Stránka 1 z 1

Tisk motivů

PříspěvekNapsal: pát 09. lis 2012 9:49:51
od chameleon
Zdravím,

chtěla bych si vytvořit sama vlastní motivy nevím, jak na to, lépe řečeno s vyvoláním. Kde návrhy necháváte vyvolávat, je to na nějaký speciální foto papír? Nebo stačí to poslat třeba do DM drogerky? A v jakém formátu obrázků to tam dáváte? Díky.

Re: Tisk motivů

PříspěvekNapsal: pát 09. lis 2012 21:21:23
od TRZ04
U nás je nějakej fotoshop, tam to vyvolávají za pár kurun na počkání jako fotku. A to nejsme žádné velkoměsto. Spíš bych ale řekla, že pokud nevíš, jak na motivy, tak čas strávený děláním motivu v pc programu, není úměrný ceně, když to pořídíš od někoho, kdo to umí třeba z Fléru. Tím chci říci, že jsem jelito na úpravy fotek a obrázků v pc a strávila jsem mraky času úpravou různých obrázků v pc a korigováním velikostí, aby se to dobře vytisklo ve velikosti, kterou potřebuješ do lůžek. A pak zjistíš, že z Fléru objednáš kartičku, na které je plno motivů za nějakých 20 Kč.

Re: Tisk motivů

PříspěvekNapsal: pát 26. dub 2013 19:22:10
od Jajinka
Nechci zakládat nové téma, tak to přidám sem. Potřebovala bych poradit. Pořídila jsem si na tisk motivů termosublimační fototiskárnu canon selphy. Z nějakého důvodu mám na fotce místo koleček o průměru 3cm, průměr 3,2. Nevíte někdo, kde dělám chybu?

Re: Tisk motivů

PříspěvekNapsal: pát 03. kvě 2013 15:12:20
od Kanty
Ahoj, ráda bych si dělala vlastní motivy, ale vůbec nevím jak docílit správné velikosti po vytisknutí. Neexistuje na to speciální program? Předem moc děkuji za odpověď.

Re: Tisk motivů

PříspěvekNapsal: úte 07. kvě 2013 7:26:04
od Jajinka
Velikost si připravíš už v grafickém programu, např. vytvoříš kolečka o velikosti 3cm. Pokud tiskneš přes fotolab, tak s výslednou velikostí většinou není problém. Já jsem bohužel po zkušenosti z DM drogerií, kdy jsem dvě objednávky reklamovala, protože byly celé zelené, objednala fototiskárnu. Na objednávky tak můžu reagovat pružněji. Jediný problém je v tom, že fototiskárna asi není původně zamýšlená pro tisk přesné grafiky a trochu zvětšuje. Ale vyřešila jsem to zatím tak, že motivy připravuji menší.

Re: Tisk motivů

PříspěvekNapsal: pon 29. črc 2019 8:58:55
od Marssela8
Ahoj,doufám že se mi tu někdo ozve...Prosím v jakém programu se nejlépe dělají motivy /do těch koleček/?a nejlepší lepidlo? /mám lepidlo z korálky pelhřimov lepím s ním kabošony do lůžek tak zda by šlo i to/.Na jaký papír nejlépe?A tiskárna? /manžel prý ať si nějakou koupím :-) Na netu prostě nemohu nic dohledat...:-( Předem díky za případné odpovědi