Stránka 1 z 1

jaký šperk ke svatebním šatům?? upraveno

PříspěvekNapsal: pon 11. bře 2013 13:12:11
od Aishule
chtěla bych si vyrobit něco k těmhle svatebním šatům, ale tak nějak nevím co, aby to k nim hezky ladilo. Nejsem zastáncem žádných masivních šperků, ani si myslím, že nic mohutného se k nim nehodí, ale jen tak něco na lanku mi přijde taky blbý.
Co myslíte???
Díky
P.S. předem se omlouvám za přílohy, vím, že tu jsou nežádané, ale snad to pro jednou projde :)

Re: jaký šperk ke svatebním šatům??

PříspěvekNapsal: pon 11. bře 2013 13:21:35
od tkoudyna
Mě by k tomu seděla bílá motanice *wave* *wave*

tohle taky není špatný http://www.fler.cz/zbozi/nahrdelnik-s-kytickami-1880448

Re: jaký šperk ke svatebním šatům??

PříspěvekNapsal: pon 11. bře 2013 14:13:45
od gianelle
Já bych k tomu viděla nějaký větší (tak 3-4 cm) kulatý nebo oválný kabošon nebo broušený kamínek, obšitý a pověšený na lanku (s návlekem korálků) a v podobném duchu i náušničky.

PS: zrovna v tomto případě je použití přílohy naprosto OK ;) my proti přílohám jako takovým nic nemáme, jinak by nebyly povolené ;) akorát nám přijde zbytečné využívat přílohy v momentě, kdy sem někdo chce vložit obrázek, který je volně dostupný na webu - třeba když někdo stejně nahrává své fotky na vlastní web, e-shop, fler, facebook ... a pak je ještě jednou nahraje sem jako přílohu ;)

Re: jaký šperk ke svatebním šatům??

PříspěvekNapsal: pon 11. bře 2013 15:48:21
od kikina
Možná by nebyl špatný náhrdelník šitý síťovým stehem "dokulata" přibližně v obvodu těsně pod krkem, prostě ne moc hluboký a na koncích s křišťálovými kapičkami nebo perlovými kapičkami. Základ by mohl být šitý stejnými korálky, jakými jsou pošité šaty - nejsem si podle obrázku jistá, zda jsou to malé perličky nebo malé ohňovky (nebo něco docela jiného :) )
A náušnice by mohly být zase jednoduché ze stejných korálků a na koncích s těmi kapkami.

Re: jaký šperk ke svatebním šatům??

PříspěvekNapsal: pon 11. bře 2013 17:37:09
od jilinka
mně by se líbil nějaký malý bryndáček s výšivkou... občas AB ohňovka...

Re: jaký šperk ke svatebním šatům??

PříspěvekNapsal: pon 11. bře 2013 22:15:18
od Střípek štěstí
souhlasím s jilinkou
také by bylo potřeba vědět, jaký bude mít účes nevěsta a jakou bude mít kytku a hlavně do jaké barvy je laděná svatba?

Re: jaký šperk ke svatebním šatům??

PříspěvekNapsal: úte 12. bře 2013 10:10:18
od Aishule
tak dělala jsem to narychlo v práci, kde mám k dispozici jenom program malování a nenapadlo mě, že to bude až tak vadit. :?
účes zatím ani sama nevím a barva bude laděná do bílo-fialova, jako jsou světlejší fialové frézie, které budu mít i v kytici.

Re: jaký šperk ke svatebním šatům??

PříspěvekNapsal: úte 12. bře 2013 12:00:58
od setapouch
Tak bych asi volila stejnou světle fialovou jako budeš mít květiny a šité tak, jak píše kikina, síťový ke krku, s něčím visícím uprostřed, třeba se swarovski dlouhou broušenou kapkou.

Re: jaký šperk ke svatebním šatům??

PříspěvekNapsal: stř 13. bře 2013 0:11:02
od mnaaauu
:D upravila jsem to :D Mě ta díra taky rozhodila :D Me by se líbilo i neco takového http://biserok.org/kole-45/ vystínovat to bílo-fialově. Možná ty středy kvetinek dozdobit nějakým svárou aby se to blýskalo ;) *wave*

Re: jaký šperk ke svatebním šatům?? upraveno

PříspěvekNapsal: stř 13. bře 2013 7:31:20
od Aishule
díky mnaaau, s dovolením jsem tedy vyměnila přílohy, aby tu ty s dírou už nestrašily vůbec. *wave*
jinak všem moc děkuju za tipy, nechám si to uležet a možnát toho vyrobím víc, a pak se rozhodnu, co se mi bude líbit nejvíc :D