Kytička/leknín ze Swarovski srdíček a sluníček

Pro všechny návody na více či méně realistické - ovšem pouze šité - květiny

Kytička/leknín ze Swarovski srdíček a sluníček

Příspěvekod Martina » čtv 22. bře 2012 21:16:50

Milé dámy, pořebuju pomoc od zdatných šiček, viděla jsem dnes u nás ve stříbrnictví nádherné naušnice a prstýnek, tvořila je kytička/leknínek ze Swarovski komponentů. Sice jsem to očíhla, ale nemohla jsem na to koukat hodinu, abych přesně odhadla systém šitíčka a po pravdě, že by se mi za to chtělo dávat 1250,- Kč za naušky a kol tícky za prstýnek, to se mi teda FAKT nechce :cry: . Spodní patro tvořilo 5 sluníček, na tom bylo 5 srdíček, pak 5 placiček a nahoře zase 5 sluníček, řekla bych systém donutku, ale nemůžu nikde najít návod, už jsem i googlila, ale nic jsem nenašla, jen podobný výrobek na fleru a v nějakém obchodě za hříšné peníze, přitom cena matroše 1/3 a pracné to taky nebude, jen trocha šitíčka :cry: :oops: :cry: Pomůžete mi? Díky moc.
Přílohy
prstýnek.jpg
prstýnek.jpg (15.72 KiB) Zobrazeno 7274 krát
Lidé začnou jednat rozumně teprve tehdy, když už vyčerpali všechny ostatní možnosti.
Uživatelský avatar
Martina
 
Příspěvky: 233
Registrován: sob 25. pro 2010 21:55:07
Bydliště: Žulová, okr. Jeseník

Re: Kytička/leknín ze Swarovski srdíček a sluníček

Příspěvekod Anisalah » ned 25. bře 2012 12:10:50

Nevim jestli to pomůže, tohle je bez těch placiček, ale ty se tam třeba dají nějak přidat.... videonávod bez placiček je zde: http://www.youtube.com/watch?v=4_FC9ctO87Y&lr=1 :-)
Anisalah
 
Příspěvky: 105
Registrován: pon 29. čer 2009 9:39:37

Re: Kytička/leknín ze Swarovski srdíček a sluníček

Příspěvekod Martina » ned 25. bře 2012 19:54:14

Jé, děkuju, ta bez placiček je možná ještě hezčí, děkuju mooooc *applause* *thup* *applause* *thup* *applause* *thup* *wave* *wave*
Lidé začnou jednat rozumně teprve tehdy, když už vyčerpali všechny ostatní možnosti.
Uživatelský avatar
Martina
 
Příspěvky: 233
Registrován: sob 25. pro 2010 21:55:07
Bydliště: Žulová, okr. Jeseník

Re: Kytička/leknín ze Swarovski srdíček a sluníček

Příspěvekod Anisalah » ned 25. bře 2012 21:42:22

Jsem ráda že sem pomohla, tady sem našla ještě v nákresu http://www.artbeads.co.kr/recipes/?s_code=ABAA&s_pcode=70102181
ať se kytička podaří :-)
Anisalah
 
Příspěvky: 105
Registrován: pon 29. čer 2009 9:39:37

Re: Kytička/leknín ze Swarovski srdíček a sluníček

Příspěvekod Veverka » pát 09. říj 2015 10:35:49

Dobry den, chcela by som sa spytat, ci mi viete poradit, ako urobit leknin len z 10mm srdiecok a 4mm bikonov/slniecok. Bez placicek a 14mm srdiecok. Take len velmi jednoduche, akoby len 1 poschodie z klasickeho lekninu. Trapim sa a nejde mi to a ziadny navod som nenasla. Dakujem za pomoc!
Veverka
Nový člen fóra
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 07. říj 2015 18:31:26
Úroveň: Zaciatocnik

Re: Kytička/leknín ze Swarovski srdíček a sluníček

Příspěvekod Ameli » pát 09. říj 2015 23:07:15

Já bych ji zkusila ušít jako normální kytičku z čočky nebo rose petals, akorát místo toho použít sw srdíčka. http://koralikowaweraph.blogspot.cz/2014/05/kwiatuszki-z-rose-petals-mini-tutorial.html?m=1 Jen asi bude potřeba si pohrát s utahováním a přidáváním/ubíráním korálků, aby nevypadala "rozjetě".
Uživatelský avatar
Ameli
 
Příspěvky: 41
Registrován: sob 20. říj 2012 11:52:06
Bydliště: Olomouc



Zpět na Šité květiny

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron