Šílený nápad aneb pošli to dál... druhá várka

Zapojte se do orignálního způsobu výměny materiálu mezi členy fóra

Re: Šílený nápad aneb pošli to dál... UPDATE!!!

Příspěvekod labunka » úte 11. srp 2009 8:09:59

Milé dámy,
tak skončilo přihlašování a podle SZ jsou přihlášené:
labunka, terezka, Klára, A.dy, regi.m, Sarrinka, Evík, Bambula, Janava, Desejka, Lejana, Peťka, Winterie, Alenis, Ekyelka, tajemny-poutnik, ledni-medvidek, KatkaB, Ivusa, Šárka, spuka, evitschka, Eiffa.

Pokud se hlásil ještě někdo a SZ mi nedorazila, co nejdřív se ozvěte.


Zítra krabičku odešlu, ale neprozradím kam, aby bylo překvapení:-)

Do krabičky přibalím papír s adresami a každá z nás si může vybrat, komu krabičku předá nebo pošle. Je ale důležité v tomto seznamu označit, kdo už krabičku měl, aby se neposílala stále těm samým lidem!

a poslední info: maximální hmotnost krabičky bude 1 kg - ted má něco málinko přes půl kila a obsahuje 9 balíčků!


tak se těště:-)
labunka
 
Příspěvky: 98
Registrován: stř 17. čer 2009 9:21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Šílený nápad aneb pošli to dál... UPDATE!!!

Příspěvekod Ban09 » úte 11. srp 2009 8:26:17

Sákriš, vlezla sem jsem 5 min. po 12té :( No nic, přihlásím se v druhém kole.
Uživatelský avatar
Ban09
 
Příspěvky: 54
Registrován: ned 14. čer 2009 22:42:00
Bydliště: Kutná Hora

krabička vyrazila

Příspěvekod labunka » čtv 13. srp 2009 8:17:17

milé dámy! včera krabička vyrazila směr Rožnov pod Radhoštěm!!!
labunka
 
Příspěvky: 98
Registrován: stř 17. čer 2009 9:21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Šílený nápad aneb pošli to dál... UPDATE!!!

Příspěvekod Peťka » čtv 13. srp 2009 21:40:42

Když tak koukám na seznam přihlášených - pokud správně počítám je nás něco okolo dvaceti - a beru v úvahu rychlost České pošty, tak první kolo bude trvat asi půl roku ;)
Peťka
 
Příspěvky: 54
Registrován: pon 22. čer 2009 10:09:39

Re: Šílený nápad aneb pošli to dál... UPDATE!!!

Příspěvekod labunka » pát 14. srp 2009 8:02:35

Peťka píše:Když tak koukám na seznam přihlášených - pokud správně počítám je nás něco okolo dvaceti - a beru v úvahu rychlost České pošty, tak první kolo bude trvat asi půl roku ;)


doufám, že to bude rychlejší!!!ale ta česká pošta... no, nevím :D
labunka
 
Příspěvky: 98
Registrován: stř 17. čer 2009 9:21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Šílený nápad aneb pošli to dál... UPDATE!!!

Příspěvekod jusnina » pát 14. srp 2009 16:20:25

Tak to je průůůser, teď jsme se vrátila z dovolený a koukám že jsem to prošvihla :( Už aby bylo druhý kolo. Je nějaký limit za jak dlouho se to musí poslat dál, aby to u někoho zbytečně neleželo?
jusnina
 
Příspěvky: 151
Registrován: pon 13. črc 2009 9:43:44
Bydliště: Plzeň

Re: Šílený nápad aneb pošli to dál... UPDATE!!!

Příspěvekod regi.m » pát 14. srp 2009 17:22:53

Tak jsem si dnes balíček vyzdvihla....teda dámy....to je skvělý pocit *thup* :D *rofl1* , už aby bylo další kolo. Vyměnila jsem 4 balíčky, a klidně bych i vyměnila více *thup* , ale raději už jsem zabalila *thup* .
Takže, pokud stihnu, balíček poputuje už zítra dále a sice do Chvalšin. Vybírala jsem podle toho, kde absloutně netuším, kam poputuje, ale již jsem si našla na mapě, takže Valašsko zdraví Jižní Čechy :D . Myslím, že každá z nás to může vyřešit během jednoho, dvou, tří dnů a zbytečně nezdržovat.
No a co takhle, jako tady existuje téma měsíce, tak něco takového, co jsme vytvořily z "tajemného balíčku"??
Zdravím všechny !!!
P.S. Doufám, že v příštím kole nebudu jako první *thup* .
regi.m
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte 09. čer 2009 15:50:59
Bydliště: Valašsko

Re: Šílený nápad aneb pošli to dál... UPDATE!!!

Příspěvekod gianelle » pát 14. srp 2009 18:17:54

No, myslím že by bylo fajn vytvořit novou sekci jak na témata související s organizací těchto výměn, tak na různé poznámky o tom kde se balíček momentálně nachází, případnou fotodokumentaci úlovků i hotových výrobků ... PS: v dalším kole se asi přidám ;)
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Šílený nápad aneb pošli to dál... UPDATE!!!

Příspěvekod barunka00 » pát 14. srp 2009 18:32:25

gianelle píše:No, myslím že by bylo fajn vytvořit novou sekci jak na témata související s organizací těchto výměn, tak na různé poznámky o tom kde se balíček momentálně nachází, případnou fotodokumentaci úlovků i hotových výrobků ... PS: v dalším kole se asi přidám ;)

jj taky se chystam přidat, počkam až co na to budete řikat :)
Uživatelský avatar
barunka00
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 642
Registrován: úte 09. čer 2009 16:16:42
Bydliště: Blatná/Hradec Králové

Re: Šílený nápad aneb pošli to dál... UPDATE!!!

Příspěvekod machichi » pát 14. srp 2009 19:13:36

skvělý nápad.....byla jsem mimo....tak snad příště
Uživatelský avatar
machichi
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 761
Registrován: úte 09. čer 2009 18:01:00
Bydliště: Jihlava

Re: Šílený nápad aneb pošli to dál... UPDATE!!!

Příspěvekod KatkaB » pát 14. srp 2009 20:08:23

Chvalšiny už se těší... *thup* Dneska jsem zrovna probírala zásoby a mám toho spousty... Pořádně to naplním ;) Doufám, že se vejdu do 1kg *thup*
Uživatelský avatar
KatkaB
 
Příspěvky: 107
Registrován: stř 10. čer 2009 9:08:55

Re: Šílený nápad aneb pošli to dál... UPDATE!!!

Příspěvekod labunka » pát 14. srp 2009 20:54:54

regi.m píše:Tak jsem si dnes balíček vyzdvihla....teda dámy....to je skvělý pocit *thup* :D *rofl1* , už aby bylo další kolo. Vyměnila jsem 4 balíčky, a klidně bych i vyměnila více *thup* , ale raději už jsem zabalila *thup* .
Takže, pokud stihnu, balíček poputuje už zítra dále a sice do Chvalšin. Vybírala jsem podle toho, kde absloutně netuším, kam poputuje, ale již jsem si našla na mapě, takže Valašsko zdraví Jižní Čechy :D . Myslím, že každá z nás to může vyřešit během jednoho, dvou, tří dnů a zbytečně nezdržovat.
No a co takhle, jako tady existuje téma měsíce, tak něco takového, co jsme vytvořily z "tajemného balíčku"??
Zdravím všechny !!!
P.S. Doufám, že v příštím kole nebudu jako první *thup* .


jé, regi.m, mám radost, že se balíček líbíl! a slibuju, že přístě první nebudeš! *jump* mě se ale ten Rožnov tak líbil, že jsem neodolala :D


a regi.m, téma "co jsme vytvořily..." můžeš klidně založit, kdyžs už byla první :P a určitě nejsem sama, kdo se těší, až ukážeš, cos vytvořila!!!
labunka
 
Příspěvky: 98
Registrován: stř 17. čer 2009 9:21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Šílený nápad aneb pošli to dál... UPDATE!!!

Příspěvekod regi.m » sob 15. srp 2009 11:04:25

Labunko: Já se nezlobím, že jsem byla první :D . No, někdo být musel. Balíček dneska odešel, ale nedělám si iluze, že doslova, ale na poště je *thup* .

Pro mě to bylo jako dostat dárek, jsem asi ve věku, kdy jsme s okolím dárky zrušili, že než nějaké trapné překvapení, tak raději nic, nebo to, co si člověk řekne. Tohle mě vrátilo do dětství, jasně, člověk ví, jsou v balíčku korálky, ale přeci jen, nečekala jsem to takové, jaké to bylo, jsem se včera celé odpoledne radovala jako malý špunt pod vánoční stromkem *rofl1* .
Každé z Vás to přeji, je to něco jiného, než si jít korálky koupit, a tohle je mnohem lepší *thup* .
regi.m
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte 09. čer 2009 15:50:59
Bydliště: Valašsko

Re: Šílený nápad aneb pošli to dál... UPDATE!!!

Příspěvekod regi.m » sob 15. srp 2009 11:52:20

gianelle píše:No, myslím že by bylo fajn vytvořit novou sekci jak na témata související s organizací těchto výměn, tak na různé poznámky o tom kde se balíček momentálně nachází, případnou fotodokumentaci úlovků i hotových výrobků ... PS: v dalším kole se asi přidám ;)



Prosím, prosím, šlo by to někde založit zvlášť? Třeba do té sekce, kde je to "téma měsíce", nějak jako "tajemný balíček", a že by se tam celá diskuze přesunula, včetně fotek úlovků a výtvorů?
regi.m
 
Příspěvky: 434
Registrován: úte 09. čer 2009 15:50:59
Bydliště: Valašsko

Re: Šílený nápad aneb pošli to dál... UPDATE!!!

Příspěvekod mol » sob 15. srp 2009 12:25:28

Ahoj, právě jsem to objevila a strašně mně mrzí, že jsem to prošvihla, už jsem poslala přihlášku do dalšího kola :D , tak snad bude a hned mně napadlo, že by se pak mohly vystavovat šperky z toho vyrobené, ale jak jsem četla dále, všimla jsem si, že nejsem jediná. *jump*
Uživatelský avatar
mol
 
Příspěvky: 7
Registrován: pát 14. srp 2009 15:24:42
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: Šílený nápad aneb pošli to dál... UPDATE!!!

Příspěvekod labunka » sob 15. srp 2009 14:03:34

regi.m moc mě potěšilo, že máš takovou radost:-) a už se nemůžu dočkat, až dorazí balíček zpátky ke mně!!!
labunka
 
Příspěvky: 98
Registrován: stř 17. čer 2009 9:21:02
Bydliště: Prostějov

Re: Šílený nápad aneb pošli to dál... UPDATE!!!

Příspěvekod setapouch » ned 16. srp 2009 12:21:37

A co tak zabalit ještě jeden balíček a vytvořit druhou větev? Kdyby se přihlásilo dodatečně ještě nějakých 10 lidí ? Bych se taky zapojila ;)
Furt se něco děje...
http://www.vrbabinka.cz
setapouch
Borkyně měsíce |
 
Příspěvky: 2004
Registrován: stř 08. črc 2009 22:21:14
Bydliště: Vrchy
Úroveň: pokročilý student, dobře míněné rady a kritiky se přijímají

Re: Šílený nápad aneb pošli to dál... UPDATE!!!

Příspěvekod andílek_strážný » pon 17. srp 2009 7:40:20

setapouch píše:A co tak zabalit ještě jeden balíček a vytvořit druhou větev? Kdyby se přihlásilo dodatečně ještě nějakých 10 lidí ? Bych se taky zapojila ;)


taky sem nad tím uvažovala. co udělat třeba cca 4 okruhy podle bydliště? rozdělit to třeba na východ, sever, západ a jih a udělat z toho celorepublikovou akci :-D
Uživatelský avatar
andílek_strážný
 
Příspěvky: 159
Registrován: stř 24. čer 2009 19:19:37
Bydliště: Havířov

Re: Šílený nápad aneb pošli to dál... UPDATE!!!

Příspěvekod barunka00 » pon 17. srp 2009 8:10:40

andílek_strážný píše:
setapouch píše:A co tak zabalit ještě jeden balíček a vytvořit druhou větev? Kdyby se přihlásilo dodatečně ještě nějakých 10 lidí ? Bych se taky zapojila ;)


taky sem nad tím uvažovala. co udělat třeba cca 4 okruhy podle bydliště? rozdělit to třeba na východ, sever, západ a jih a udělat z toho celorepublikovou akci :-D


je fakt že než se tohle otočí, tak to bude trvat asi dost dlouho...ale aby se to zas nemotalo...dyžtak se hlásim k jihu!! *jump*
Uživatelský avatar
barunka00
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 642
Registrován: úte 09. čer 2009 16:16:42
Bydliště: Blatná/Hradec Králové

Re: Šílený nápad aneb pošli to dál... UPDATE!!!

Příspěvekod Meg » pon 17. srp 2009 8:31:50

Jenom taková otázečka - je tu vůbec někdo ze západu kromě Evey a mě? Přijde mi, že tu jsou lidi hlavně ze severu nebo z východu..Obrázek
Fairytales are more than truth: not because they tell us that dragons exist, but because they tell us that dragons can be defeated.
Uživatelský avatar
Meg
 
Příspěvky: 158
Registrován: pát 26. čer 2009 10:51:57
Bydliště: Plzeň

Re: Šílený nápad aneb pošli to dál... UPDATE!!!

Příspěvekod psathyrella » pon 17. srp 2009 9:24:46

Meg píše:Jenom taková otázečka - je tu vůbec někdo ze západu kromě Evey a mě? Přijde mi, že tu jsou lidi hlavně ze severu nebo z východu..Obrázek

No já jsem Praha-západ, ale korálkuju jen tak lehce, jsem magor do fima :lol:
Uživatelský avatar
psathyrella
 
Příspěvky: 122
Registrován: ned 12. črc 2009 19:17:38
Bydliště: Praha-západ

Re: Šílený nápad aneb pošli to dál... UPDATE!!!

Příspěvekod zehaz » pon 17. srp 2009 10:23:34

Meg píše:Jenom taková otázečka - je tu vůbec někdo ze západu kromě Evey a mě? Přijde mi, že tu jsou lidi hlavně ze severu nebo z východu..Obrázek

noo, já jsem hodně jiho-západ - u Klatov - ale jsem taky hlavně přes to fimo, korálky šít atd neumím, jen obdivuju tu vaši trpělivost. Takže sice bych se ráda připojila, ale není co vyměňovat.... *sad*
Uživatelský avatar
zehaz
 
Příspěvky: 60
Registrován: stř 08. črc 2009 17:39:22
Bydliště: Janovice

Re: Šílený nápad aneb pošli to dál... UPDATE!!!

Příspěvekod jusnina » pon 17. srp 2009 12:08:13

Tady Plzeň, tady Plzeň :D
Meg píše:Jenom taková otázečka - je tu vůbec někdo ze západu kromě Evey a mě? Přijde mi, že tu jsou lidi hlavně ze severu nebo z východu..Obrázek
jusnina
 
Příspěvky: 151
Registrován: pon 13. črc 2009 9:43:44
Bydliště: Plzeň

Re: Šílený nápad aneb pošli to dál... UPDATE!!!

Příspěvekod Ála » pon 17. srp 2009 13:38:38

setapouch píše:A co tak zabalit ještě jeden balíček a vytvořit druhou větev? Kdyby se přihlásilo dodatečně ještě nějakých 10 lidí ? Bych se taky zapojila ;)


Já bych taky byla pro druhou větev, ale pokud by jich bylo ještě víc, obávám se, že by to byl už kapku zmatek... :roll:
Uživatelský avatar
Ála
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1303
Registrován: stř 10. čer 2009 8:14:31
Bydliště: Ústí nad Labem
Úroveň: Pokročilý, stále se učící a žasnoucí

Re: Šílený nápad aneb pošli to dál... UPDATE!!!

Příspěvekod Ála » pon 17. srp 2009 13:38:38

setapouch píše:A co tak zabalit ještě jeden balíček a vytvořit druhou větev? Kdyby se přihlásilo dodatečně ještě nějakých 10 lidí ? Bych se taky zapojila ;)


Já bych taky byla pro druhou větev, ale pokud by jich bylo ještě víc, obávám se, že by to byl už kapku zmatek... :roll:
Uživatelský avatar
Ála
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 1303
Registrován: stř 10. čer 2009 8:14:31
Bydliště: Ústí nad Labem
Úroveň: Pokročilý, stále se učící a žasnoucí

Re: Šílený nápad aneb pošli to dál... UPDATE!!!

Příspěvekod Meg » pon 17. srp 2009 15:53:14

jusnina píše:Tady Plzeň, tady Plzeň :D
Meg píše:Jenom taková otázečka - je tu vůbec někdo ze západu kromě Evey a mě? Přijde mi, že tu jsou lidi hlavně ze severu nebo z východu..Obrázek


Jé, zdravim další Plzeňačku! Obrázek
Fairytales are more than truth: not because they tell us that dragons exist, but because they tell us that dragons can be defeated.
Uživatelský avatar
Meg
 
Příspěvky: 158
Registrován: pát 26. čer 2009 10:51:57
Bydliště: Plzeň

Re: Šílený nápad aneb pošli to dál... UPDATE!!!

Příspěvekod KatkaB » úte 18. srp 2009 10:32:37

Nenávidím Českou poštu... ještě mi nic nepřišlo :cry: A to jsem se tááák těšila, že tu budu už dnes balíček mít ... Tak snad zítra *thup*
Uživatelský avatar
KatkaB
 
Příspěvky: 107
Registrován: stř 10. čer 2009 9:08:55

Re: Šílený nápad aneb pošli to dál... UPDATE!!!

Příspěvekod Meg » úte 18. srp 2009 10:56:51

KatkaB píše:Nenávidím Českou poštu... ještě mi nic nepřišlo :cry: A to jsem se tááák těšila, že tu budu už dnes balíček mít ... Tak snad zítra *thup*


Já mam s poštou ohledně balíčků poměrně špatný zkušenosti :roll: Objednávala sem si nějaký korálky (jak jinak *rofl1* ) a v mailu mi přišel takovej ten kód na sledování balíčku.. Jednoho dne ráno tam vidím "balíček je doručován tou a tou poštou", tak jsem se těšila..ale ouha, po poledni tam skočilo, že mě nezastihli doma (přitom jsem tu celou dobu byla!). Pošťák se prostě neobtěžoval zazvonit nebo nevim :roll: A podobná věc se mi stávala u doporučených zásilek - vždycky mi jenom prskli papírek do schránky, jako by bylo tak složitý zmáčknout zvonek :|
Fairytales are more than truth: not because they tell us that dragons exist, but because they tell us that dragons can be defeated.
Uživatelský avatar
Meg
 
Příspěvky: 158
Registrován: pát 26. čer 2009 10:51:57
Bydliště: Plzeň

Re: Šílený nápad aneb pošli to dál... UPDATE!!!

Příspěvekod KatkaB » úte 18. srp 2009 11:32:06

Meg píše:
KatkaB píše:Nenávidím Českou poštu... ještě mi nic nepřišlo :cry: A to jsem se tááák těšila, že tu budu už dnes balíček mít ... Tak snad zítra *thup*


Já mam s poštou ohledně balíčků poměrně špatný zkušenosti :roll: Objednávala sem si nějaký korálky (jak jinak *rofl1* ) a v mailu mi přišel takovej ten kód na sledování balíčku.. Jednoho dne ráno tam vidím "balíček je doručován tou a tou poštou", tak jsem se těšila..ale ouha, po poledni tam skočilo, že mě nezastihli doma (přitom jsem tu celou dobu byla!). Pošťák se prostě neobtěžoval zazvonit nebo nevim :roll: A podobná věc se mi stávala u doporučených zásilek - vždycky mi jenom prskli papírek do schránky, jako by bylo tak složitý zmáčknout zvonek :|



Tak to znám... bohužel... Nám se střídají 2 pošťáci - kluk je v pohodě - kolem 9hod mám poštu doma... ženská je mimoň... hlavně se baví sledováním, kdo co dostává - všichni tu na vsi ví, že každý dopoledne sedne do cukrárny a se ženskejma prohlížení poštu, kdo co dostal, od koho a tak... takže chodí až kolem poledne... A to mají stejnou trasu!!!!! Už jsme si i stěžovali, ale nic nepomůže... Ona mi taky hodí jen lístek do schránky, já pak letím odpoledne na poštu a zjistím, že tam toho mám víc, jen mi prostě zapomněla dát ostatní lístečky - i od dopisů, který má sebou... přitom jsem pořád doma!!!! Jsem fakt naštvaná :evil:
Uživatelský avatar
KatkaB
 
Příspěvky: 107
Registrován: stř 10. čer 2009 9:08:55

Re: Šílený nápad aneb pošli to dál... UPDATE!!!

Příspěvekod Ekyelka » úte 18. srp 2009 14:46:37

Tak to znám... bohužel... Nám se střídají 2 pošťáci - kluk je v pohodě - kolem 9hod mám poštu doma... ženská je mimoň... hlavně se baví sledováním, kdo co dostává - všichni tu na vsi ví, že každý dopoledne sedne do cukrárny a se ženskejma prohlížení poštu, kdo co dostal, od koho a tak... takže chodí až kolem poledne... A to mají stejnou trasu!!!!! Už jsme si i stěžovali, ale nic nepomůže... Ona mi taky hodí jen lístek do schránky, já pak letím odpoledne na poštu a zjistím, že tam toho mám víc, jen mi prostě zapomněla dát ostatní lístečky - i od dopisů, který má sebou... přitom jsem pořád doma!!!! Jsem fakt naštvaná :evil:




Katko, na tohle je jediná páka: hnát to oficiálně a se zápisem. Nechala bych si zavolat vedoucího pobočky, vesnice nevesnice, a trvala bych na oficko zápisu. Případně bych si - pokud by to nepomohlo - zjistila, pod kterou pobočku tahle vesnická filiálka spadá, a poslala jim doporučený dopis, že máš ten a ten problém s jejich pracovnicí, ale že místní manžer/vedoucí tohle není schopen, případně to nechce řešit. Existuje něco jako listovní tajemství a cosi, co i sama Česká pošta nazývá službami - a tady očividně služby neslouží.
Měla jsem podobný problém v době, kdy byla naše pošťačka nemocná. Záskok rozděloval dopisy u nás v paneláku způsobem, že co nenašel za jméno, to hodil do jakékoliv schránky. Časopis, ve kterém mi otiskli povídku, dorazil v potrhaném obalu a s ošolíchanými listy, očividně už byl čtený. A doporučené dopisy? To samé, co u vás, doručenky a zprávy o nezastižení jsme nedostávali vůbec, takže jsme často dostali až druhou, třetí výzvu. Včetně těch, co kvůli nemoci nebo že jsou důchodci, a zůstávají doma celé dny.
Napsala jsem slušný dopis, který požadoval jediné: zkvalitnění služeb. Záskok byl vyměněn a ihned vše šlo, jak bylo zaplaceno odesilateli. Pošta je totiž firma jako kterákoliv jiná, byť státní - takže logicky si jako její klienti můžeme (a taky máme právo) dovolit stížnosti, pokud služby nefungují správně. Tohle prostě platí ve městech i na vesnici.
Uživatelský avatar
Ekyelka
Borkyně měsíce (srpen 10)
 
Příspěvky: 198
Registrován: úte 04. srp 2009 13:22:29
Bydliště: Opava

PředchozíDalší

Zpět na "Pošli to dál"

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron