Slevy v Česku i zahraničí

Vaše zkušenosti s korálkovými obchody, ve kterých obchodech nakupujete nejraději, e-shopy i kamenné obchody v ČR i v zahraničí
Dodržujte prosím Pravidla fóra a následující pokyny:
Tato sekce je určena pro nestrannou a nezávislou diskuzi zákazníků - spotřebitelů, kteří si zde mohou vyměňovat rady a tipy na nákup materiálu. Je dovoleno sem vkládat odkazy na obchody.

Majitelé a zástupci obchodů s korálky zde mohou přispívat pouze, pokud mají podnětný příspěvek k tématu, nadměrná propagace vlastního obchodu je nepřípustná. Pokud chcete propagovat svůj obchod, nepoužívejte tuto sekci, ale Komerční zónu viewforum.php?f=25

Slevy v Česku i zahraničí

Příspěvekod Fearless » pát 19. bře 2010 18:48:02

Tak mně napadlo holky, že jak někde některá uvidíte nějakou hodně výhodnou korálkovou slevu, nebylo by na škodu napsat to hned sem, aby si i další stihly pořídit něco pěkného do své syslárny :D

Pokud se jedná o slevy v česku, tak se dávejte cokoliv. U zahraničních obchodů až když to bude něco parádně výhodného (aby se to vyplatilo i při vyšším poštovném). Ne nějaká 10% pidisleva, protože zatraceně moc mínus deset procet je pořád zatraceně moc.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A abych to trochu rozjela, tady je jeden můj objev ;)
http://www.beadsofbali.com/
Sleva 90% na
- indonézské skleděné korálky (jsou v hodně základnéch barvách ale za tu cenu je to paráda a narozdíl od lampovek od jinud mají zajímavě domorodý vzhled, takže by se některé daly použít i na pánskou bižu)
- na kovové korálky (ty mně teda moc nenadchly)
- Rudaksha korálky - to jsou taková hodně kulatá zajímavě zvrásněná semínka
- pozlacené a postříbřené komponenty - spousta různých filigránů ve stylu který se u nás nevidí (ja to takové jako když z tenoulinkých drátečků)

Objednala jsem si odtamtud, bylo to za pakatel, balíček bez problémů došel a obsahuje co má *thup*
Tak levné je to protože stěhují obchůdek do jíného města či co a nechtějí s sebou vláčet tuny korálků.
Minimální objednávka je tam 30$
Jediná drobná potíž je, že nemají v systému Českou Republiku, tak jsem dala do adresy svou americkou pseudoadresu z shipito.cz a do poznámky jestli by to prosím neposlali přes USPS na mou českou adresu (tu jsem do té poznámky dala taky), že akceptuji že mi strhnou z karty víc kvůli poštovnému a v pohodě. Poslali to rovnou do česka 8-)
Pokud nemáte účet na shipitu tak bych dala do adresy něco jako "DUMMY" nebo "read the note" a do poznámky něco jako "Please send it by USPS to address *vaše adresa* Czech Republic, I accept shipping charges for international delivery", nebo tak nějak.
Jauvajs neházejte po mně těma vinutkama, těch je škoda :-P
Uživatelský avatar
Fearless
 
Příspěvky: 66
Registrován: ned 07. bře 2010 13:31:28

Re: Slevy v Česku i zahraničí

Příspěvekod gianelle » pát 19. bře 2010 21:24:44

//dobrej nápad, udělám z toho důležité téma ;)
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Slevy v Česku i zahraničí

Příspěvekod Fearless » ned 21. bře 2010 22:18:58

Koukám na firemountaingems.com mají spoustu věcí s až s 78% slevou :o Pak už se sice nemění cena v těch jejich jednotlivejch množstevních pásmech, ale je to myslím vítaná příležitost pro ty, co si chtějí pořídít menší množství věcí ;) . Doporučuju do "search" na jejich stránkách dát "sold" (tímpádem to ukáže všechno v celém obchodě) a pak 100 věcí na stránko a sort "low to high" :D .

Najdete tak spoustuvěcí za moc tajímavé ceny. Např. http://www.firemountaingems.com/details ... =H202059SX už je jen za 0,66$ . Kdysi jsem si jich koupila asi 10 a můžu říct že až na Swarovski krystalové korálky které chybí všude je tam většinou plně všechno, včetně polodrahokamovejch korálků *jump* *jump* *jump*
Jauvajs neházejte po mně těma vinutkama, těch je škoda :-P
Uživatelský avatar
Fearless
 
Příspěvky: 66
Registrován: ned 07. bře 2010 13:31:28

Re: Slevy v Česku i zahraničí

Příspěvekod Moirain » pon 22. bře 2010 14:06:19

to klíčové slovo bude asi "sale", ne "sold".
Moirain
 
Příspěvky: 108
Registrován: stř 17. čer 2009 12:29:41

Re: Slevy v Česku i zahraničí

Příspěvekod Fearless » pon 22. bře 2010 18:42:57

Nene, "sold" ;) . To je trik jak zaráz vypsat všechno v celém jejich obchodě, ať už je to se slevou nebo není. Funguje to díky tomu že u všeho mají v popisku buďto že to prodávají jednotlivě (sold individually) a nebo že to prodávají v balení po xxx kusech (sold in package of xxx) nebo po xxx gramech (sold in package of xxx grams) apod. Vzhledem k tomu, že ty slevněné věci vyjdou daleko levněji než všechno ostatní, tak se ty slevněné věci ukážou jako první.
Jauvajs neházejte po mně těma vinutkama, těch je škoda :-P
Uživatelský avatar
Fearless
 
Příspěvky: 66
Registrován: ned 07. bře 2010 13:31:28

Re: Slevy v Česku i zahraničí

Příspěvekod Mili » stř 02. čer 2010 1:06:13

Gii, tam jsou fakt skvosty na těch stránkách cos jsi udala z Bali. Zaujali mě také nejvíc asi ty filigrány a Rudaksha korálky i ty skleněné mají takové jaké se tu jen tak nevidí. Vůbec nemám ale s koupí ze zahraničí zkušenosti :cry: a nemám žádnou americkou pseudoadresu z shipito.cz(tu si u nich mohu založit?)a oni mi to až jim to tam přijde doručí-je tomu tak? ;)A kolik si za to účtují? A nevíš přibližně kolik si platila poštovné? Nebyla to darda??? Jo a ještě jak jsi odhadla hmotnost do 4kg??? Píší tam že do 4kg se nic nepřiplácí. Nebo ti napíší kolik to váží pokud je to zasíláno do zahraničí??? Přitom ČR tam mají ze zahraničních států napsanou, tak nechápu proč takové starosti navíc :(
Uživatelský avatar
Mili
 
Příspěvky: 487
Registrován: sob 26. zář 2009 23:42:21
Bydliště: Praha 7-Holešovice
Úroveň: Mírně pokročilá; ráda přijmu pochvalu, rady i kritiku;-)

Re: Slevy v Česku i zahraničí

Příspěvekod Fearless » sob 19. čer 2010 14:42:16

Hmotnost jsem vůbec neřešila, jen jsem jim napsala ať to pošlou přes USPS Priority Mail - to je trackovatelný na stránkách USPS a po mezinárodním odeslání na cpost.cz, takže víš co se s balíčkem děje (USPS má tracking zpožděnej o dva dny, česká pošta to má téměř v reálném čase). USPS je běžná americká pošta, tímpádem je to nejlevnější varianta, ostatní společnosti doručující z USA mají neuvěřitelně šílený ceny, takže ty se hodí jen na doručování šíleně urgentních nebo šíleně cených zásilek. Za objednávku korálků za něco přes 40 dolarů jsem platila 20dolarů na poštovným, což je za doručení z USA k nám dobrá cena když si uvědomíš jak z daleka to je (a to na té stránce měli ještě slevu 90%, teď už mají jen 50-75% a už nemají postříbřený filigránky, už jen stříbrný).

K nakupování ze zahraničí potřebuješ hlavně kreditku a pokud možno i paypal, trpělivost než ti to dorazí, umět jakš takš anglicky (nebo mít po ruce někoho kdo umí dobře anglicky) a v případě že s tím co ti dojde je nějaký problém, nebát se ozvat zákaznické podpoře prodejce (už se mi párkrát stalo že mi někde omylem do zásilky nedali něco co jsem si objednala a nepo něco došlo poškozený, ale stačí se ozvat a každý seriózní obchodník ti to buď vrátí peníze za to co není ok, a nebo když o to hrozně stojíš, tak ti to pošle znovu a poštovné už uhradí z vlastní kapsy) a pokud nakupuješ pro vlastní potřebu tak se držet pod 150 eurama za hodnotu zboží (pak neplatíš clo protože je to zásilka malé hodnoty). Občas ti z celnice může dojít až vyplníš a dodáš papíry pro celní řízení, může se to stát i když je to pod 150 eurama ale není to moc jasně na balíčku napsaný, ale v takovým případě jim akorát pošlu na všechny emaily co mají na tom papíru potvrzení o zaplacení (např. screenshot z internetovýho bankovnictví), obsah zásilky (to co mi došlo emailem od prodejce) a že je to pro osobní potřebu (pokud je nějaký rozdíl mezi hodnotou na faktuře a placenou částkou tak napíšu na kus papíru že já blabla narozená blabla číslo občanky blablabla čestně prohlašuji že ..., naskenuju to nebo vyfotím a pošlu taky).

Shipito.cz je v pohodě, stačí se zaregistrovat a zaplatit 8,5 dolarů zálohu a pak za každou zásilku kterou přepošlou platíš 8,5 dolarů (pokud nevyužiješ nějaký dodatečný služby), což není tak moc vzhledem k tomu že mají se spoustou doručovacích služeb dojednané lepší ceny než je běžné a je tam i možnost levného poslání velkých nebo hodně těžkých zásilek lodí. Když ti pak na jejich adresu dojde balík, pošlou ti email a ty se pak přihlásíš na jejich stránky, uvidíš odkud ten balík je a jakou má cenu a váhu, vybereš si způsob doručeni do Česka (už se ti tam přímo zobrazuje cena a za jak dlouho to zhruba dojde) a vyplníš celní deklaraci (dá se tam zadat je 30 položek toho co je v balíku, ale při nejhorším se tam dá napsat všechno jako jedna položka a popsat to hodně vágně - jako třeba "craft supplies" nebo "beads and jewelery making components").

Tady se dočteš víc o způsobech zasílání zboží z USA
http://www.shipito.cz/ceny-posta
Jauvajs neházejte po mně těma vinutkama, těch je škoda :-P
Uživatelský avatar
Fearless
 
Příspěvky: 66
Registrován: ned 07. bře 2010 13:31:28

Re: Slevy v Česku i zahraničí

Příspěvekod Skippka » pon 02. srp 2010 22:48:37

Dneska jsem byla v pražské Rooye a do konce týdne (2.-7.8 tuším) mají 35 % slevu na nákupy ;)
I pád na držku je pohyb vpřed...
Uživatelský avatar
Skippka
Moderátor
 
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 23. črc 2009 17:41:58
Bydliště: Litoměřice/Brno
Úroveň: malý břídil

Re: Slevy v Česku i zahraničí

Příspěvekod gianelle » pon 02. srp 2010 23:05:14

myslím že taková akce je na všech pobočkách
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Slevy v Česku i zahraničí

Příspěvekod Hroška » úte 03. srp 2010 8:32:22

gianelle píše:myslím že taková akce je na všech pobočkách


jj i v HK ;)
Uživatelský avatar
Hroška
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 591
Registrován: úte 30. čer 2009 17:45:13
Bydliště: Praha/Albr. n. Orl. (u HK)

Re: Slevy v Česku i zahraničí

Příspěvekod zuzili » sob 30. říj 2010 17:14:52

v kolralky4you mají teď výprodej skladů... -50% na všechno *jump* *jump*
zuzili
 
Příspěvky: 8
Registrován: pon 25. říj 2010 23:22:41

Re: Slevy v Česku i zahraničí

Příspěvekod gianelle » sob 30. říj 2010 18:24:48

zuzili píše:v kolralky4you mají teď výprodej skladů... -50% na všechno *jump* *jump*

už zas *rofl1*
Uživatelský avatar
gianelle
Admin / Borkyně měsíce II
 
Příspěvky: 2803
Registrován: úte 09. čer 2009 14:54:44
Bydliště: Šumperk +- 7 km / občas Brno
Úroveň: Dammit, Jim, I'm a beader, not an admin!

Re: Slevy v Česku i zahraničí

Příspěvekod Fearless » ned 16. led 2011 20:44:11

1.) Beadsdirect - korálkový obchod v anglii má lednový výprodej, doporučuju mrknout na:
http://www.beadsdirect.co.uk/specials.php
Jediné co potřebujete je umět anglicky a kreditku NEBO paypal (na paypal můžete převádět peníze z účtu). Se clem a dph si nemusíte vůbec lámat hlavu jelikož Anglie je v EU a na balíčky v rámci EU neplatíte clo a DPH platíte tomu anglickému obchodu. Poštovné je v pohodě (očekávejte něco kolem 5 liber)
Mají docela levně pěkné polodrahokamové kapky a vlnky (na první pohled nezajímavý tvar ale pěkně na sebe navatuzují když jsou navlečené vedle sebe) a dalši zajímavé věci

2.) Firemountaingems mají lednový výprodej PLUS mají velké slevy na Swarovski sluníčka, perličky, kytičky a kapky. Při nákupu pro osobní potřebu (tímpádem při objednávce pod 150 EUR momentálně neplatíte clo a dph) se nejvíc se vyplatí dát dohromady nákup o 50 nebo víc kusech, pak dosáhnete na růžový ceny. (pokud objednáte nad 200 položek tak máte slevu ještě větší jenže pak byste s velkou pravděpodobností přešvihly 150 EUR)
http://www.firemountaingems.com/

3.) Pokud uvažujete o případném nákupu korálků mimo EU tak doporučuju s tím moc neotálet
http://aktualne.centrum.cz/finance/naku ... ?id=685725
Jauvajs neházejte po mně těma vinutkama, těch je škoda :-P
Uživatelský avatar
Fearless
 
Příspěvky: 66
Registrován: ned 07. bře 2010 13:31:28

Re: Slevy v Česku i zahraničí

Příspěvekod Mayim » ned 16. led 2011 20:47:18

gianelle píše:
zuzili píše:v kolralky4you mají teď výprodej skladů... -50% na všechno *jump* *jump*

už zas *rofl1*


už zas v říjnu, už zas i teď (pořád si nechávám zasílat jejich "novinky") *rofl1*
Jestliže já nejsem pro sebe, kdo je pro mě? A když jsem jenom pro sebe, co jsem? A jestliže ne nyní, pak kdy?
Uživatelský avatar
Mayim
Stálý člen fóra
 
Příspěvky: 504
Registrován: stř 10. čer 2009 13:55:09
Úroveň: věčný mírně pokročilý... kritika vítána :-)

Re: Slevy v Česku i zahraničí

Příspěvekod Fearless » ned 13. úno 2011 13:52:48

Včera jsem si všimla, že www.firemountaingems.com rozšířili dost velkou slevu Swarovski krystalů na skoro všechny typy *jump* . Rozhodně doporučuju milovnicím Swarovského a komukoli kdo si je doteď nemohl dovolit a chtěl by si je vyzkoušet *thup* .
Jauvajs neházejte po mně těma vinutkama, těch je škoda :-P
Uživatelský avatar
Fearless
 
Příspěvky: 66
Registrován: ned 07. bře 2010 13:31:28

Re: Slevy v Česku i zahraničí

Příspěvekod Fearless » pát 15. dub 2011 10:06:03

Náhodou jsem mrkla na beadsdirect.co.uk a koukam mají zase ve slevách spoustu věcí (obvzláště kategorie semi-precious je fakt něco, ty šutříky jsou přímo k nakousnutí :P ), mrkněte na http://www.beadsdirect.co.uk/sale/ *thup* A je to Anglie takže poznámka níže se toho netýká a poštovné do ČR jen 4,50 liber ;)
(4,50 liber je něco kolem 140 Kč, takže to poštovné je pomalu levnější než z některejch českejch eshopů *rofl1* )

PS: Bacha děvčata od 1. dubna vám při nákupu z "třetích zemí" tzn. cokoliv mimo Evropskou Unii celníci napaří DPH z celkové hodnoty zásilky (i s poštovným) už od 22 EUR celkové hodnoty zásilky
Jauvajs neházejte po mně těma vinutkama, těch je škoda :-P
Uživatelský avatar
Fearless
 
Příspěvky: 66
Registrován: ned 07. bře 2010 13:31:28

Re: Slevy v Česku i zahraničí

Příspěvekod Fearless » pon 09. kvě 2011 16:46:46

Pro informaci na http://www.beadsdirect.co.uk už ten výprodej skončil, ale jestli jste ho prošvihli, tak momentálně mají akci za 6 liber 3 náhodně vybrané šňoury šutráků http://www.beadsdirect.co.uk/semi-preci ... ds/EX2200/ . Z fotky to vypadá že se jedná o zajímavé tvary.
Pozn.: od 10. května už zo stojí přes 9 liber ... klasika pro ten obchod, občas mají parádní akce který můžou skončit tak rychle že člověk jenom čumí. Nicméně se při nich dají ulovit moc pěkné kousky za dobrou cenu, takže doporučuju občas to tam skontrolovat a kdyby se něco dělo tak poplach :D

K tomu koukám že mají měděné a postříbřené dráty zajímavých tvarů které jsem v Česku nikde neviděla (béééééé :cry: )
http://www.beadsdirect.co.uk/beading-wi ... tyle-wire/
Jauvajs neházejte po mně těma vinutkama, těch je škoda :-P
Uživatelský avatar
Fearless
 
Příspěvky: 66
Registrován: ned 07. bře 2010 13:31:28

Re: Slevy v Česku i zahraničí

Příspěvekod Ťupka » pon 09. kvě 2011 18:41:42

Profilované dráty mají na http://www.fler.cz/nerez-material
Uživatelský avatar
Ťupka
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 311
Registrován: úte 02. úno 2010 13:03:37

Re: Slevy v Česku i zahraničí

Příspěvekod Fearless » stř 18. kvě 2011 15:57:32

Na www.noto.cz mají o víc než polovinu slevněnou takovou tu úža plastovou stousto-šuplíčkovou skříňku
http://www.noto.cz/domacnost/komody-reg ... allit.html

PS: Zrovna jsem tam nakupovala nějaké škatule na jarní úklid a došly v pohodě, dokonce byly rozumně seskládané do sebe aby to nebyl mrakodrap a pošťáka z toho nekleplo :lol:
Jauvajs neházejte po mně těma vinutkama, těch je škoda :-P
Uživatelský avatar
Fearless
 
Příspěvky: 66
Registrován: ned 07. bře 2010 13:31:28

Re: Slevy v Česku i zahraničí

Příspěvekod Fearless » pát 27. kvě 2011 13:47:54

http://www.beadsdirect.co.uk/sale/
Do pondělní půlnoci (mám na mysli pondělí 30.5.) mají výprodej komponentů. Když se na to člověk podívá tak ceny nic moc (na obrázku je třeba 1 kus) ale v detailech je že je to cena např. za 5 kusů, 20 kusů, 100 kusů apod *jump* *jump* *jump*

plus mají něco zlevněné i tady
http://www.beadsdirect.co.uk/karens/krazy/korner/
ale to už tak výhodně nevychází.

Britská libra je momentálně zhruba 29 Kč ale pro rychlost stačí ceny vynásobit 30.
Jauvajs neházejte po mně těma vinutkama, těch je škoda :-P
Uživatelský avatar
Fearless
 
Příspěvky: 66
Registrován: ned 07. bře 2010 13:31:28

Re: Slevy v Česku i zahraničí

Příspěvekod Fearless » úte 26. črc 2011 22:39:10

kdyztak at nekdo neremca ze nebyl varovanej, http://www.beadsdirect.co.uk/sale/
tentokrat pomerne velike slevy na spoustu veci, hromady vselijakych sutriku (mne pripadnou jako prave a vetsinou jsem s nima mooooc spokojena, s tim ze teda tyrkys byva jak je obvykle barveny magnesit ale aspon to nezapiraji a oznacuji to jako "turquoise magnesite") a mnoho dalsiho ;)

ps: vsimla jsem si ze kdyz mivaji velke slevy tak ze jednak ty nejhezci veci mizi celkem rychle a pak uz nejsou k dispozici, a taky ze nekolikrat po dobu trvani slevove akce pridavaji spoustu dalsich peknych veci
Jauvajs neházejte po mně těma vinutkama, těch je škoda :-P
Uživatelský avatar
Fearless
 
Příspěvky: 66
Registrován: ned 07. bře 2010 13:31:28

Re: Slevy v Česku i zahraničí

Příspěvekod Ťupka » stř 28. zář 2011 11:52:32

Děvčata, na www.koralky.cz mají akci 5+1 balíček zdarma na TOHO v novinkách 2011.
Uživatelský avatar
Ťupka
Borkyně měsíce ||
 
Příspěvky: 311
Registrován: úte 02. úno 2010 13:03:37

Re: Slevy v Česku i zahraničí

Příspěvekod Fearless » ned 25. pro 2011 10:26:09

Koukám opět parádní akce na http://www.beadsdirect.co.uk/sale/
spoousta věcí nádherně slevněná - šutříky, sklo, komponenty a tak ...
PS: je to z anglie takže žádný clení a tak, stačí paypal nebo karta a dojde to domů v pohodě :) a když něco popletou tak jim stačí napsat a napraví to bez remcání - minule mi místo placatých labradoritových korálků poslali kulaté růženínové a když jsem jim napsala tak prý ať si růženín nechám zdarma a labradorit poslali :) (málem dvakrát tolik než kolik jsem ho měla objednanýho plus ještě jsem dostala kód na slevu na další nákup :D ... takže maximální spokojenost *jump* )
Jauvajs neházejte po mně těma vinutkama, těch je škoda :-P
Uživatelský avatar
Fearless
 
Příspěvky: 66
Registrován: ned 07. bře 2010 13:31:28

Re: Slevy v Česku i zahraničí

Příspěvekod Elis3883 » pon 18. čer 2012 19:00:13

http://www.top-koralky.cz/ sleva 10% na Swarovski
Uživatelský avatar
Elis3883
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř 06. čer 2012 15:52:39

Re: Slevy v Česku i zahraničí

Příspěvekod The Frail » stř 04. črc 2012 9:38:54

na slevomatu jsem našla voucher na korálky: http://www.slevomat.cz/sleva/ms35879-35 ... -koralnici
obchod neznám, ale nemuselo by to být špatný...
nothing can stop me now
Uživatelský avatar
The Frail
 
Příspěvky: 92
Registrován: úte 18. srp 2009 12:01:56
Bydliště: Praha 4 - Nusle
Úroveň: pokročilejší začátečník stále se učící a zkoušející nové techniky

Re: Slevy v Česku i zahraničí

Příspěvekod rainbowgem » stř 08. pro 2021 15:51:09

Hi everyone, I'm new. But I will share this site https://rainbowgembeads.com/, there is a large assortment and good quality
rainbowgem
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 08. pro 2021 15:41:50
Úroveň: intermediate


Zpět na Nakupujeme

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron