Stránka 1 z 1

Chmelovky

PříspěvekNapsal: stř 15. říj 2014 13:10:57
od gianelle
Tak jsem jednou takhle seděla u Zrzavé Kočky, probírala se novou zásilkou Superdua (a že to byly moc fajn barvy ...) tak chytnu jehlu a jdu něco dělat ... za chvíli byl hotový takový zvláštní korálkový korálek, tak si říkám ... co ono mi to jenom připomíná ... no to je přece jasné, chmelové šišky!

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Re: Chmelovky

PříspěvekNapsal: stř 15. říj 2014 13:50:18
od Morag
Na těch prvních to kvůli měňavosti tolik nevynikne, ale další jsou jasné - humulus lupulus :-) Jsou vynikající a už si je představuju v přírodní barvě s nějakým chmelovým lístečkem a už dumám jen jak vytvořit úponkovou spirálku :-))
Obrázek

Re: Chmelovky

PříspěvekNapsal: stř 15. říj 2014 15:02:02
od gianelle
nebo s vinutkama ve tvaru půllitrů :mrgreen: z toho by mohla být i nějaká zakázka pro pivovar :mrgreen:

Re: Chmelovky

PříspěvekNapsal: stř 15. říj 2014 16:27:57
od Morag
Pokud by to bylo stále zároveň i hezké a půvabné, tak jsem maximálně pro :-)) Chmel je mimochodem velmi dekorativní, ale narozdíl od révy se často nepoužívá, což je celkem škoda :-)

Re: Chmelovky

PříspěvekNapsal: stř 15. říj 2014 17:41:36
od kikina
No vážně, ty zlaté jsou úplně jak živé *jump*

Pořád je chodím okukovat a líbí se mi stále víc a víc *thup*

Re: Chmelovky

PříspěvekNapsal: čtv 16. říj 2014 8:07:19
od Vekimo
Tak tyhle jsou teda mega parádní! Takové bych hnedka brala.... nemůžu se vynadívat na ty zelené.... *jump*

Re: Chmelovky

PříspěvekNapsal: čtv 16. říj 2014 12:04:53
od Hanina24
ty první a poslední bych brala :D