ŠITÝ NÁRAMEK Z KORÁLKŮ SUPERDUO - KURZ

Zde najdete zejména pozvánky na všemožné tvořivé kurzy z oblasti korálkování, šperkařiny, práce se sklem a podobných oblastí. Ať už hledáte zábavu na jedno odpoledne nebo víkendovou pobytovou akci, zde si vyberete.

Moderátor: maiwa

ŠITÝ NÁRAMEK Z KORÁLKŮ SUPERDUO - KURZ

Příspěvekod vjerka » pon 06. úno 2017 11:09:54

KURZ KORÁLKOVÁNÍ - šitý náramek z korálků SUPERDUO
Obrázek
Na kurzu se naučíte ušít vyobrazený náramek z korálků SUPERDUO a TOHO korálků. Jelikož je na náramku hodně práce, velmi pravděpodobně ho nestihneme došít celý, nicméně s naučenou technikou nebudete mít problém ho dokončit doma. Kurzem Vás provede Petra Štefáčková
V ceně kurzu je vytištěný návod na výrobu šperku, drobné občerstvení a zapůjčení základních pomůcek. Další materiál na výrobu bude hrazen samostatně podle konkrétní spotřeby. Účastníci kurzu obdrží 10% slevu na materiál na kurz a na nákup v den kurzu. Sleva se nevztahuje na zákazníky zaregistrované jako velkoobchodní a také na materiál, který je již v den konání kurzu ve slevě.
Termín 15. února 2017
Kurz se koná v prostorách našeho obchodu v Londýnské 81, Praha2 od 18 do 20 hodin. Doporučujeme přijít o 10 minut dříve, abyste si vybrali barvy na náramek a provedli příslušné úhrady, abychom se nezdržovali, práce bude dost :)
NUTNO SE PŘEDEM OBJEDNAT NA TÉTO WEBOVÉ ADRESE!
https://www.top-koralky.cz/katalog/komponenty_218/kurzy-koralkovani/produkt/kurz---sity-naramek-z-koralku-superduo---15.-2.-2017
vjerka
 
Příspěvky: 105
Registrován: pát 17. zář 2010 7:44:04
Bydliště: Londýnská 81, Praha 2
Úroveň: velmi dobrá

Zpět na Kurzy, dílny, workshopy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron