Dĺžka zošitého háčkovaného náramku

Háčkované šperky, háčkované dutinky, frivolitky. Ostatní háčkování prosím do sekce Ostatni techniky.

Dĺžka zošitého háčkovaného náramku

Příspěvekod mlulu » ned 28. říj 2012 15:15:58

Ahojte - chcem sa opýtať Akú dĺžku robíte pri háčkovaných náramkoch ak ich na konci zošívate, že sú celoliate a nemajú zapínanie? Skúšala som to robiť tak, že som omerala päsť ruky - ale to sa mi zdá veľké :? ... poraďte ako to robíte vy, lebo neviem ako to omerať a videla som také bez zapínania - alebo sa to nejak zošíva gumičkou ak sa to háčkuje na kordonetu :?:
mlulu
 
Příspěvky: 152
Registrován: pon 21. kvě 2012 14:29:57
Bydliště: Slovakia, Sečovce
Úroveň: stále sa učím a skúšam niečo nové :o)

Re: Dĺžka zošitého háčkovaného náramku

Příspěvekod Gabina » úte 20. lis 2012 16:40:49

Robila som nedavno uhackovala som 21cm a zosila. Dlzka je v pohove a na ruku to ide prevliect :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Gabina
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 821
Registrován: stř 02. úno 2011 13:35:36
Bydliště: Piešťany - Slovensko
Úroveň: pokročilá , stále skúšam niečo nové

Re: Dĺžka zošitého háčkovaného náramku

Příspěvekod mlulu » ned 16. pro 2012 11:31:11

Ďakujem Gabina. A áno aj ja som robila pre seba má 20cm a tiež je ok - ale myslím, že univerzálna dĺžka sa nedá určiť - záleži od toho aké veľkosti korálok na daný náramok použiješ, potom ako háčkuješ (či na tesnejšie alebo voľnejšie) ;) ...Takže na objednávku a bez toho, aby som mala šancu vyskúšať to u budúcej majiteľky - budem robiť náramky na zapínanie *rofl1* istota xixi
mlulu
 
Příspěvky: 152
Registrován: pon 21. kvě 2012 14:29:57
Bydliště: Slovakia, Sečovce
Úroveň: stále sa učím a skúšam niečo nové :o)

Re: Dĺžka zošitého háčkovaného náramku

Příspěvekod Jestericka » pát 24. kvě 2013 20:45:12

A že jsem tak smělá, jak ty háčkované dutinky sešíváte? *sad* Ať to háčkuju jak to háčkuju, ten začátek se mi vždycky tak stáhne dovnitř, že nevím jak bych to párovala s korálky na druhé straně. *cry*
Jestericka
 
Příspěvky: 62
Registrován: stř 02. led 2013 9:32:37
Bydliště: Brno
Úroveň: věčný začátečník


Zpět na Háčkování

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron