Dutý 3D trojúhelník

Prostorové geometrické útvary, korálkové korálky, šité a obšívané kuličky, jiné prostorové objekty.

Re: Trojúhelníky

Příspěvekod Kriss » čtv 22. zář 2011 12:33:19

Děkuji Gi, měla si pravdu, přechod byl jinde, já ho cpala podle nvodu hned za sloupec herrikem a on byl až v prostřed řady peyotu. Šila jsem dál a narazila na něj.
V takových situacích mě vždycky napadne "Jak jsem mohla být tak blbá :D " Ale ten pocit vítězství za to stojí, děkuji za pomoc.

Tady je fotka, hned jsem si z radosti udělala i čtverec *rofl1*

Obrázek
Kriss
 
Příspěvky: 395
Registrován: ned 08. kvě 2011 11:31:24
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Úroveň: začátečník - internetový samouk

Re: Trojúhelníky

Příspěvekod Sarlote » pon 07. led 2013 18:32:25

Kriss píše:Děkuji Gi, měla si pravdu, přechod byl jinde, já ho cpala podle nvodu hned za sloupec herrikem a on byl až v prostřed řady peyotu. Šila jsem dál a narazila na něj.
V takových situacích mě vždycky napadne "Jak jsem mohla být tak blbá :D " Ale ten pocit vítězství za to stojí, děkuji za pomoc.

Tady je fotka, hned jsem si z radosti udělala i čtverec *rofl1*

Obrázek

Kriss máš to moc hezké, já tam taky dělám chyby,ale počkám až dorazí korálky Toho,,,,,
Sarlote
 
Příspěvky: 63
Registrován: ned 21. říj 2012 15:49:15
Úroveň: střední

Re: Trojúhelníky

Příspěvekod russulka » ned 23. bře 2014 13:36:41

Kriss píše:Děkuji Gi, měla si pravdu, přechod byl jinde, já ho cpala podle nvodu hned za sloupec herrikem a on byl až v prostřed řady peyotu. Šila jsem dál a narazila na něj.
V takových situacích mě vždycky napadne "Jak jsem mohla být tak blbá :D " Ale ten pocit vítězství za to stojí, děkuji za pomoc.

Tady je fotka, hned jsem si z radosti udělala i čtverec *rofl1*

Obrázek

*applause* *applause* *applause* *thup* *thup* *thup* *thup* *thup* Podařené!!!!!!!
russulka
 
Příspěvky: 26
Registrován: pon 17. čer 2013 21:30:19

Předchozí

Zpět na Prostorové objekty, obšívané kuličky, korálkové korálky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků