Aktual-koralky

Kamenné i internetové obchody v ČR
Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
Tato sekce je určena pro nestrannou a nezávislou diskuzi zákazníků - spotřebitelů, kteří si zde mohou vyměňovat rady a tipy na nákup materiálu Je dovoleno sem vkládat odkazy na obchody.

Majitelé a zástupci obchodů s korálky zde mohou přispívat pouze, pokud mají podnětný příspěvek k tématu, nadměrná propagace vlastního obchodu je nepřípustná. Pokud chcete propagovat svůj obchod, nepoužívejte tuto sekci, ale Komerční zónu viewforum.php?f=25

Aktual-koralky

Příspěvekod kajmii » úte 11. čer 2013 9:18:57

Doufám, že už tady to téma není :oops: .
Máte s obchodem zkušenosti? Objednala jsem tam 5 věcí a včera si byla 2 osobně vyzvednout. Byla jsem docela naštvaná, protože bez jakékoliv omluvy jen poslali mail, že ostatní věci nejsou skladem (přitom v době objednání určitě byly, pak ne). Navíc jsem ty 2 věci ani moc nechtěla, jen mi bylo trapný tam jet pro 3 kousky :( . Obchod je hezký a prostorný, ale vzhledem k tomu, že je to vzorková prodejna tam nemají jedinou cenu :?
Odpoledne jsem přišla domů a všechny věci, které pro mě neměli byly opět skladem. Tak tomu vůbec nerozumím :roll:
kajmii
 
Příspěvky: 255
Registrován: stř 10. čer 2009 21:16:01

Re: Aktual-koralky

Příspěvekod Vekimo » úte 11. čer 2013 18:44:38

Tak s tím mám taky zkušenosti, na prodejně zaplatíš strašně moc jelikož ti cenu jedině řekne paní u pokladny, která ne vždy bývá ochotná a když to objednáš na internetu tak vše je skladem ale pak ti třeba stejně jako mě poví že ono to vlastně skladem už nikdy nebude jelikož se tato řada již dávno neprodává a když přijdeš a podíváš se na net, stále tam to zboží je... a v 90% je stále napsáno že je skladem...
Vekimo
 
Příspěvky: 258
Registrován: ned 17. bře 2013 22:59:42
Úroveň: korálkové novorozeně...

Re: Aktual-koralky

Příspěvekod kajmii » úte 11. čer 2013 20:50:51

To je hodně neseriozní jednání :roll:
kajmii
 
Příspěvky: 255
Registrován: stř 10. čer 2009 21:16:01

Re: Aktual-koralky

Příspěvekod ridaska » úte 11. čer 2013 21:38:32

Jediné co funguje je než objednáš zavolat si jestli to mají. Já vím že se to pak prodraží o telefonát, ale máš jistotu jestli vůbec něco objednáš. Na netu se mi ty jejich ceny nezdají moc, už jsem objednávala několikrát. Vždy tedy volám.
Uživatelský avatar
ridaska
 
Příspěvky: 259
Registrován: pát 02. říj 2009 23:44:55
Bydliště: okolo Sy

Re: Aktual-koralky

Příspěvekod KacikB » čtv 20. čer 2013 11:54:41

Mam ten obchod rada, jejich problem je ze neaktualizuji stav skladu a proto je na netu zbozi, ktere uz davno neni. Asi jim tak nezalezi na povesti, coz je velka skoda :(
KacikB
 
Příspěvky: 27
Registrován: úte 24. dub 2012 8:04:08
Bydliště: Praha
Úroveň: mírně pokročilá

Re: Aktual-koralky

Příspěvekod Aishule » čtv 20. čer 2013 11:59:51

zatím jsem tam nakupovala jen jednou s tím, že jsem si jela pro zboží objednané z netu. Paní opravdu moc sympatická a vstřícná není, člověk si tam pomalu přišel jak vetřelec. A absence cen mi taky dost vadí. Mimo jiné jsem si tam koupila přívěšek s tou novou úpravou-pokovem vespod a během dvou nošení se mi ta pokovená strana totálně oloupala, takže už nemám krásně blištivou vločku, ale úplně průhlednou :/ , což tedy není sice problém obchodu, ale swarovski komponentu jako takového. Za ty peníze mě to tedy dost zklamalo.
Aishule
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 635
Registrován: pon 07. úno 2011 13:43:57
Bydliště: Hrušovany u Litoměřic
Úroveň: lehoulince pokročilý začátečník

Re: Aktual-koralky

Příspěvekod ridaska » čtv 20. čer 2013 19:07:37

Jestli myslíš tyto vločky http://www.aktual-koralky.cz/deploy/img ... n_1733.JPG tak ty mám taky a zatím v poho. Mám z nich náuše. Myslím si, že ten spodní pokov je hodně citlivý na jakýkoliv tekutiny. Tělový mlíko, parfém, pot a jiné ten pokov ničí, mám s tím zkušenost od kolegyně, ta s takovýma náušema vlezla do bazénu a komplet pokov zmizel a zůstala ji jen vybledlá barva. *oopd*
Uživatelský avatar
ridaska
 
Příspěvky: 259
Registrován: pát 02. říj 2009 23:44:55
Bydliště: okolo Sy

Re: Aktual-koralky

Příspěvekod kajmii » pát 21. čer 2013 10:32:02

Tak to je pro mě novinka, od SW mám všechno možný a nikdy se mi nic neošoupalo. Čekala bych, že SW něco vydrží a ono evidentně ne *uaaa*
Možná to příště přeláknout lakem na nehty
kajmii
 
Příspěvky: 255
Registrován: stř 10. čer 2009 21:16:01

Re: Aktual-koralky

Příspěvekod Aishule » pát 21. čer 2013 15:05:18

Ridaska: jj to je on, sice si nanadavám šperky až po zaschntí parfému, ale holt asi i tak to staičlo, aby to hned slezlo. U obšitých rivolek ten problém není. A v krámu mi doporučili, že by se to nemělo nosit na holou kůži, ale na tričko. :cry:
Aishule
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 635
Registrován: pon 07. úno 2011 13:43:57
Bydliště: Hrušovany u Litoměřic
Úroveň: lehoulince pokročilý začátečník

Re: Aktual-koralky

Příspěvekod gianelle » stř 09. říj 2013 9:33:07

Holky, jaké máte zkušenosti s dobou dodání?
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Aktual-koralky

Příspěvekod ridaska » stř 09. říj 2013 19:11:06

Pokud měli vše skladem, poslali ihned. Zrovna asi před 14 dny jsem potřebovala něco narychlo a zavolala jsem a poslala majlem printscrin (snad to píšu dobře) příkazu k úhradě a bylo to doma za 2 dny. Ono je u tohoto obchodu opravdu nejlepší hned po objednávce zavolat jak jsou na tom se skladem. Jinak čekáš až přijdeš na řadu a pak ti stejně napíšou, že něco není skladem a než zaplatíš a než to dojde.... sooousta času fuč. Telefon to jistí. Toť má zkušenost. :-)
Uživatelský avatar
ridaska
 
Příspěvky: 259
Registrován: pát 02. říj 2009 23:44:55
Bydliště: okolo Sy

Re: Aktual-koralky

Příspěvekod gianelle » stř 09. říj 2013 19:41:37

No, já už jsem tam právě objednávala několikrát a i když něco málo nebylo na skladě, šlo to celkem rychle, tak do dvou, tří, maximálně čtyř dnů - ale tentokrát se to vyřizování objednávky kapku protáhlo, tak jsem trochu znervózněla - ale ráno jsem "sedla" na telefon a pořešili jsme to (paní byla velice příjemná a vstřícná) a balík by už měl být na cestě *jump*
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Aktual-koralky

Příspěvekod Elissa » čtv 24. dub 2014 18:24:57

tak já trochu obnovím téma. Jakou máte zkušenost s osobním odběrem? Objednávala jsem o víkendu a stále nic.
Uživatelský avatar
Elissa
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1154
Registrován: pon 12. črc 2010 19:47:22
Bydliště: Nehvizdy
Úroveň: řekla bych že pokročilý, stále se učím a mám co dohánět

Re: Aktual-koralky

Příspěvekod Vekimo » pon 28. dub 2014 14:41:38

Já jeden den objednala a druhý den jsem si šla vyzvednout, respektive ve čtyři jsem objednala a o půl sedmé už jsem měla email, že je zboží příipraveno k odběru, zkus tam zavolat, co s tou objednávkou je *wave* *jump*
Vekimo
 
Příspěvky: 258
Registrován: ned 17. bře 2013 22:59:42
Úroveň: korálkové novorozeně...

Re: Aktual-koralky

Příspěvekod anna156 » pon 02. lis 2015 14:00:15

Moje zkušenost s Aktual-koralky.cz je velice špatná. Mnoho položek jež jsem objednala nebyly skladem ačkoli bylo napsáno že jsou skladem. Zboží dorazilo poškozené a REKLAMACI NEUZNALI ! Eshop Aktual-koralky.cz považuji za nespolehlivý a nedoporučuji v něm nakupovat! :!:
anna156
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 02. lis 2015 13:12:17
Úroveň: pokročilá

Re: Aktual-koralky

Příspěvekod jill » ned 08. lis 2015 18:48:50

moje zkušenost je, že vždycky se najde nějaká položka, která není na skladě, ale vždycky mi volají, co s tím chci udělat, a teď jsem naprosto nadšená z prstýnku s vyměnitelnými rivolemi... http://www.aktual-koralky.cz/katalog/zb ... gicka-ocel
Obrázek
Uživatelský avatar
jill
 
Příspěvky: 81
Registrován: čtv 22. kvě 2014 10:11:54
Úroveň: pokročilá

Re: Aktual-koralky

Příspěvekod AndreaM » ned 08. lis 2015 20:22:16

U mě též, vždycky volají že něco není skladem nemají a telefonicky se domluví a zabalené to mají pěkně a zatím mi vždy všechno došlo naprosto vpořádku.
http://www.fler.cz/cathala
facebook - Korálkový svět
Uživatelský avatar
AndreaM
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 706
Registrován: pát 15. dub 2011 20:18:02
Bydliště: Brno
Úroveň: Korálkové embryo |

Re: Aktual-koralky

Příspěvekod gianelle » pon 09. lis 2015 14:07:31

V Aktualu objednávám a nakupuju celkem často a zatím teda bez jakéhokoliv problému. Jo, až teda na tu klasiku, tedy zboží co není skladem - a vzhledem k tomu, jak vypadají moje objednávky, je toho vždycky celkem dost :D ale to mi vždycky volají a domluvíme se, buď chybějící zboží nahradíme a nebo pošlem objednávku bez něj - a nebo počkáme na doplnění. Problémy s dodáním zboží nebo s poškozenám při dodání jsem nikdy neměla.

Ivi, ten prstýnek jsi mi asi neměla ukazovat, já ho asi budu, ehm, potřebovat :D
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!


Zpět na ... v ČR

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron