Stránka 1 z 1

Picasa

PříspěvekNapsal: pát 25. zář 2009 8:10:43
od Lejana
Ahoj děvčata,
potřebuju poradit, chci si z Picasy stáhnout nějaké knížky, ale nejde mi to a nechce se mi ukládat fotky po jedné. Program mám nainstalovaný a jsem zaregistrovaná, ale po kliknutí na políčko stáhnout se nic neděje. Program moc nepoužívám, tak nevím kde je chyba. Potřebuju ještě něco k tomu? Poradíte mi co dělám špatně?

Re: Picasa

PříspěvekNapsal: pát 25. zář 2009 9:46:00
od lenika
A jaký používáš prohlížeč? Ve starších verzích Opery to nešlo, v desítce už jo a myslím, že i v nějakých posledních devítkových verzích taky. Ještě musíš mít nainstalovanou poslední verzi Picasy, nestačí jen tak nějaká :). Některá alba ale prostě stahovat nejdou, při vkládání obrázků si autor asi může zvolit, jestli chce, aby se album dalo stáhnout celé nebo jen po jednom obrázku.

Re: Picasa

PříspěvekNapsal: pát 25. zář 2009 10:20:45
od Lejana
lenika píše:A jaký používáš prohlížeč? Ve starších verzích Opery to nešlo, v desítce už jo a myslím, že i v nějakých posledních devítkových verzích taky. Ještě musíš mít nainstalovanou poslední verzi Picasy, nestačí jen tak nějaká :). Některá alba ale prostě stahovat nejdou, při vkládání obrázků si autor asi může zvolit, jestli chce, aby se album dalo stáhnout celé nebo jen po jednom obrázku.


Prohlížeč mám Firefox, a Picasu2 zkusím ji teda aktualizovat, mám ji nainstalovanou asi rok, ale použila jsem ji jen párkrát. Dík za radu. Ještě s tím něco zkusím.

Re: Picasa

PříspěvekNapsal: pát 25. zář 2009 10:30:17
od lenika
to bude tou picasou, taky jsem s tím měla problém, teď mám 3

Re: Picasa

PříspěvekNapsal: pát 25. zář 2009 11:50:56
od Lejana
lenika píše:to bude tou picasou, taky jsem s tím měla problém, teď mám 3


Jo, bylo to Picasou, ale ony knížky stejně naráz stáhnout nejdou, autor to asi nechtěl, jiné soubory stahovat jdou, takže musím po fotkách. :(
Jinak díky za radu. :)