Svět Chrtů (fórum pro majitele, chvatele, záchranné spolky)

Máte web, blog nebo třeba alba na nějaké online galerii? Ukažte je světu!
Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
V této sekci můžete prezenovat své webové stránky. Můžete zde propagovat své osobní stránky, stránky prezentující Vaši tvorbu a případně také další stránky, které nějakým způsobem souvisejí s Vaší osobou.

Pokud vlastníte komerční stránky zabývající se prodejem korálků, komponentů či pomůcek ke korálkování, nevkládejte odkaz sem, ale do
Komerční zóny).
Není dovoleno zde prezentovat stránky, které nijak nesouvisejí s Vaší osobou a není dovoleno zde inzerovat prodej sériově vyráběné bižuterie. Podezřelé příspěvky mohou být odstraněny či přesunuty.

Svět Chrtů (fórum pro majitele, chvatele, záchranné spolky)

Příspěvekod svetpasek » ned 22. črc 2012 23:32:16

Ahoj všem,
rád bych se zde pochlubil fórem, které provozuji. Je to Svět chrtů.

Celé fórum vzniklo vlastně tak zcela náhodně. Na začátku tohoto příběhu byla cesta do Austrálie.

Nějakou souhrou okolností se vše změnilo. Tím rozhodnutím byla záchrana/adopce greyhoundí fenečky Minni. Je to bývalý dostihový pes, pro které po skončení dostihové kariéry už není na světě místo. Už nejsou dost rychlí, tak nejsou potřeba. Jejich kariéra obvykle končí do čtvrtého roku jejich věku.....

Obrázek Obrázek
A toto je důvod, proč jsem nikam neodjel.... Ze začátku se mě velice bála....bála se vlastně úplně všeho....

Obrázek Obrázek
Trvalo to, ale postupně "roztála" a je z ní už úplně jiný pes....

Tak jsem se dostal i k adopcím a záchraně chrtů a na spoustu věcí jsem si opravil názor a na některé ho teprve získal. Momentálně pomáhám jedné organizaci, která zachraňuje pejsky ve Španělsku, španělské Galgy.

Pak mi domů přibyl Jack, taky adoptovaný a nakonec Muffin, to je závodní Vipet.
Obrázek
To jsou oni......

No a pak se zrodila myšlenka na založení fóra pro chrtaře. Kdo nějaký takový projekt sám zakládal, tak jistě ví, co je okolo toho "zařizování". Vše jsem dělal svými silami a někdy už jsem se na vše chtěl vykašlat ;-) Zvlášť "GreyBook" a kalendář mi dali zabrat ;-) PHP programování mě taky příliš nikdy extra nebavilo, ale byla to prostě velký výzva ;-)

Tak vás zvu na kukandu a snad je výsledek koukatelný ;-)

Adam
svetpasek
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned 22. črc 2012 20:42:27

Re: Svět Chrtů (fórum pro majitele, chvatele, záchranné spol

Příspěvekod Anča:-) » pon 23. črc 2012 15:54:14

Určitě skvělí nápad, My máme doma Vlkouše, ale rozhodli jsme se taky něco zachránit a tak doma máme křížence border kolie. Co se týče záchrany chrtů, jedna z našich vlkodavářských spřízněných duší má doma hned 2 a ze začátku to s nimi bylo opravdu těžké, pomáhali jsme jí je začlenit do smečky a aby si zvykali i na lidi. Samozřejmě si je nevzala oba na jednou, nejdříve jednoho a až potom druhého.
ví Bůh né výbuch vy popletové popletení ustrašení
http://www.fler.cz/anicka8
https://www.facebook.com/pages/Anbeads/233832643404954
Obrázek
Uživatelský avatar
Anča:-)
 
Příspěvky: 340
Registrován: úte 01. zář 2009 10:28:41
Bydliště: Ledčice
Úroveň: mírně pokročilý, uvítám rady a tipy, stále zápasím s foťákem :-D A omlouvám se za gramatické chyby

Re: Svět Chrtů (fórum pro majitele, chvatele, záchranné spol

Příspěvekod svetpasek » pon 23. črc 2012 21:03:02

Jo jo, je to někdy opravdu obtížné.....pokud vás to zajímá, jak se má situace ve Španělsku, tak si můžete počíst.

Já vím, že je i v Čechách dost opuštěných pejsků, ale asi nikdo nikomu nemůže nařizovat, koho má ze své dobré vůle zachránit ;-)
svetpasek
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned 22. črc 2012 20:42:27


Zpět na Ukaž svůj web

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron