Náramek pro kluka

Obecná diskuze o korálcích a korálkování

Náramek pro kluka

Příspěvekod Gedzitka.. » úte 04. srp 2009 8:34:21

Můj kluk má mladšího bráchu, bude mu 12 let a já mu slíbila, že mu udělám nějakej ten náramek na ruku, už jsem měla vymyšleno, že mu navlíknu dlouhou šňůru rokajlu v barvách korálovky http://www.animalsholding.cz/zvirata/kor.ruthv.jpg , ale Lukáš byl rafinovanější a vymyslel si že chce šitej náramek (buď peyot, herring, brick, ladder) a že ho chce ze červeno-zelený, ornžovo-zelený nebo červeno-modrý barvy a já jsem teď uplně namydlená, protože pro kluka v těhle barvách a ještě k tomu šitej náramek :?: Potřebovala bych inspiraci, buď vaší, nebo nějaký odkazy, popřípadě nějaký vzory na ty techniky co jsem vypsala výše, dííík :P
Uživatelský avatar
Gedzitka..
 
Příspěvky: 112
Registrován: čtv 11. čer 2009 19:03:56
Bydliště: Litoměřice

Re: Náramek pro kluka

Příspěvekod gianelle » úte 04. srp 2009 8:43:41

toto jsem šila pro přítele mojí spolubydlící, barvy i vzor si navrhl sám.
Obrázek
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Náramek pro kluka

Příspěvekod barunka00 » úte 04. srp 2009 10:42:29

ten vzor od Gi je myslim ideální..já mam ted navlíct jen nák šňůrku pro malýho chlapečka, tak to nák zvládnu ale pak mam pro chlapa udělat kříž, tak ten ještě RAWem spácham ale ještě že chce něco černobílomodrýho, nákou spirálu bo co, vůbec netušim jak to udělam *uraz*
Uživatelský avatar
barunka00
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 642
Registrován: úte 09. čer 2009 16:16:42
Bydliště: Blatná/Hradec Králové

Re: Náramek pro kluka

Příspěvekod Meslinn » pát 21. srp 2009 15:55:23

Omlouvám se, že sem vkládám odkaz místo obrázku, ale nějak mi to sem nešlo vložit, jsem prostě antitechnickej typ, ale jestli chcete, tady http://meslin.blog.cz/0908/koralky je fotka náramku, který jsem dělala pro kamaráda. Jmenuje se to prostě "Náramek na stavu". Sám si ho navrhl a líbil se mu. Jinak je to můj starý blog, už mám jiný web, takže se neděste :D
Lidé zapomenou, co jste řekli. Lidé zapomenou, co jste udělali. Ale nikdy nezapomenou, jak se vedle vás cítili.

Pokud existuje alespoň jeden anděl, pak je to anděl hudby.
Uživatelský avatar
Meslinn
 
Příspěvky: 84
Registrován: pon 10. srp 2009 9:42:44
Bydliště: Velké Losiny


Zpět na Korálky obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron