Jablonec

Kamenné i internetové obchody v ČR
Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
Tato sekce je určena pro nestrannou a nezávislou diskuzi zákazníků - spotřebitelů, kteří si zde mohou vyměňovat rady a tipy na nákup materiálu Je dovoleno sem vkládat odkazy na obchody.

Majitelé a zástupci obchodů s korálky zde mohou přispívat pouze, pokud mají podnětný příspěvek k tématu, nadměrná propagace vlastního obchodu je nepřípustná. Pokud chcete propagovat svůj obchod, nepoužívejte tuto sekci, ale Komerční zónu viewforum.php?f=25

Re: Jablonec

Příspěvekod Elissa » ned 15. srp 2010 12:31:09

Holky mám dotaz. Chystám se do Jablonce a nevím, kolik si sebou vzít peněz. Chtěla bych si nakoupit spíše více druhů v menším množství ( cca 50 g - 100g) . Jsem spíše tzv. sváteční korálkářka.
Budou mi stačit tak 2000 Kč?
Uživatelský avatar
Elissa
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1154
Registrován: pon 12. črc 2010 19:47:22
Bydliště: Nehvizdy
Úroveň: řekla bych že pokročilý, stále se učím a mám co dohánět

Re: Jablonec

Příspěvekod Mayim » pon 16. srp 2010 9:58:58

Elissa píše:Holky mám dotaz. Chystám se do Jablonce a nevím, kolik si sebou vzít peněz. Chtěla bych si nakoupit spíše více druhů v menším množství ( cca 50 g - 100g) . Jsem spíše tzv. sváteční korálkářka.
Budou mi stačit tak 2000 Kč?


pokud se neutrhneš ze řetězu, tak by stačit měly *jump*
Jestliže já nejsem pro sebe, kdo je pro mě? A když jsem jenom pro sebe, co jsem? A jestliže ne nyní, pak kdy?
Uživatelský avatar
Mayim
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 504
Registrován: stř 10. čer 2009 13:55:09
Úroveň: věčný mírně pokročilý... kritika vítána :-)

Re: Jablonec

Příspěvekod Elissa » stř 18. srp 2010 18:27:18

Doufám...:D a jaký obchod pro mě asi bude nejlepší?
Uživatelský avatar
Elissa
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1154
Registrován: pon 12. črc 2010 19:47:22
Bydliště: Nehvizdy
Úroveň: řekla bych že pokročilý, stále se učím a mám co dohánět

Re: Jablonec

Příspěvekod Moirain » pát 03. zář 2010 13:37:05

Dámy, určitě je to tu už zodpovězeno, mají nějaké krámky v Jablonci otevřeno v sobotu? Jedu na 90 % zítra do Jablonce za rodinnými záležitostmi, tka bych chtěla něco obejít.
Moirain
 
Příspěvky: 108
Registrován: stř 17. čer 2009 12:29:41

Re: Jablonec

Příspěvekod vefrik » čtv 16. zář 2010 9:22:28

Chtěla jsem se zeptat, nevíte někdo, zda se v některém z jabloneckých obchodů dají koupit podložky na zalévání pryskyřicí?
Děkuji!
vefrik
 
Příspěvky: 12
Registrován: pát 30. črc 2010 16:23:08

Re: Jablonec

Příspěvekod TRZ04 » pon 27. zář 2010 22:23:56

Tak jsem si zase po roce vyjela na výlet. Respektive přítel mě dobrovolně vyvezl a celej den tam se mnou popojížděl a hledal prodejny. Nejprve jsme navštívili Železný Brod - Sklo Kortan. Nakoupila jsem něco vinutek, to jsem se ještě krotila :) Pak jsme jeli do Zásady do Preciosy pro rokajl. Poté do Jablonce do Bijoux Nonstop. Tam je ráj, to už jsem věděla od minule. Zachránil mě taky tamní záchod pro návštěvníky - voňavý a čistý. Tam už jsem nekrotila a nechala jsem tam pěknou sumičku. Pak jsem chtěla k Machačkovi. Po velkém peripetiu s parkováním jsme zjistili, že prodejna je přestěhována někam na Pražskou. Tak jsme vyrazili do Bijoux Components. Tam už jsem se taky krotila jen velmi těžko. Hned za rohem je Palac Jablonex. Tam jsem původně ani nechtěla, ale když to bylo cestou... měli ale dnes zavřeno. Poslední zastávkou byla Smržovka. Když jsem tu četla "hrabárna", netušila jsem, co mě tam čeká. Přítel při vstupu ve dvěřích vypadal na infarkt. Já z toho tedy nemohla...antik a korálkárna dohromady! Mamku už bych odtam nedostala nikdy. Sbírá stáré věci...Já prošla jen krajní pytlíky, nějak jsem byla pořád v tranzu. Nedá se to popsat, tohle se prostě musí vidět! Když už nenajdete, co byste chtěly (a to se vám zcela jistě nepodaří), tak aspoň pro ten pocit, že něco takového existuje. Suma sumárum jsem tam dnes nechala okolo 7000 Kč a mám zase na rok nakoupeno. Zítra se hodlám celý den kochat... :D
TRZ04
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 525
Registrován: stř 10. čer 2009 10:44:58
Bydliště: Žďár nad Sázavou/Hlinsko v Čechách

Re: Jablonec

Příspěvekod jusnina » pon 20. čer 2011 7:58:55

Prosím Jablonceznalé o radu. Kam v Jablonci poslat manžela s tříletým prckem, abych měla alespoň půl dne volno na nákup korálků? Né že bych je sebou nechtěla, ale přeci jen poprvé v Jablonci,... To si chci užít :D
jusnina
 
Příspěvky: 151
Registrován: pon 13. črc 2009 9:43:44
Bydliště: Plzeň

Re: Jablonec

Příspěvekod prometka » pon 20. čer 2011 13:47:05

jusnina píše:Prosím Jablonceznalé o radu. Kam v Jablonci poslat manžela s tříletým prckem, abych měla alespoň půl dne volno na nákup korálků? Né že bych je sebou nechtěla, ale přeci jen poprvé v Jablonci,... To si chci užít :D


Nejsem sice z Jablonce, ale doporučuju poslat do sousedního Liberce do zoo nebo aquaparku. Obojí mohu doporučit:-)
prometka
 
Příspěvky: 53
Registrován: stř 11. srp 2010 15:19:56
Bydliště: Plzeň

Re: Jablonec

Příspěvekod barunka00 » ned 03. črc 2011 15:49:46

ahoj holky...chystam se letos v srpnu zase na nájezd do Jablonce...naposledy sem tam byla předloni o prázdninách...co se od té doby změnilo? zajímá mě hlavně jak to je s prodejnou Preciosy ornely...chci nakoupit fakt hafo rokajlu, tak abych věděla, kam jít :-)
Uživatelský avatar
barunka00
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 642
Registrován: úte 09. čer 2009 16:16:42
Bydliště: Blatná/Hradec Králové

Re: Jablonec

Příspěvekod AMCaDesign » stř 17. srp 2011 22:58:42

TRZ04 píše:Tak jsem si zase po roce vyjela na výlet. Respektive přítel mě dobrovolně vyvezl a celej den tam se mnou popojížděl a hledal prodejny. Nejprve jsme navštívili Železný Brod - Sklo Kortan. Nakoupila jsem něco vinutek, to jsem se ještě krotila :) Pak jsme jeli do Zásady do Preciosy pro rokajl. Poté do Jablonce do Bijoux Nonstop. Tam je ráj, to už jsem věděla od minule. Zachránil mě taky tamní záchod pro návštěvníky - voňavý a čistý. Tam už jsem nekrotila a nechala jsem tam pěknou sumičku. Pak jsem chtěla k Machačkovi. Po velkém peripetiu s parkováním jsme zjistili, že prodejna je přestěhována někam na Pražskou. Tak jsme vyrazili do Bijoux Components. Tam už jsem se taky krotila jen velmi těžko. Hned za rohem je Palac Jablonex. Tam jsem původně ani nechtěla, ale když to bylo cestou... měli ale dnes zavřeno. Poslední zastávkou byla Smržovka. Když jsem tu četla "hrabárna", netušila jsem, co mě tam čeká. Přítel při vstupu ve dvěřích vypadal na infarkt. Já z toho tedy nemohla...antik a korálkárna dohromady! Mamku už bych odtam nedostala nikdy. Sbírá stáré věci...Já prošla jen krajní pytlíky, nějak jsem byla pořád v tranzu. Nedá se to popsat, tohle se prostě musí vidět! Když už nenajdete, co byste chtěly (a to se vám zcela jistě nepodaří), tak aspoň pro ten pocit, že něco takového existuje. Suma sumárum jsem tam dnes nechala okolo 7000 Kč a mám zase na rok nakoupeno. Zítra se hodlám celý den kochat... :D


Jooo tak škoda že jsem si tohle nepřečetla včera. Hledala jsem po Jablonci český korálky pěkně dlouho a nakonec jsem tam přišla asi 7 minut před zavíračkou. :lol:
Naštěstí jen pro objednané velké broušenky :)
Uživatelský avatar
AMCaDesign
 
Příspěvky: 60
Registrován: stř 08. črc 2009 11:00:40
Bydliště: Nymburk

Re: Jablonec

Příspěvekod TRZ04 » sob 20. srp 2011 18:13:13

Takže holky...svatební cestu jsem nanápadně situovala do okolí Jablonce a Liberce. Dnes jsme se vrátili, tak podávám raport. Nonstop nezklamal a utržil největší část z mých nastřádaných penízků. Fabos se přestěhoval z Revoluční o sto metrů dál na adresu Květinová 1 (otevřeno: Po, St, Čt 8-16, Út 8-15, Pa 8-14). Bijoux Components je stále na stejném místě a vzhledem k tomu, že tam chodím jen pro SW a Ag 925, tak jsem tam nechala taky pěknou sumičku. Zklamala mě moje první návštěva Macháčka. Zdálo se mi dost draho, výběr nic moc a to, co mají na netu, na prodejně neměli. No a zakončili jsme to v Zásadě. Pytlík rokajlu stále vychází na 19 Kč. Některé barvy, které jsem potřebovala, neměli. To mě dost překvapilo, že nejsou kompletně zásobený. Ale i tak jsem si odnesla 23 pytlíčků. Suma sumárum...největší dík mému manžovi, že to se mnou trpělivě objel. No a já můžu zase rok šetřit, abychom si při prvním výročí mohli výlet zopakovat :D
TRZ04
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 525
Registrován: stř 10. čer 2009 10:44:58
Bydliště: Žďár nad Sázavou/Hlinsko v Čechách

Re: Jablonec

Příspěvekod Střípek štěstí » sob 20. srp 2011 18:41:09

TRZ04 píše:Takže holky...svatební cestu jsem nanápadně situovala do okolí Jablonce a Liberce. Dnes jsme se vrátili, tak podávám raport. Nonstop nezklamal a utržil největší část z mých nastřádaných penízků. Fabos se přestěhoval z Revoluční o sto metrů dál na adresu Květinová 1 (otevřeno: Po, St, Čt 8-16, Út 8-15, Pa 8-14). Bijoux Components je stále na stejném místě a vzhledem k tomu, že tam chodím jen pro SW a Ag 925, tak jsem tam nechala taky pěknou sumičku. Zklamala mě moje první návštěva Macháčka. Zdálo se mi dost draho, výběr nic moc a to, co mají na netu, na prodejně neměli. No a zakončili jsme to v Zásadě. Pytlík rokajlu stále vychází na 19 Kč. Některé barvy, které jsem potřebovala, neměli. To mě dost překvapilo, že nejsou kompletně zásobený. Ale i tak jsem si odnesla 23 pytlíčků. Suma sumárum...největší dík mému manžovi, že to se mnou trpělivě objel. No a já můžu zase rok šetřit, abychom si při prvním výročí mohli výlet zopakovat :D

*applause* gratuluji k perfektnímu výběru svatební cesty *thup* *thup* *rofl1*
To, co lidé nazývají štěstím, je okamžik, kdy přestanou mít strach.
Uživatelský avatar
Střípek štěstí
Moderátor
 
Příspěvky: 469
Registrován: ned 28. čer 2009 13:48:50
Bydliště: Zlín
Úroveň: stálý student, pořád je co zlepšovat a učit se

Re: Jablonec

Příspěvekod prometka » sob 20. srp 2011 19:27:39

TRZ04 píše:Takže holky...svatební cestu jsem nanápadně situovala do okolí Jablonce a Liberce. Dnes jsme se vrátili, tak podávám raport. Nonstop nezklamal a utržil největší část z mých nastřádaných penízků. Fabos se přestěhoval z Revoluční o sto metrů dál na adresu Květinová 1 (otevřeno: Po, St, Čt 8-16, Út 8-15, Pa 8-14). Bijoux Components je stále na stejném místě a vzhledem k tomu, že tam chodím jen pro SW a Ag 925, tak jsem tam nechala taky pěknou sumičku. Zklamala mě moje první návštěva Macháčka. Zdálo se mi dost draho, výběr nic moc a to, co mají na netu, na prodejně neměli. No a zakončili jsme to v Zásadě. Pytlík rokajlu stále vychází na 19 Kč. Některé barvy, které jsem potřebovala, neměli. To mě dost překvapilo, že nejsou kompletně zásobený. Ale i tak jsem si odnesla 23 pytlíčků. Suma sumárum...největší dík mému manžovi, že to se mnou trpělivě objel. No a já můžu zase rok šetřit, abychom si při prvním výročí mohli výlet zopakovat :D

Dobrej výběr svatební cesty:-) Já vybrala nenápadně letošní dovolenou do Liberce a chudák přítel se se mnou celé dopoledne "vláčel" po Jablonci:-) Ale stálo to zato:-)
prometka
 
Příspěvky: 53
Registrován: stř 11. srp 2010 15:19:56
Bydliště: Plzeň

Re: Jablonec

Příspěvekod Evca » stř 09. lis 2011 17:15:39

Ahoj.Chystám se do JAblonce. Mají tam někde drátkované věci? Takové ty drátkované kuličky, ježečci... jak se prodávají... Ty mi jdou nejvíc na odbyt...
Evca
 
Příspěvky: 9
Registrován: stř 01. čer 2011 10:40:30

Re: Jablonec

Příspěvekod gianelle » stř 09. lis 2011 17:30:51

nevím co přesně myslíš, ale pár věcí z drátu jsem posledně viděla v Bijoux Nonstop
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Jablonec

Příspěvekod Evca » sob 12. lis 2011 20:22:33

No kupuji různé drátkované kuličky a ježečky v Brně ale za docela vysokou cenu mi přijde. Myslím takovéto kuličky:http://www.fler.cz/zbozi/clanek-179-16-mm-1919484 nebo
:http://www.fler.cz/zbozi/clanek-40-20-mm-1868768
A různé kaplíky tam také najdu?
Evca
 
Příspěvky: 9
Registrován: stř 01. čer 2011 10:40:30

Re: Jablonec

Příspěvekod gianelle » sob 12. lis 2011 21:37:51

Jo, tak přesně tohle tam posledně měli taky ve spoustě barev a velikostí ale už si nepamatuju za jaké ceny (nicméně někteří brněnští prodejci je taky nakupujou v nonstopu, takže se to asi vyplatí)
Obecně všech komponentů mají v Nonstopu dost, takže určitě i kaplíky, ať už ozdobné nebo zakončovací, tam najdeš taky.
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Jablonec

Příspěvekod Evca » ned 13. lis 2011 12:24:14

Super :-) Díky moc. Potěšila jsi mě :-)
Evca
 
Příspěvky: 9
Registrován: stř 01. čer 2011 10:40:30

Re: Jablonec

Příspěvekod Evca » stř 16. lis 2011 14:12:10

Tak jsem byla v tom Jablonci. Je to opravdu ráj pro korálkářky :-) Nechala jsem tam 7 tisíc :-/ ale hlavně, že jsem sehnala ty drátkované věci :-)
Evca
 
Příspěvky: 9
Registrován: stř 01. čer 2011 10:40:30

Re: Jablonec

Příspěvekod Denčí » stř 13. bře 2013 20:15:36

Tak se poroce opět chystam do Českého rájen na dovču mužete mě doporučit ktere obchody nemam vynechat? Mám v planu zastavit se v Zasadě a doporučite mi něco v Jablonci?
Denčí
 
Příspěvky: 411
Registrován: pát 03. črc 2009 7:02:02
Bydliště: Příbram
Úroveň: mírně pokročilá pořád je se čemu učit krytiku příjmám

Re: Jablonec

Příspěvekod missladies » stř 01. kvě 2013 9:39:04

Ahoj, po dlouhé době se příští týden chystám do Jablonce ("náhodou" jsem si nechala v místním muzeu dotazník o návštěvnosti, kvůli škole :lol: ) a určitě se chystám na návštěvu do Nonstopu. Ale, nevíte, kam nejlépe na spiky/twiny/superdua a takové ty šicí věci?
Uživatelský avatar
missladies
 
Příspěvky: 158
Registrován: pát 25. pro 2009 13:52:33
Bydliště: Pardubice
Úroveň: Myslím si, že pokročilá. Master ze mne nejspíš nebude, takže rady a konstruktivní kritiku beru

Re: Jablonec

Příspěvekod gianelle » stř 01. kvě 2013 9:56:54

no na klasický rokajl určitě do Nonstopu a do Preciosy (Zásada, dědina kousek od Jablonce, mají i Twiny, doporučuji vzít s sebou ŽL, pokud máš ;) ),
na Superduo já osobně jezdím přímo k výrobci (Matura Beads, mají sídlo kousek za Železným Brodem a posledně tam kluci měli i pěkné spajky ;) ).
Nějaké spajky má GB Beads, ale mají jenom rozměr 5x13 mm a ty se obšívají dost blbě
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Jablonec

Příspěvekod gramud » sob 09. lis 2013 23:05:06

Zdravím,
chci si zajet do Jablonce n. N. nakoupit korálky a komponenty. Bohužel jsem od pondělí do pátku v práci, a tak se chci zeptat, jaké krámky mají otevřeno i v sobotu? Těch 19 Kč, jak jsem tady četla na fóru, je za množství 50 g?
gramud
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 26. čer 2013 10:27:48
Úroveň: střední

Re: Jablonec

Příspěvekod gianelle » ned 10. lis 2013 17:55:57

v sobotu má určitě otevřeno Bijoux nonstop, Osman Halabak a GB Beads (ale jen dopoledne).
Těch 19,- je za 50 gramů rokajlu Preciosa, ale jenom v jejich podnikové prodejně v Zásadě, a tam v sobotu bohužel otevřeno není.
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Jablonec

Příspěvekod gramud » čtv 14. lis 2013 9:07:08

A na kolik tak výjde rokajl v Nonstop Bijoux? Nemám totiž vůbec tušení.
gramud
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 26. čer 2013 10:27:48
Úroveň: střední

Re: Jablonec

Příspěvekod gianelle » čtv 14. lis 2013 9:54:16

gramud píše:A na kolik tak výjde rokajl v Nonstop Bijoux? Nemám totiž vůbec tušení.

teďka tu cenu přesně nevím, ale není o moc dražší než v Preciose. Každopádně Nonstop je jeden z nejlíp zásobených obchodů v Jablonci, mají tam opravdu "od všeho něco" a dost rozumné ceny
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Jablonec

Příspěvekod monikamala52 » sob 15. bře 2014 10:57:57

Milé korálkářky, ještě jednu velkou prodejnu si nenechte ujít :-)

Arcon Bijoux - je to v Jablonci u Lídlu, mají navigační cedule.
Mraky korálků, všude už jsem byla, takže zase něco nového:-)
Rokail za 300 Kč, komponenty za super cenu- kvalitní povrchy. Mají to balené po malém množství,
takže když jsem platila, předpokládala jsem 2 000 Kč a vešla jsem se do krásných 800 Kč.
Co si nenechte ujít, je jejich bižuterie. Mají to v luxusním obýváčku a načerpala jsem tam dost nápadů :-)
Ochotně Vás tam prodavačky pošlou, takže si nepřipadáte jak kopírky. Jo a když si budete chtít nechat vyfotit ksichtík
s vaší bižu, maj tam taky fotoatelier.
monikamala52
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 15. bře 2014 10:25:26
Úroveň: pokročilá

Re: Jablonec

Příspěvekod Jitulek91 » úte 08. dub 2014 11:31:47

Moooc děkuji za nápad na ten Arcon, byla jsem v Liberci na výletě, tak jsem zajela i na korálky. Tahle prodejna mi padla jako první do oka a už jsem jinam nešla. Udělala jsem si krásnou Pandoru a ještě nakoupila hodně korálků a věcí na svoje výtvory. Dokonce jsem přešvihla svůj limit, ale nakonec jsem zaplatila kartou, tak je to super. A mají tam i svoji bižuterii, taky dobrý nápady. Až se zase dostanu do Jablonce, určitě tam zaskočím.
Jitulek91
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 07. dub 2014 10:50:22

Re: Jablonec

Příspěvekod Jitulek91 » úte 08. dub 2014 11:36:20

Moirain píše:Dámy, určitě je to tu už zodpovězeno, mají nějaké krámky v Jablonci otevřeno v sobotu? Jedu na 90 % zítra do Jablonce za rodinnými záležitostmi, tka bych chtěla něco obejít.


Já taky jela v sobotu a arconbijoux má otevřeno, je to mezi Lidlem a Preciosou. Výběr veliký.
Jitulek91
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 07. dub 2014 10:50:22

Re: Jablonec

Příspěvekod Jitulek91 » úte 08. dub 2014 11:42:05

gianelle píše:v sobotu má určitě otevřeno Bijoux nonstop, Osman Halabak a GB Beads (ale jen dopoledne).
Těch 19,- je za 50 gramů rokajlu Preciosa, ale jenom v jejich podnikové prodejně v Zásadě, a tam v sobotu bohužel otevřeno není.


A Arcon bijoux, mají tam rokajl trochui dražší, ale menší pytlíčky, tak se dá koupit za stejný peníze víc barev. Jo a našla jsem tam velký plastový a dřevěný korále na obšívání i na háčkování SUPER :-)
Jitulek91
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 07. dub 2014 10:50:22

PředchozíDalší

Zpět na ... v ČR

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

cron