KURZ MORAVA 11.10 - Háčkovaní se SnowMirnou

Zde najdete zejména pozvánky na všemožné tvořivé kurzy z oblasti korálkování, šperkařiny, práce se sklem a podobných oblastí. Ať už hledáte zábavu na jedno odpoledne nebo víkendovou pobytovou akci, zde si vyberete.

Moderátor: maiwa

KURZ MORAVA 11.10 - Háčkovaní se SnowMirnou

Příspěvekod SnowMirna » stř 24. zář 2014 13:24:11

Ahoj Vsem!

Dovoluji si Vas pozvat na Kreativni sraz na Morave (Horka nad Moravou)
Termin: 10.10 - 12.10
Kontakt, informace, prihlasky, ubytovani atd: marta@qitko-hobby.cz (organizatorka) nebo info@qitko-hobby.cz tel. +420 605 543 051
Kurzy, ceny, prihlasky: oleksandra.lysenko@seznam.cz (lektorka) tel. +420 776 359 247


Kurzy si muzete vybrat z dalsich moznosti (kurzy se da kombinovat, ale musite se domluvit predem s lektorkou)
-------

DOPOLEDNE sobota 11.10.2014 (zacatek 9:30)

1. KURZ: HÁČKOVÁNÍ “NAŠIKMO” – DUTINKY HÁČKOVÁNÉ TECHNIKOU DLOUHÝCH SLOUPKŮ
Během kurzu se naučíte jak vytvořit silnější dutinku technikou dlouhých sloupků(aneb háčkování našikmo). Tuto techniku lze taky použít k výrobě kabelek. Naučíte se jak navrhnout celý šperk, jak vypočítat délku, jak šperk dokončit, jak si vytvořit vzor. V ceně kurzu je materiál a zapůjčení pomůcek. Obdržíte také studijní materiály s vysvětleným postupem. Tento kurz je vhodný pro začátečníky.
Obrázek
2.KURZ: HÁČKOVANÉ KULIČKY SE VZOREM
Jestli jste se uz zvladly principy háčkování “našikmo”, možna budete mít chuť si rozšířit dovednosti, a vás zaujmou háčkované kuličky s korálky. Během kurzu si uháčkujete kuličku se spirálovým vzorem. Pod mým vedením si sami nakreslíte vzor dle předlohy, navléknete korálky a obháčkujete kuličku. Pro inspiraci kromě spirál uvidíte i jiné vzory (puntíky, kytičky, kosočetverce, plastické vzory atd.). Vyrobené kuličky se dají pak použít jako náušnice, přívěšky či náhrdelníky. V rámci kurzu obdržíte studijní materiály s vysvětleným postupem a prázdné schéma pro kreslení dalších vzorů háčkovaných kuliček. V ceně je materiál a zapůjčení pomůcek.
Tento kurz je vhodný pro začátečníky.
Obrázek3.KURZ: KLASICKÉ HÁČKOVANÉ DUTINKY
Během kurzu se naučíte háčkování pevným okem v kombinací s korálky v závislosti na vzhledu dutinky(spirála, dutinka s motivem). Naučíte se jak navrhnout celý šperk, jak šperk dokončit, jak si vytvořit vzor. V rámci kurzu dostanete studijní materiál s vysvětleným postupem. V ceně kurzu je materiál a zapůjčení pomůcek. Tento kurz je vhodný pro začátečníky.
Obrázek4 KURZ: TURECKÁ HÁČKOVANÁ DUTINKA – 3 druhy
Během kurzu se naučíte jak vyrobit háčkovanou dutinku technikou zvanou „turecká spirála“. Ukážete si 3 různé kombinace vzorů s korálky, perličkami či trubičkami v závislosti na vzhledu dutinky. Naučíte se jak šperk navrhnout a jak jej ukončit. V rámci kurzu dostanete studijní materiál s vysvětleným postupem, v cene je materiál a zapůjčení pomůcek. Tento kurz je vhodný pro začátečníky.
Obrázek

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ODPOLEDNE sobota 11.10.2014 (zacatek od 14 hodin)


5. KURZ: Hackovana plocha spirala
Během kurzu vytvořite plochou spiralu technikou dlouhých sloupků. Naučíte se jak takovou dutinku dokončit. V ceně kurzu je materiál a zapůjčení pomůcek. Obdržíte také studijní materiály s vysvětleným postupem. Kurz je určen pro mírně a středně pokročilé, zkušenosti s technikou sikmého háčkovaní výhodou.
Obrázek6.KURZ: Rozdvojeni a spojeni hackovanych dutinek.
Během kurzu se naučite jak rozdvojit háčkovanou dutinku a pak jak ji opět spojit. V ceně kurzu je materiál a zapůjčení pomůcek. Obdržíte také studijní materiály s vysvětleným postupem. Kurz je určen pro pokročilé, předpokládá se výborná znalost sikmého háčkovaní.
ObrázekUcastniky 2 a vice kurzu dostanou slevu.

Termin: 11.10.2014
Kontakt, informace, prihlasky, ubytovani atd: marta@qitko-hobby.cz (organizatorka) nebo info@qitko-hobby.cz tel. +420 605 543 051
Kurzy, ceny, prihlasky: oleksandra.lysenko@seznam.cz (lektorka) tel. +420 776 359 247


----------------------------------------------------------------------------------------------

Udalost na FB: https://www.facebook.com/events/324629781029957/?source=1


Jake dalsi kurzy muzete navstivit:

Magda Sněženka Černochová - drátování a hedvábí,
Aňa Macečková - klasické černé drátování
Marta Nevrlá - vinuté perly, cínování, mozaika
Hana Hořáková - mýdla, powertex, knoflíky a frivolitky, špagáty a jejich využití
Lucie Moničová - fimo
Izabela Machútová - arteterapeutka - enkaustika, terapie barvami
Uživatelský avatar
SnowMirna
 
Příspěvky: 18
Registrován: úte 25. zář 2012 12:02:55

Zpět na Kurzy, dílny, workshopy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron