Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Měsíční "soutěže" o nejlepší výrobek na dané téma
Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
Soutěž v tvorbě šperků na dané téma. Své soutěžní výrobky můžete vkládat do třetího týdne daného měsíce, poslední týden v měsíci se hlasuje a hodnotí. Vítěz získává privilegium vyhlásit téma na další kolo soutěže.

Čtěte prosím pravidla soutěže: viewtopic.php?f=57&t=775

test

a
2
22%
b
2
22%
c
3
33%
d
2
22%
 
Celkem hlasů : 9

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod popopopo » pát 06. čer 2014 13:18:30

Já bych se taky ráda účastnila, ale stejně jako říkají holky - není moc volného času. Možná rozprostřít jedno téma na dva měsíce?
Uživatelský avatar
popopopo
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 210
Registrován: pon 19. pro 2011 20:37:21
Bydliště: Brno

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod Sigel » pát 06. čer 2014 14:17:47

Ona už obě témata vlastně na dva měsíce jsou, vzhladem k tomu, že jsou "ob", tak dokonce na tři. Dubnové se přesunulo na červen a květnové na červenec (podle poslední úpravy pravidel), ale nechat to rovnou běžet do konce léta je asi docela dobré řešení, to zvolnění za účelem oddechu a získání odstupu by to asi splnilo dobře. Kromě času je to totiž také o motivaci - když člověk nemá čas a řekne si, že raději počká na další měsíc, tak snadno sklouzne k tomu, že to tak udělá každý měsíc, protože koneckonců každý měsíc bude natuty nějaké nové téma. Kdyby byla chvíli pauza (klidně i formou prodlouženého letního režimu obou aktuálních témat), tak by téma měsíce mohlo znovu získat ten "vzrůšo faktor", jako má třeba FF Challenge, víc by pak motivovalo odpočinout si i v presu u korálkové výzvy. Teď ještě, aby to posvětil někdo kompetentní (ahoj Gi *wave* ).
Pokud se budete na mínusy ve svém životě dívat přes vztyčený prostředníček, budou vypadat jako plusy.
Můj blog: http://sungardenkoralky.blogspot.com/
Pinterest: http://www.pinterest.com/sungardenmk/my-bead-creations/
Uživatelský avatar
Sigel
Borkyně měsíce ||||
 
Příspěvky: 1842
Registrován: stř 07. říj 2009 19:19:21
Bydliště: střídavě Praha a Plzeň
Úroveň: Věčný student

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod gianelle » ned 08. čer 2014 17:50:37

Omlouvám se za zpoždění, byla jsem na cestách *wave*
Navrhuju pauzu - třeba sloučit obě témata do jednoho a prodloužit lhůtu do konce prázdnin (a nebo do konce září) a pak bych pokračovala tak, že by bylo jedno téma na dva měsíce (nikoliv souběžně dvě témata, jako doposud).
Jsou-li ale ještě nějaké další návrhy či připomínky, ráda je vezmu v potaz.
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod kikina » ned 08. čer 2014 19:13:11

Mně se ten nápad líbí - hlavně to, že by se odbourala ta dvě souběžná témata. Přesně, jak píše Sigel, ono to svádí k tomu, že se člověk zaměří právě na to nové a než něco vytvoří, už je zase něco dalšího nového a začnu přemýšlet nad tím čerstvějším a to původní odložím. ;)
kikina
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 596
Registrován: čtv 05. črc 2012 21:53:08
Úroveň: začátečník

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod Sigel » pon 09. čer 2014 11:43:34

Myslím, že Gi má pravdu, možná vyvstává otázka, jestli je to fér, že ti, kdo ještě nezískali titul, by měli míň šancí, než dosud (pevně doufám, že se kvůli tomu nerozjede zase nějaký flame), ale zase, když vezmu v úvahu účast v posledních měsících, tak si nemyslím, že by to bylo tak žhavé, tolik zájemců zase nebylo. Takže já jsem pro. I když bude jen 6 témat do roka, tak to bude taky dost, kdyby někdo postrádal výzvu, můžeme to řešit třeba jednorázovýma akcema nevýherního charakteru (nebo výherního, ale bez pokračování).
Pokud se budete na mínusy ve svém životě dívat přes vztyčený prostředníček, budou vypadat jako plusy.
Můj blog: http://sungardenkoralky.blogspot.com/
Pinterest: http://www.pinterest.com/sungardenmk/my-bead-creations/
Uživatelský avatar
Sigel
Borkyně měsíce ||||
 
Příspěvky: 1842
Registrován: stř 07. říj 2009 19:19:21
Bydliště: střídavě Praha a Plzeň
Úroveň: Věčný student

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod kikina » pon 09. čer 2014 16:01:06

Anebo by - pokud jde o ten počet témat - možná nebylo špatné, kdyby se zadávala rovnou témata dvě. Teď konkrétně myslím na to, jak bylo docela zajímavé téma od Teríka, to s tou barevnou paletou, že vlastně byla témata dvě v jednom. Tak něco na ten způsob.
kikina
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 596
Registrován: čtv 05. črc 2012 21:53:08
Úroveň: začátečník

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod Terík » pon 09. čer 2014 17:47:54

Ok, jelikož zítra odjíždím mimo republiku a vracím se na hraně ukončení tématu, tak rovnou říkám, že jsem pro s platností až do září :)
Uživatelský avatar
Terík
Borkyně měsíce |||
 
Příspěvky: 521
Registrován: pát 09. říj 2009 13:25:13
Úroveň: Half Beader, half Ninja

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod haany » úte 22. črc 2014 18:24:26

Mam rozpracovany "Trochu iny svet", dokedy to teda moze byt? :-)
Uživatelský avatar
haany
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 1448
Registrován: čtv 20. led 2011 22:30:50
Bydliště: Žilina - Slovensko
Úroveň: Postupne sa rozhliadajúci začiatočník.

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod kikina » stř 23. črc 2014 7:52:12

Já jsem to pochopila tak, že obě poslední témata jsou do konce září.
kikina
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 596
Registrován: čtv 05. črc 2012 21:53:08
Úroveň: začátečník

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod gianelle » stř 23. črc 2014 10:54:17

Jojo, do konce září
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod haany » stř 23. črc 2014 15:48:42

Vdakabohu a Gi :-D
Uživatelský avatar
haany
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 1448
Registrován: čtv 20. led 2011 22:30:50
Bydliště: Žilina - Slovensko
Úroveň: Postupne sa rozhliadajúci začiatočník.

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod Terík » čtv 02. říj 2014 18:10:57

Koukám, že nám nic nepřibylo, takže počítám, že témata jsou smetena ze stolu?
Uživatelský avatar
Terík
Borkyně měsíce |||
 
Příspěvky: 521
Registrován: pát 09. říj 2009 13:25:13
Úroveň: Half Beader, half Ninja

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod haany » čtv 02. říj 2014 19:15:30

Mna velmi mrzi moja neucast, k Trochu inemu svetu mam stale rozosite, ale posledny mesiac som riesila novu pracu (uspesne *jump* ), takze som sa k tomu napokon nedostala :? Aj k znameniam nieco mam, ale rovnaky problem...
Uživatelský avatar
haany
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 1448
Registrován: čtv 20. led 2011 22:30:50
Bydliště: Žilina - Slovensko
Úroveň: Postupne sa rozhliadajúci začiatočník.

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod AndreaM » čtv 02. říj 2014 19:48:49

Já se nějak nemohu srovnat s časem - práce a i s tématy, moc mi osobně nesedí.
Jak mi přijde něco nového, jdu do toho *thup*
http://www.fler.cz/cathala
facebook - Korálkový svět
Uživatelský avatar
AndreaM
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 706
Registrován: pát 15. dub 2011 20:18:02
Bydliště: Brno
Úroveň: Korálkové embryo |

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod gianelle » čtv 02. říj 2014 20:35:38

jo, taky to tak vidím, odstavíme to minimálně do konce roku - i když na druhou stranu bych celkem ráda nějaké to tematické tvoření na fóru zachovala, tak to buď počátkem roku odstartujem znovu a nebo vymyslíme něco nového. Případné nápady sem ;)
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod maryf » pát 03. říj 2014 10:05:45

ak mozem vyjadrit svoj nazor za vítazku "Iny svet" vyhlasit missladies, aj tak ju nikto neprekona, a temu "znamenia" zrusit.....
a dalsiu temu nech da vitazka a dame si na to dva mesiace, alebo aj do konca roka , alebo do Vianoc.
Co Vy na to? Mala som temu mesiaca velmi rada, ale tieto posledne dva mesiace ma fakt neoslovili, sorry :roll:
ži a nechaj žiť
Uživatelský avatar
maryf
 
Příspěvky: 434
Registrován: pát 11. kvě 2012 16:28:42
Bydliště: Dolný Kubín
Úroveň: zacatecnik rada sa ucim

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod Terík » pát 03. říj 2014 11:59:12

gianelle píše:jo, taky to tak vidím, odstavíme to minimálně do konce roku - i když na druhou stranu bych celkem ráda nějaké to tematické tvoření na fóru zachovala, tak to buď počátkem roku odstartujem znovu a nebo vymyslíme něco nového. Případné nápady sem ;)

Takže tam mám poznamenat, že jako konec kola a bez vítěze? Nebo to budeš jako vedoucí nějak mazat? ;)
Uživatelský avatar
Terík
Borkyně měsíce |||
 
Příspěvky: 521
Registrován: pát 09. říj 2009 13:25:13
Úroveň: Half Beader, half Ninja

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod Sigel » pát 03. říj 2014 15:36:01

Já jsem pro, abychom zredukovaly počet témat - 1 na dva měsíce (nebo i na 3?). Na jiném fóru (ale to a) nemá nic společného s korálky; b) má několik tisíc členů), kam chodím, vypadá soutěžení tak, že každý, kdo splňuje podmínky (má xy příspěvků, účastnil se xy soutěží, nějakou vyhrál, apod., to bychom si nastavily) může vyhlásit téma. Témata nemají pokračování, titul pro vítěze je vždy unikátní, když o nějaké téma není zájem, tak se zruší, stává se, že běží několik témat najednou a pak je zas chvíli mrtvo, případně se vyhlašující mezi sebou dohodnou, kdo se kam posune. Tam to funguje, nevím, jak by to běhalo tady, kde je nás přeci jen poměrně málo... Nemyslím, že bychom to tak musely/i začít dělat, ale chtěla jsem poskytnout jiný model *wave*
Pokud se budete na mínusy ve svém životě dívat přes vztyčený prostředníček, budou vypadat jako plusy.
Můj blog: http://sungardenkoralky.blogspot.com/
Pinterest: http://www.pinterest.com/sungardenmk/my-bead-creations/
Uživatelský avatar
Sigel
Borkyně měsíce ||||
 
Příspěvky: 1842
Registrován: stř 07. říj 2009 19:19:21
Bydliště: střídavě Praha a Plzeň
Úroveň: Věčný student

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod missladies » sob 04. říj 2014 8:17:02

maryf píše:ak mozem vyjadrit svoj nazor za vítazku "Iny svet" vyhlasit missladies, aj tak ju nikto neprekona, a temu "znamenia" zrusit.....
a dalsiu temu nech da vitazka a dame si na to dva mesiace, alebo aj do konca roka , alebo do Vianoc.
Co Vy na to? Mala som temu mesiaca velmi rada, ale tieto posledne dva mesiace ma fakt neoslovili, sorry :roll:


Jako vítěze mě nevyhlašujte, soutěžila jsem akorát sama se sebou *rofl1* (ale nápad na další téma bych měla :D ) K tématům: jak už tu někdo psal, než jsem začala pracovat na jednom tématu, tak se vyhlásilo další a já začala přemýšlet na tím dalším. Takže bych byla pro to, aby běželo několik témat najednou s delším časovým úsekem.
Uživatelský avatar
missladies
 
Příspěvky: 158
Registrován: pát 25. pro 2009 13:52:33
Bydliště: Pardubice
Úroveň: Myslím si, že pokročilá. Master ze mne nejspíš nebude, takže rady a konstruktivní kritiku beru

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod gianelle » sob 04. říj 2014 23:36:23

Možná by šlo provést obojí - klasické soutěžní téma měsíce tak jak jsme na něj zvyklí (s mírnými úpravami, samozřejmě ;)) a pak třeba nějaká ta "volná" témata, co by si mohl v podstatě vypsat kdokoliv

Představovala bych si to třeba nějak takhle
Téma měsíce
Jedno kolo trvá tři měsíce, poslední týden se hlasuje (takže třeba 1. ledna začneme, do 24. března tvoříme, do 31. března hasujeme)
v každém kole se vypisují dvě témata, ať si každý vybere co mu sedne
vítěz vybírá téma (či témata) na další měsíc (a v prvním kole vyhlašuje téma missladies ;))
jinak všechna ostatní pravidla stejně jako dřív

Volné téma
Téma může vypsat kdokoliv ze stálých členů (nad 100 příspěvků?)
Každý může vypsat max. jedno téma za půl roku (prostě to nějak časově omezit, aby třeba někdo nevypisoval osm témat za den)
Když nebude zájem, buď se téma prodlouží nebo zruší - dle přání zadavatele
Souběžně může běžet více témat
Časové omezení - může být a nemusí, nechala bych to na zadavateli konkrétního tématu
Hlasování - může být a nemusí, nechala bych to na zadavateli konkrétního tématu
Mohly by se tolerovat i starší výtvory nebo práce podle návodu, veškerou inspiraci ale nutno přiznat

Buď můžem zkusit rozjet obojí a nebo třeba jenom jedno z nich
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod kikina » ned 05. říj 2014 10:31:47

Myslím, že tenhle načrtnutý nápad je bezvadný *thup* .
Jen jestli můžu navrhnout malou úpravu u toho "volného" - možná by nebylo špatné nechat možnost úplně všechny členy fóra. Myslím tím neomezovat třeba na počet příspěvků apod. Napadlo mě to proto, že tuhle za mnou přišla moje osmiletá neteř, že by chtěla na každé roční období zvláštní přívěsek, který by se k tomu období hodil. Pak to rozšířila na jednotlivé měsíce.
Chci tím říct, že docela hezké a inspirativní téma může napadnout i člověka, který nijak moc nepřispívá a proč to nevyužít?
kikina
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 596
Registrován: čtv 05. črc 2012 21:53:08
Úroveň: začátečník

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod Erin » ned 05. říj 2014 11:22:37

I já bych se leckdy ráda připojila k tématům měsíce, ale mám málo příspěvků. Proto bych byla pro zpřístupnit alespoň volná témata i pro ty, co nejsou na fóru tolik aktivní. Je fajn tvořit něco s nápadem.
Uživatelský avatar
Erin
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř 14. říj 2009 11:41:10
Bydliště: Brno

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod AndreaM » ned 05. říj 2014 11:30:22

Myslím, že volná témeta by měla být nějakým způsobem omezena - nemusí to být počet příspěvků, ne pro každého na fóru. Navíc dávat návrhy je možno i zde. Preferovala bych aby bylo hlavně vypsané téma, aby jich pak nebylo 50 volných.
http://www.fler.cz/cathala
facebook - Korálkový svět
Uživatelský avatar
AndreaM
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 706
Registrován: pát 15. dub 2011 20:18:02
Bydliště: Brno
Úroveň: Korálkové embryo |

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod gianelle » ned 05. říj 2014 12:01:09

No téma měsíce je zatím omezeno pouze tak, že lidé s méně než 10 příspěvky nemohou hlasovat ... aby se zamezilo "falešnému" hlasování (zakládání duplicitních účtů nebo sbírání hlasů od kamarádek). Vkládání soutěžních příspěvků nijak omezeno není zúčastnit se tedy může každý, bez ohledu na aktivitu.

U volných témat by zase omezení platilo jenom na to, kdo může vyhlašovat nové téma (vkládat příspěvky do tématu by zase mohl kdokoliv). Smysl omezení vidím v tom, aby se nenakupilo příliš mnoho souběžných témat najednou a aby volné téma nebylo zneužíváno pro nevyžádanou reklamu (už to vidím ... regne se tu prodejce kosmetiky/parfémů/oblečení a vypíše si téma "navrhněte šperk k těmto šatům a vyhrajte slevu 10% na nákup). 100 příspěvků je možná moc a zbytečně by to vyřadilo ze hry lidi, kteří jsou zde sice relativně noví, ale o korálky mají zájem. Možná by stačilo těch 10 - něco to o daném uživateli vypovídá a má-li člověk zájem, není zas až tak velký problém na tuto hranici dosáhnout.
A nebo nová témata před zveřejněním kontrolovat, bude-li téma dávat smysl, pustíme ho dál, bude-li to dobře kamuflovaná reklama na obchod s hadrama, vyhodíme ho.
A nebo případně ještě omezit možnost vypsat maximálně jedno téma za týden
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod Sigel » ned 05. říj 2014 13:00:17

gianelle píše:No téma měsíce je zatím omezeno pouze tak, že lidé s méně než 10 příspěvky nemohou hlasovat ... aby se zamezilo "falešnému" hlasování (zakládání duplicitních účtů nebo sbírání hlasů od kamarádek). Vkládání soutěžních příspěvků nijak omezeno není zúčastnit se tedy může každý, bez ohledu na aktivitu.

U volných témat by zase omezení platilo jenom na to, kdo může vyhlašovat nové téma (vkládat příspěvky do tématu by zase mohl kdokoliv). Smysl omezení vidím v tom, aby se nenakupilo příliš mnoho souběžných témat najednou a aby volné téma nebylo zneužíváno pro nevyžádanou reklamu (už to vidím ... regne se tu prodejce kosmetiky/parfémů/oblečení a vypíše si téma "navrhněte šperk k těmto šatům a vyhrajte slevu 10% na nákup). 100 příspěvků je možná moc a zbytečně by to vyřadilo ze hry lidi, kteří jsou zde sice relativně noví, ale o korálky mají zájem. Možná by stačilo těch 10 - něco to o daném uživateli vypovídá a má-li člověk zájem, není zas až tak velký problém na tuto hranici dosáhnout.
A nebo nová témata před zveřejněním kontrolovat, bude-li téma dávat smysl, pustíme ho dál, bude-li to dobře kamuflovaná reklama na obchod s hadrama, vyhodíme ho.
A nebo případně ještě omezit možnost vypsat maximálně jedno téma za týden


Na jedno téma za týden celkově bych to neomezovala, protože kdyby se sešlo víc zájemců, tak by se děsně blbě rozhodovalo tak, aby to bylo fér. Líbí se mi myšlenka možnosti vyhlásit téma 2x do roka na osobu, "kvótu" na příspěvky bych viděla mezi 10-25, taky si myslím, že by bylo vhodné téma před spuštěním ověřit, aby se zamezilo všem těm reklamním vetřelcům (pokud by to mělo současné moderátory obtěžovat, tak se hlásím dobrovolně). Možná bychom mohly/i (nikdy nevím, nakolik se tyhle věci týkají těch několika málo mužů, co tady máme, takže nemůžu vybrat to správné i/y) zkusit nějaké hlasování, jestli tu vůbec o nějaká volná témata stojíme, přeci jen je tu poměrně málo aktivních členů, tak si to potvrdit, než se kvůli tomu bude zřizovat nová sekce, či co.

Nový režim Tématu měsíce (čtvrtletí?) se mi zamlouvá *thup*
Pokud se budete na mínusy ve svém životě dívat přes vztyčený prostředníček, budou vypadat jako plusy.
Můj blog: http://sungardenkoralky.blogspot.com/
Pinterest: http://www.pinterest.com/sungardenmk/my-bead-creations/
Uživatelský avatar
Sigel
Borkyně měsíce ||||
 
Příspěvky: 1842
Registrován: stř 07. říj 2009 19:19:21
Bydliště: střídavě Praha a Plzeň
Úroveň: Věčný student

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod Leela » ned 05. říj 2014 13:32:51

Přidám svůj názor za stranu osob neochotných tvořit na zadané téma.
Jak jsem to tu četla, tak možná myšlenka volných témat není zas tak špatná, ale je opravdu třeba si uvědomit, že je tu poměrně málo aktivních členů a pokud bude třeba 10 volných témat, nejsem si úplně jistá, zda by se naplnil optimistický odhad Sigel na 10-25 zúčastněných... Vždyť vidíte samy jak poslední dobou účast na tématech měsíce upadala (asi k tomu v mnoha případech dopomohla i samotná témata..).

Naopak v případě FF Challenge je účast vždycky super. Co to pojmout tak, že by byly nějaké dlouhodobější challenge, které by byly zaměřeny na nějakou techniku (FF, výšivka, háčkování atd.), které by měly dány buď barevnou paletu nebo striktně zadané prvky (např. něco ve stylu zakomponuj tam tři motýlky). Pokud by byly třeba tři půlroční challenge do roka se vzájemným překryvem, nemusela by trpět účast.
Nyní na nové adrese - http://leelabeads.net - velký dík patří Gi!
a teď už dokonce i fejsbůková! :D http://www.facebook.com/pages/Leela-bea ... 1022287062
Uživatelský avatar
Leela
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 394
Registrován: úte 09. čer 2009 15:36:36
Bydliště: kousek od Jičína

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod kikina » ned 05. říj 2014 13:45:20

To s tou reklamou mě vůbec nenapadlo :oops: , ale je pravda, že se najdou podnikavci různého druhu.
Pro to, aby se zamezilo souběžně běžícím volným tématům, by možná taky pomohl nějaký limit. Zkrátka, že třeba může běžet maximálně 5 volných témat najednou a pokud má někdo nový kolosální nápad, bude muset počkat, až některé z předchozích bude ukončeno.
Na druhou stranu si myslím, že i ta kvóta 2 témata na osobu a rok by stačila. No co, tak poběží současně 30 témat - pokud bude na každé téma delší doba, přeci by to nevadilo. Kdo by měl zájem, mohl by se zúčastnit několika a na druhou stranu, asi nikdo se nebude účastnit všech, aby ho trýznil nedostatek času. ;)
A taky by asi měl být někdo, kdo by měl právo veta, říct "tohle téma je skrytá (nebo i zjevná ;) ) reklama a bude vyřazeno"
Pro Téma období se mi moc líbí nápad Leely. *applause*
kikina
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 596
Registrován: čtv 05. črc 2012 21:53:08
Úroveň: začátečník

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod gianelle » ned 05. říj 2014 14:30:02

OK, začla bych tím že budem hlasovat, zda by vůbec byli zájemci o volné téma nebo o obě aktivity souběžně.
Hlasování je zde
viewtopic.php?f=4&t=10919
dala jsem to do obecné diskuze, aby mohli hlasovat skutečně všichni (tady můžou hlasovat jen lidé s více než 10 příspěvky)
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod Sigel » ned 05. říj 2014 14:46:02

Leela píše:Přidám svůj názor za stranu osob neochotných tvořit na zadané téma.
Jak jsem to tu četla, tak možná myšlenka volných témat není zas tak špatná, ale je opravdu třeba si uvědomit, že je tu poměrně málo aktivních členů a pokud bude třeba 10 volných témat, nejsem si úplně jistá, zda by se naplnil optimistický odhad Sigel na 10-25 zúčastněných... Vždyť vidíte samy jak poslední dobou účast na tématech měsíce upadala (asi k tomu v mnoha případech dopomohla i samotná témata..).

Naopak v případě FF Challenge je účast vždycky super. Co to pojmout tak, že by byly nějaké dlouhodobější challenge, které by byly zaměřeny na nějakou techniku (FF, výšivka, háčkování atd.), které by měly dány buď barevnou paletu nebo striktně zadané prvky (např. něco ve stylu zakomponuj tam tři motýlky). Pokud by byly třeba tři půlroční challenge do roka se vzájemným překryvem, nemusela by trpět účast.

Odhadem jsem nemínila počet účastníků, ale počet příspěvků, které musí člověk mít, aby měl nárok vyhlásit téma *wave*
Pokud se budete na mínusy ve svém životě dívat přes vztyčený prostředníček, budou vypadat jako plusy.
Můj blog: http://sungardenkoralky.blogspot.com/
Pinterest: http://www.pinterest.com/sungardenmk/my-bead-creations/
Uživatelský avatar
Sigel
Borkyně měsíce ||||
 
Příspěvky: 1842
Registrován: stř 07. říj 2009 19:19:21
Bydliště: střídavě Praha a Plzeň
Úroveň: Věčný student

Re: Diskuze k aktuálnímu "Tématu měsíce"

Příspěvekod Leela » ned 05. říj 2014 17:27:23

Sigel píše: Odhadem jsem nemínila počet účastníků, ale počet příspěvků, které musí člověk mít, aby měl nárok vyhlásit téma *wave*

Áha! No je vidět, že mé myšlení zastínil nedělní oběd od maminky *rofl1*
Nyní na nové adrese - http://leelabeads.net - velký dík patří Gi!
a teď už dokonce i fejsbůková! :D http://www.facebook.com/pages/Leela-bea ... 1022287062
Uživatelský avatar
Leela
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 394
Registrován: úte 09. čer 2009 15:36:36
Bydliště: kousek od Jičína

Předchozí

Zpět na Téma měsíce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron