bydliště: Oslavany
Úroveň: začátečník, přijímám konstruktivní kritiku i pochválení

Re: Taky máte rozdělaných víc věcí najednou?

Příspěvekod Morgainne » ned 09. říj 2011 14:47:30

Tak to je téma přesně pro mě *rofl1* momentálně jsem dospěla do fáze, kdy mám rozdělaných asi deset věcí a pak tu mám dalších pět, které se už asi rok chystám opravit a předělat, ale teď jsem si dala předsevzetí, že to všechno postupně dodělám. Závazek je jedna věc týdně a teprve až jich dodělám aspoň pět, tak můžu udělat něco novýho, co ale hned dodělám. Tento týden jsem asi po měsíci došila dvoucentimetrovou kuličku, takže teď si vybírám, co dodělám v tomto týdnu *thup*
Uživatelský avatar
Morgainne
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1141
Registrován: pát 20. lis 2009 8:21:41
Bydliště: Brno

Re: Taky máte rozdělaných víc věcí najednou?

Příspěvekod evitschka » ned 09. říj 2011 14:58:47

Snažím se vždy mít rozdělanou jen jednu věc. Když už se zcela vyjímečně stane, že toho mám rozpracovaného víc, tak to jsou zakázky.
Don't say no, just say now.
http://czechbeadwork.blogspot.com/
Uživatelský avatar
evitschka
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 1282
Registrován: pon 15. čer 2009 7:43:14
Bydliště: nedaleko Třebíče
Úroveň: Mírně pokročilá, ale pořád s něčím začínám...

Re: Taky máte rozdělaných víc věcí najednou?

Příspěvekod romča » ned 09. říj 2011 22:21:12

Poslední dobou mám tak 3-4 projekty rozdělané, taky jsem to nesnášela, ale teď mi to docela vyhovuje. Ono takové šití dlouhé herinkové šňůry chce občas změnu. *jump*
Uživatelský avatar
romča
 
Příspěvky: 380
Registrován: úte 09. čer 2009 15:16:52
Bydliště: Česká Lípa
Úroveň: pokročilý závislák, stále se učící

Re: Taky máte rozdělaných víc věcí najednou?

Příspěvekod Kerolajna » pon 10. říj 2011 14:03:40

No jéžiš, taky mám celou krabici polotovarů a nedodělků. Třeba přes prázdniny mě chytla mini-mánie vzorovaných kuliček, tak jsem jich za jeden den ušila asi deset a doteď se mi tu válí a nic s nima nedělám. Nebo mám rozešitou velikou peyotovou spirálu, ke které mi chybí došít jen asi cenťák... už to bude tak rok, co se k tomu marně dokopávám. :D To samý jedna velikánská perličková cellina, mám už ji v podstatě hotovou, jen jsem se zasekla na tom, že nevím, jaký zakončení se mi nejvíc líbí, pár jsem jich vyzkoušela, vypárala a zase - doteď leží v krabici, chuděra. Hned vedle herinkovýho donutu, u kterýho se půlrok rozhoduju, jestli bude líp vypadat na nějaké dutince, mašli nebo na lanku. Vlastně si ani nepamatuju, že bych někdy dělala jakoukoliv věc stylem start-cíl, většinou mám rozdělanou zakázku a k tomu bokem dělám nějaký experimenty nebo testuju nový návody, abych se vyřádila, protože zakázky mě často moc neba.
Uživatelský avatar
Kerolajna
 
Příspěvky: 182
Registrován: pon 09. srp 2010 9:26:24
Bydliště: Brno
Úroveň: Středně pokročilá, konstruktivní kritika vítána :)

Re: Taky máte rozdělaných víc věcí najednou?

Příspěvekod Ála » úte 11. říj 2011 6:23:53

Jo, jo, je to hrůza... snažím se to nedělat, protože se pak občas stává, že tu odloženou věc už nikdy nedodělám...ale dělám to furt...všude samý mističky a krabičky a tácky a na každém nějaký rozdělaný projekt, je to děs se mnou... :evil:
Uživatelský avatar
Ála
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1303
Registrován: stř 10. čer 2009 8:14:31
Bydliště: Ústí nad Labem
Úroveň: Pokročilý, stále se učící a žasnoucí

Re: Taky máte rozdělaných víc věcí najednou?

Příspěvekod janapo » pát 10. srp 2012 22:30:14

setapouch píše:To mám neustále...odložené k dodělání, protože se nemůžu hned rozhodnout, která z variant dodělávky je ta pravá...odložené k pozdějšímu rozebrání, když to nevypadá, jak jsem si představovala...do toho seskládané různé materiály, jak mě zrovna při tvoření napadne, co bych mohla pak ( většinou než se k tomu "pak" dostanu, už nevím, co byla ta původní myšlenka, tak to zase vracím do šuplíčků a pytlíčků)...mnohdy mám představu, CO by to mělo být, ale při šití najednou přicházejí nové, jiné nápady, takže měním průběžně ty připravené korálky (šutry...) a konečný výsledek je úplně jiný (případně poodložený na pozdější "ten pravý" nápad)...občas jsem velmi chaotická Obrázek

si to tady tak pročítám a tohle skoro jako bych to psala já,miliony krabiček s připraveným materiálem,co se mi k sobě hodí,nepovedené věci na rozebrání,věci ke spravení a protože nemám moc času,tak vždycky něco začnu,abych nezapomněla,co jsem chtěla,ale nemám čas šít,tak to tak různě třídím,krabičkuju,ale stejně se neni ani kde najíst,protože jídelní stůl je i můj pracovní :x :lol:
jo a problém s náušnicema mám taky,jednu ušiju a pak mě nebaví dělat další stejnou,proto mám asi stále víc těch ketlovaných a na ty šité mám připravený materiál,až bude čas :lol: :lol: :cry:
Uživatelský avatar
janapo
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 503
Registrován: sob 11. úno 2012 1:15:12
Bydliště: Brno
Úroveň: zacatecnik

Re: Taky máte rozdělaných víc věcí najednou?

Příspěvekod kajmii » sob 11. srp 2012 23:33:48

Já jsem po dlouhý době začala něco vyrábět a momentálně mám "aktuálně" rozdělanejch minimálně 6 věcí jen za tenhle týden. ACS, pryskyřici, obšívanou rivolku, dutinku k přívěsku,2 obšívaný sklíčka a to ani zdaleka není všechno. Celkovej počet rozdělanejch věcí čítá několik desítek a většinu jich zřejmě nikdy nedodělám. Mám to rozházený všemožně v krabičkách po skříních a poličkách, často i docela zamotaný do sebe :oops:. Obvykle do tý krabičky ukreju i celý pytlíky korálků, co na to používám a pak tu barvu potřebuju na něco jinýho a netuším, kde je hledat. Už mi docházejí i jehly :roll: :roll: :roll:
Budu muset udělat velkej úklid....někdy *rofl1*
kajmii
 
Příspěvky: 255
Registrován: stř 10. čer 2009 21:16:01

Re: Taky máte rozdělaných víc věcí najednou?

Příspěvekod Feline » ned 12. srp 2012 7:43:20

kajmii píše:Já jsem po dlouhý době začala něco vyrábět a momentálně mám "aktuálně" rozdělanejch minimálně 6 věcí jen za tenhle týden. ACS, pryskyřici, obšívanou rivolku, dutinku k přívěsku,2 obšívaný sklíčka a to ani zdaleka není všechno. Celkovej počet rozdělanejch věcí čítá několik desítek a většinu jich zřejmě nikdy nedodělám. Mám to rozházený všemožně v krabičkách po skříních a poličkách, často i docela zamotaný do sebe :oops:. Obvykle do tý krabičky ukreju i celý pytlíky korálků, co na to používám a pak tu barvu potřebuju na něco jinýho a netuším, kde je hledat. Už mi docházejí i jehly :roll: :roll: :roll:
Budu muset udělat velkej úklid....někdy *rofl1*


Nebydlíme náhodou my dvě spolu ? Jako bys popisovala můj korálkovací ráj... *rofl1* *wave*
Feline
 
Příspěvky: 269
Registrován: ned 09. led 2011 12:46:33
Bydliště: Znojmo
Úroveň: mírně pokročilý notorický samouk

Re: Taky máte rozdělaných víc věcí najednou?

Příspěvekod Tangled » ned 12. srp 2012 9:26:29

Nu já když něco rozdělám tak to chci mít hotové, takže se do více větších věcí nepouštím.
Jediný co mi tady straší jsou náušky ke kterým se nikomu nechce dělat háčky... a přívěšky na šňůrku, který se nikomu nechce zavěšovat :?
Uživatelský avatar
Tangled
 
Příspěvky: 470
Registrován: čtv 21. čer 2012 14:00:47
Bydliště: Kořenov

Re: Taky máte rozdělaných víc věcí najednou?

Příspěvekod kajmii » ned 12. srp 2012 11:21:28

Feline píše:
kajmii píše:Já jsem po dlouhý době začala něco vyrábět a momentálně mám "aktuálně" rozdělanejch minimálně 6 věcí jen za tenhle týden. ACS, pryskyřici, obšívanou rivolku, dutinku k přívěsku,2 obšívaný sklíčka a to ani zdaleka není všechno. Celkovej počet rozdělanejch věcí čítá několik desítek a většinu jich zřejmě nikdy nedodělám. Mám to rozházený všemožně v krabičkách po skříních a poličkách, často i docela zamotaný do sebe :oops:. Obvykle do tý krabičky ukreju i celý pytlíky korálků, co na to používám a pak tu barvu potřebuju na něco jinýho a netuším, kde je hledat. Už mi docházejí i jehly :roll: :roll: :roll:
Budu muset udělat velkej úklid....někdy *rofl1*


Nebydlíme náhodou my dvě spolu ? Jako bys popisovala můj korálkovací ráj... *rofl1* *wave*


*rofl1* *rofl1* *rofl1*
kajmii
 
Příspěvky: 255
Registrován: stř 10. čer 2009 21:16:01

Re: Taky máte rozdělaných víc věcí najednou?

Příspěvekod mnaaauu » úte 09. říj 2012 23:28:00

:shock: Tak to já jsem asi divná :DDDDDDDDDDDDD Já začnu jednu věc a dodělám jí.. pak se mužu pustit do další.... KDybych rozdelala víc vecí, nikdy bych to nedodělala *rofl1*
diana.k.h
Uživatelský avatar
mnaaauu
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 668
Registrován: úte 02. srp 2011 18:08:41
Bydliště: Kutná Hora
Úroveň: už trochu více pokročilá :-)

Další

Zpět na Korálky obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron