Poptávka - psaníčko vyšívané korálky

Obecná diskuze o korálcích a korálkování

Poptávka - psaníčko vyšívané korálky

Příspěvekod Jana » pát 23. lis 2012 12:45:10

Prosím o radu, kde bych sehnala firmu či osobu, která by mi na maturiťák zhotovila psaníčko poseté korálky. Fotku bych dodala. Co jsem se koukala, tak všude jsou už konktérní prokudty, já mám představu a tak bych jí přesně chtěla, ale nemůžu to psaníčko nikde nalézt. Byl mi doporučen poptávkový systém, ale nemám s ní zatím žádné zkušenosti. Zadával jste někdo někdy podobnou poptávku? Díky za rady.
Jana
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 23. lis 2012 10:15:50
Úroveň: mírná

Re: Poptávka - psaníčko vyšívané korálky

Příspěvekod gianelle » pát 23. lis 2012 13:15:25

Přesunula jsem příspěvek do samostatného tématu, aby si ho více lidí všimlo a hned vědělo, o co tady jde ;)

A teď k věci - myslím že podobnou poptávku tady asi moc lidí nezadávalo, přece jen většina členů fóra aktivně tvoří a takovou věc by si nejspíše zkusili vyrobit sami nebo by pověřili zručnější kamarádku.

Možná by se přímo tady na fóru našel někdo, kdo by byl schopný a ochotný něco takového vyrobit - pokud nám dáš fotku, případně cenovou hladinu, ve které se chceš pohybovat a do kdy bys to potřebovala, třeba se někdo ozve.

K tomu bych zkusila ještě poptávkový systém na Fleru http://www.fler.cz/fler-poptavky
nemám žádné osobní zkušenosti, poptávku jsem zatím ani nezadávala, ani na žádnou nereagovala, takže nevím jak velká je tam šance na úspěch, ale za zkoušku by to stálo.
Přeju hodně štěstí
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Poptávka - psaníčko vyšívané korálky

Příspěvekod Winterie » pon 10. pro 2012 21:38:06

Asi me ukamenuji za tuto odpověď ale pěkný jsem videla u vietnamcu
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Jan Werich
Uživatelský avatar
Winterie
 
Příspěvky: 495
Registrován: ned 14. čer 2009 20:21:44
Bydliště: Praha
Úroveň: ta co nic neumí ale do všeho kecá


Zpět na Korálky obecně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron