Stojany na šperky

Pokud jste našli zajímavé stránky, můžete se zde s námi podělit o odkaz ;)
Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
Pokud sem vkládáte nějaké fotky z internetu, prosím, dbejte na autorská práva a zřetelně uveďte zdroj obrázku a autora, nebo si vyptejte autorovo povolení

Stojany na šperky

Příspěvekod maja123 » stř 01. kvě 2013 9:19:30

Delší dobu si pročítám toto fórum a jelikož jsem duše tvořivá, tak mi pomalu začaly mé výtvory přetékat ze šuplíku. Rozhodla jsem se, že si pořídím nějaký nosič naušek. Odkaz jsem smazala, aby to nebylo myšleno jako reklama. :oops:
Doporučíte nějaký?
maja123
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř 01. kvě 2013 9:09:12

Re: Stojany na šperky

Příspěvekod kajmii » stř 01. kvě 2013 21:09:07

Já jsem nějaká paranoidní a omlouvám se, ale mě to připadá jako reklama. Ani nevím proč...
Jinak myslím, že to obyčejné koťátko bude lepší a všestranější než to s velkýma dírama. Mám ráda kočky, tak si to možná nechám k něčemu nadělit *wave*
kajmii
 
Příspěvky: 255
Registrován: stř 10. čer 2009 21:16:01

Re: Stojany na šperky

Příspěvekod maja123 » stř 01. kvě 2013 21:38:54

Omlouvám se jestli to tak vyznělo. jsem velmi opatrná při nákupu něčeho co si nemůžu osahat. Jestli jeto proti pravidlům, tak ať to admini smaznou, ale vlastně to můžu sama upravit.
maja123
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř 01. kvě 2013 9:09:12

Re: Stojany na šperky

Příspěvekod gianelle » stř 01. kvě 2013 21:48:50

V pohodě, o nic nejde ;) Kajmii jen byla trochu ostražitá, páč se nám tu celkem často stává, že zde majitelé obchodů šíří reklamu mimo vyhrazené sekce fóra.

A teď k tématu:

Já sama "kočičí" stojánek nemám, používám stojánky koupené u Stoklasy a nebo vlastnoručně vyráběné, ale kočičí stojánek od von Hanke má jedna moje nejmenovaná kamarádka v jednom nejmenovaném brněnském obchodě, který má kočku i v názvu ;) Je to vtipné, pěkně zpracované a hlavně praktické.
Má tam tu "univerzální" variantu s malými i velkými dírkami, ale ty malé dírky jsou fakt dobré akorát tak na puzetky. Klasické náušnice se do nich sice taky dají pověsit, ale jde to dost ztuha ;) takže kdybych si někdy kocourka pořizovala pro sebe, asi bych si pořídila toho "velkodírkového" - puzetky téměř nevyrábím.
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Stojany na šperky

Příspěvekod maja123 » čtv 02. kvě 2013 6:16:23

Děkuji za usměrnění, já totiž fóra čtu, ale málokde jsem zaregistrovaná a ještě méně ráda něco píšu.
Taky mám všechno na háčku, takže proto ten výběr kocoura s velkýma dírkama. Ona to není nijak likvidační částka, takže si ho koupím a dám vědět jak to dopadlo :).
maja123
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř 01. kvě 2013 9:09:12

Re: Stojany na šperky

Příspěvekod maja123 » sob 11. kvě 2013 8:06:18

Ahojte, kocourek od von Hanke je doma a je prostě parádní. Vzala jsem nakonec toho malého s velkýma dírkama a teď si říkám, že budu potřebovat ještě jednoho :), asi ale koupím raději květy, prý budou i jiné barvy, tak si počkám. Pán byl velice příjemný a hezky jsme si popovídali, taky jsem mu popsala jak jsem mu udělala "reklamu" tady na fóru :D. Už vybírám i dárek pro kolegyni z práce, ta je šílená do koní, tak je výběr jasný.

Ještě jeden dotaz netušíte kdo na internetu prodává protahovačku na řetízky? Já nevím jak se to přesně jmenuje a nemůžu nic najít.
maja123
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř 01. kvě 2013 9:09:12


Zpět na Zajímavé odkazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron